Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

danda78
4. říj 2010

ahoj
tak jsem zpět z dia poradny.
Paní doktorka mě pochválila,říkala,že mám krásné hodnoty co si zapisuju a že kdybych tehdy po tom OGTT testu neměla ty zvýšené hodnoty, že by ani nevěřila,že mi něco je,ale teď už to musí hlídat.. taky říkala,že je fajn,že mám nahoře jen necelých 7kg, mám přijít zase za měsíc a pak asi až po porodu..
Na to brnění taky říkala jíst vápník a hoř¨čík, to už jím skoro 10 dnů a stále nic moc..
dnes je u nás taky pěkně větrno, vyprala jsem 3 pračky tmavého prádla,co jsem tady měla - našeho, na mimi ještě neperu...tak to snad do zítřka vyfouká,..
zítra jdu na kontrolu ke gyndařovi,tak mi ho bude taky vážit,jsem zvědavá.. cestou se stavím v dm drogerii, u nás není a koupím už asi nějaké plínky, pampers ubrousky a kojící tampony,ať už něco mám i z té kosmetiky..
jinak když kouknete na www.batoleshop.cz tak tam mají teď zlevněné přebalovací komody a skříň ,sice v přírodní barvě, a my máme postýlku od nich tu transparentní bílou,ale přemýšlím zatu cenu to koupit a natřít si to sama, co myslíte??? hodit se to bude určitě že jo??
kouknu ještě večer.
d,.

baraf
4. říj 2010

Dandi-tak to jsou dobrý zprávy, ne? a držíš nějakou dietu?

danda78
5. říj 2010

ahoj tak se hlásím po dnešní kontrole.
vše ok, mimi je prý ukázkové, dle tabulek přesně odpovídá,takže to prý nebude žádný cvalík ale ani maličké při porodu...
dnes ve 32.tt mělo cca. 1700g, už se otočilo hlavičkou dolů,to bylo možná to,jak mě pěkně bolelo břicho minulý týden..placenta ok, na dobrém místě, nebrání porodu, a CS 2, dostala jsem už žádost na PPM takže na tu nastupuju už tento čtvrtek, tj. 7.10. - 8 týdnů před porodem... uf. a další kontrola za 3 týdny.
otoky mám trošku, ale prý ok, prášky kvůli tomu brnění mám brát dál, k neurologovi mě neposlal...
takže teď už bych si měla pomalu začít užívat mateřské.. no jsem zvědavá..
pak jsem šla do dm drogerie a koupila 2x balení pampers plenek, 3x balení pampers ubrousků, kojící polštářky do podprdy, přebalovací podložky...
takže už mi zbývá jen kočár, komoda na přebalování, monitor dechu, povlečení do postýlky, kojící košilky.. a zhruba by to bylo..
pak jsem jela do banky, teď jsem se naobědvala, půjdu se psem ven,asi do lesa se projít, pak na chvíli odpočívat a večer dělat resty- papíry co tady mám..
kouknu na vás navečer..
d.

baraf
5. říj 2010

Dandi-gratuluju ke kontrole! tak si tu mateřskou užívej a konečně trošku odpočívej 😉

pajinkaa28
5. říj 2010

Ahojky holky!
Tak se tu hlásím po víkendu.Včera samozřejmě mrcha dorazila 😠
Ale nedalo mi to a objednala jsem se do Iscaru.Jsem objednaná na 13.10 v 8.20,zapoměla jsem se zeptat ke komu,tak to bude překvápko. 😉
Jinak veletrh byl super,hodím pak nějaké fotečky do albíčka.
Mějte se hezky.Pa pa

danda78
5. říj 2010

já jsem dostala pochvalu,že mám zatím nahoře jen 7kg...
a taky seznam,co si vzít do porodnice- takže u nás pro mimi plenky a vlhčené ubrousky, a já vložky, jednorázové kalhotky, vložky do podprdy, noční košili, ručník, župan, bačkory...
taky jsem dostala žádanku na krev, mám si tam jít tak týden před další kontrolou..
a pak ještě papír do porodky na vyplnění jména + druhého jména a na souhlas se sdělením r.č. pro porodnici..
to bylo asi vše dneska.
a další kontrolu mám 26.10.
díky
mám vás dočtené,jdu s pesanem do lesa, ukážu se navečer.
d.

danda78
6. říj 2010

ahoj
tak u nás dnes nálada pod psa..
hlavně u mně, beru si to víc než přítel.. volal,že úvěr v bance,který měl přislíbený mu nakonec neodsouhlasili,že nemůžu jemu já prodávat byt a zároveň ho ještě zaměstnávat...takže jsme s tím počítali k rekonstrukci provozovny že budou penízky, v neděli už jsme to vše vystěhovali, rozbourali... a ono nic..
musí vymyslet náhradní řešení,zatím má takové,že ten byt ode mně koupí kamarád a my mu budeme dávat peníze na splátky... ale tím pádem už to jako nebude naše, mám z toho trošku s¨trach..
a nebo ho prodat, máme ještě 1 od rodičů,ale ti tam mají podnájemníky a taky by se tam později měli stěhovat..
takže to vypadá,že budu muset všechny papíry které jsem teď vyřizovala pro p¨řítele dělat znovu a snad to klapne....jinak nevím co budeme dělat.
takže mateřskou si opravdu budu užívat, až do poslední chvíle běhat po úřadech, vyřizovat, nervovat se skrz peníze, byt....
a na mimi a malování nevím kdy nám zbyde čas..
už mě to pěkně sere..
jinak dnes jsem dopolko měla opět zařizování, nehty...
a odpoledne se chystám poprvé na to těhu plavání,tak alespoň tam si snad chvíli odpočinu..
zítra jdu s pejskem na kastraci,tak to bude taky radost..
teď mi volal stavbyvedoucí,že musím jet do asi 25km vzdáleného města kvůli přeložce plynu,tak nevím zda to vše dnes stihnu...
jsem nasraná na celý svět..
kouknu večer.
mějte se.

danda78
6. říj 2010

jsem zpátky z plavání...
bylo to super, odpočinula jsem si a docela si i zacvičila.. určitě budu chodit i dále.
ještě uvažuju o těhotenském pilates, ten je u nás taky..
jinak na ty plynárny jsem už dnes nejela, nestihla jsem to,tak musím ráno.. než pojedu s pejskem na veterinu, protože pak budu raději u ní, po narkóze kdyby něco... tak alespoň doma ukllidím..
situace s bytem zatím stejná, vypadá to že to zkusíme dostat nějak přes toho kamaráda, a s ním sepíšeme smlouvu u právníka, kdyby náhodou v budoucnu něco, jako že to je naše, ....
dnes budu koukat na tv, tak budu jen nakukovat..
mějte se
hezký večer všem.
d.

danda78
7. říj 2010

ahoj
tak jsem napsala takový krásný dlouhý mail a pc se sekl,takže znovu...
hlásím se dnes snad už s lepší náladou i zprávama...
situace ohledně úvěru a bytu vypadá tak,že ho asi napíšeme na toho známého,ale zajdeme si za právníkem, kde vše sepíšeme a ošéfujeme ve smlouvě...
takže pokud vše půjde podle plánu, příští ¨týden by mu dali vyjádření,zda mu úvěr schválí a pak už by se mohlo pomalu čerpat, teď musíme jen sehnat potřebné doklady a pak tam kluci zajedou..
jinak dnes jsem byla ráno na plynárnách kvůli přeložce plynu, vynadala jsem tam ženským že se jim nemůžu včera celý den do¨volat a prý mají zákaz braní telefonů a má se volat jen přes zákaznickou linku, tak jsem alespoň podala žádost o dočasné přerušení plynu a o demontáž... pak jsem šla za technikem, ten mi dal seznam firem,které přeložku můžou přijet udělat, ty firmy si účtujou cca. 26tis. za tuto práci a to ještě na ně člověk čeká min. 14 dnů než přijedou děs.... a až to bude hotové tak tam budu muset jet znovu a zažádat zase o připojení plynu... mazec.. tak snad to do porodu stihnu. máme to 40km tam a 40km zpět,tak se mi tam pořád jezdit nechce..
pak jsem byla v bance, vo¨lali mi z firmy,kam každý měsíc posílám peníze, že jim ode mně přišla divná platba, na velkou částku v devizových penězích,tak jsem tam musela jít aby se to vysvětlilo a paní za přepážkou se spletla a místo 2400,.kč poslala firmě 2400 australských dolarů,takže jsme to tam dávaly dokupy... no člověk aby je hlídal už i tam...
za chvíli jdu s pesanem na tu kastraci,tak snad po ní bude ok..
pak už budu doma s ní, hlídat ji,dám jí do pelíšku igelit a na to přebalovací podložku co tady mám pro mimi,kdyby náhodou po narkóze nestihla nemohla jít ven se vyčůrat..
tak si doma alespoň uklidím a udělám co je třeba a asi objednám ten přebalovací pult + skříň, mají dodací lhůtu 14 dnů a pak je to potřeba ještě natřít.... tak abych pak mohla začít pomalu prát někdy na začátku listopadu.
u nás je dnes hezky, svítí sluníčko ,bohužel si ho moc neužijeme..
všem přeju pěkné odpolko, kouknu na vás večer a dočtu.
d.

danda78
7. říj 2010

tak už jsem ji tam odvedla, vyzvednout si ji mám až tak kolem 17.30, operace bude trvat asi hodinu a pak ji tam ještě budou v narkóze hlídat a sledovat...
tak držte pěsti ať to dopadne dobře.
díky.
d.

danda78
8. říj 2010

ahoj
tak já vás jdu po probdělé noci pozdravit..
nakonec jsem spala s pesanem v chodbě, kňourala, seděla a čuměla na sebe do zrcadla a skoro vůbec nespala celou noc, tak dnes budu ko....
ale teď už to je asi lepší, byly jsme venku, to už tedy i včera po narkóze a dnes si ušla tu svoji štreku co vždy chodí ráno, nakonec se vyčůrala,takže pohoda..
teď spí, ale zajedu raději pro krunýř aby si tu jizvu nerozlízala, přece jenom by se to pak hůř hojilo...
dnes mám po obědě vyřizování na úřadě, veterinu, zajít do české pojišťovny, na nákup, na masáž šíje.. a pak už snad budu doma...
leze tady sluníčko,tak snad to vydrží.
já mám 61kg a celkem zatím +7kg nahoře... tak doufám,že do¨těch 10kg už se vlezu, ale jsem zase malá, měřím jen cca. 162-163cm
pěkný den všem, budu nakukovat.
d.

pajinkaa28
8. říj 2010

Ahojky holky!
Tak tu jen prolítávám,dneska brouček usnul dřív,tak mám chvilku,než zas příde manža z práce a obsadí pc. 🙂
Dandi,koukám že se nenudíš,ale měla by sis odpočinout,aspoň že chodíš plavat,je to alespoň nějaký relax.
S tím bytem to snad dopadne dobře a držíme pěstičky.
Pejskovy taky brzké uzdravení.Tenkrát jsme museli nechat taky kastrovat fenu,ze zdr,důvodů a dostanou se z toho hodně rychle. 😉
A kde máme ostatní? Někam se nám zatoulali a doufám že jsou všichni v pořádku.
Mějte se hezky a opatrujte se.Pa pa

pajinkaa28
8. říj 2010

@aktaka Přejeme Vše nejlepší Sárušce k zítřejšímu svátku 😉 Hlavně hodně zdravíčka. 😉 Pa pa pa

aktaka
9. říj 2010

@pajinkaa28 děkujeme 🙂

mishi
11. říj 2010

ahoj holky
teda dando - to jsou starosti, ja se divim, ze to fyzicky zvladas, ja uz mam problemy. misto, aby jsi odpocivala a soustredila se na simunka, atak budes resit az do porodu. drzim eti palce, at vse klapne podle vasioch predstav a co nejmene komplikaci!!

ja byla ve ctvrtek ve statni opere na turandot - krasny -, sobvotni odpo jsme stravili v loucni na zamku a parku s labyrinty, v nedeli u hostivarske prehrady, konaly se bezecke zavody pro ty nejmensi. umite si predstavit behat orcni prtata?? nasi kamaradi tam meli 1rok+3 mesice mateje a 3letou anicku, byla to sranda. matej se porad otacel, jak ho pozvzbuzovali a anicka skoncila v kategorii 0-3 roky jako druha. zavodeni ma v krvi, maminka beha maratony a tatinek jezdi zavodne na kole🙂 a odpo jsem vytuhla.

dnes jsem si byla pro vysledky ogTT a je to ok, muzu dal jist sladke, mnam🙂)
dost by me to omezovalo drzet dietu. teda trozgodne se neprejidam a lezu na vahu 3x tydne, uz jsem na 85kg:( a po porodu se musim dostat zpet na kolem 70kg a vlastne shodit tech 10kg, co jsem nabrala 9mesicu posledni rok pred otehotnenim.....
uz se poradne neohnu, chodim pomalu a dneska jsem se na vaclavku cestou do prace si5x zastavila, pac me boli pri pohybu brisko. jestli to neprestane, letim za lekarem, at na me jukne

jo a nevim, zda jsem psala, ale uz mame koupeny set x landera XA, a volali nam, ze ho uz maji naskladneny. takze staci zavolat den predem a zajet si pro nej na vysocanskou.

sedmitecka
12. říj 2010

ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen bych se ráda zeptala, šla jste některá po ET rovnou do práce, nebo jste ten den jen ležely???? mudr říká, že ležit nemusím, že to "nevyležím" a já budu muset pak na pár hodinek do kanclu, tak bádám .-......

danda78
12. říj 2010

ahoj holky,
včera jsem se sem vůbec nedostala.. měla jsem zase honičku.
stále řešíme tu banku a prodej bytu tak abychom mohli na něj dostat úvěr a tím pádem nějaké penízky navíc, pak jsme jeli skrz kuchyň která tam má být,protože pán co nám na ni dělá projekt byl na hygieně a tam se jim něco nelíbilo,takže to budeme muset vymyslet jinak a předělat.. domů jsme přijeli asi po 4,5hod. já už úplně hladová...
chudák pejsek byl taky sám doma, dala jsem jí krunýř aby si nerozlízala tu jizvu.
další problém je ona - pes. dostala takový obleček z gázy, aby měla tu jizvu chráněnou,ale nechce si ho sundat. a když j¨í ho sundám,aťdoma nebo venku,nehne se z msíta... včera jsme byli na kontrole na veterině, ránu má prý pěknou,ale s tímto problémem se ještě nesetkali,tak snad ji ten stud nebo psychický blok brzo přejde, je to děs. taky skoro pořád spí a vůbec nepije...ale dle veterináře je ok..
pak jsem řešila parkoviště k provozovně, byla to součást staveb.povolení že tam vybudujeme 4 parkovací místa,ale na městském pozemku,tak jsem běhala skrz to, zda nám na to město alespoň něco přispěje a hlavně aby nám schválili bezúplatné užívání, protože pak by po nás mohli ještě chtít nájem..
dnes jsem byla s tou žádostí a dopisem na městském úřadě, pak v bance, máme nějaké akcie, tak jsem je chtěla prodat,tak tam jsem strávila taky skoro hodinu, zrovna teď jsou akcie nic moc,tak uvidíme,zda za tu cenu co jsem tam zadala je do 10 dnů prodám..
pak nám přijeli odpojit plynovou přípojku na provozovnu,tam jsem taky musela být...
no samé takové věci,které unavují a nebaví nikoho řešit..
dnes už jsem po obědě, budu doma..
venku je krásně,tak se půjdu asi na chvíli natáhnout a pak s pesanem na procházku.
jinak s oblečkama mi ani nemluvte, o víkendu sjem si objendala přes net kojící košilky,zítra mi mají přijít,tak jsem zvědavá,a teď už opravdu koupím jen ten kočár, monitor dechu a přebalovací podložku a bude to asi vše..
ale praní, chystání věciček, a ostatní přípravvy budu muset nechat až na listopad, teď to nemám ještě kam dávat a nestíhám to... nejprve budeme muset vyřešit to malování a počkat než nám přijde skříň a komoda, do které to budu dávat..
a pečení cukroví?? to už vůbec ne...
letos to asi nehrozí..
jinak domácí mazlíčky mám taky ráda,ale spíš psy než kočky, máme doma pejska - labradorského retrívra a papouška..
přeji pěkné odpolko všem.
nakouknu večer.
d.

danda78
13. říj 2010

ahoj
tak dnes jsem měla vyřizování jen dopolko, teď jsem po obědě, jedu ještě zavést účetní doklady a pak na 16.30 na těhu plavání,tak se těším,snad nebude voda moc studená,venku je dnes nějak chladno..
my kočárek ještě nemáme a to jsem už v 8.měsíci..
čekám až vyjde nová kolekce od peg peréga na rok 2011, snad do týdne by měla být a pak ho objednáme..
už se na něj těším,ale stejně zůstane u tchánovců až do porodu.
dnes mi přišel balíček od těhotné.cz - objednávala jsem si tam 2x kojící košilku vel.M tak snad mi budou.. pokud ne, budu muset poslat zpátky,ale na poštu se dostanu asi až zítra,tak pak napíšu..
ukážu se večer.
mějte hezké odpolko
d.

pajinkaa28
13. říj 2010

Ahojky holky! 🙂
Tak dneska v \iscaru v pohodě,byla jsem u Anušky a doporučila mi zas placené hormony,nevzpomenu si na název,ale Menopur to není.Chtěli by jsme si potom pro jistotu nechat zamrazit,kdyby to náhodou nevyšlo,je to náš poslední pokus ☹
Mám si zavolat 29.10 jestli mi to pojišťovna schválila a 2 nebo 3 den mc na kontrolu a asi nejspíše pro 1 dávku hormonků 😒
Dandi,doufám že sis užila plavání.Mějte se moc,moc hezky.Pa pa

danda78
16. říj 2010

ahoj holky,
tak vidím,že skoro všechny řešíme to samé..
ten můj je přes týden pryč, domů jezdí jen na víkendy, a to obvykle věnuje 1den stavbě, a druhý den má pro sebe- fotbal, box, poker, lenošení....co zrovna potřebuje a má chuť..
o malování už nemůžu ani začít mluvit, to je hned oheň na střeše.
tak jsem se včera předběžně domluvila s tchyní, ještě zítra musím zpracovat tchána,že bychom to udělali bez něj, někdy po odpoledních po práci,nebo o víkendu, nebo jak bude ten svátek, no třeba po 1 místnosti...
je toho ale celkem 6 pokojů,takže pokud se udělá 1 za týden,tak to do porodu ani nestihnu..
jinak stále řešíme ten úvěr, takže doma se nám začínají hromadit nezaplacené faktury za stavbu a už i přítel začíná být lehce nervózní..
no dnes odpoledne mám v plánu přerovnat si ve skříni zimní oblečení z horní police níž,abych na to líp dosáhla a letní dát nahoru - to už mi slibuje že mi s tím pomůže taky asi 2 měsíce a stále nic...takže budu muset sama na židli..
pak půjdu udělat pořádek ve sklepě,aby se mi tam pěkně vlezly krabice, ve kterých mám dané knížky a časopisy,videokazety.... které doma nejsou zatím kam dát,tak to uklidím tam, musím to uklidit pořádně,protože pak tam budu mít zaparkovaný asi i podvozek od kočárku, do výtahu se nám nevejde,leda složený, a sklep máme pojištěný, kdyby náhodou zase někdo kradl..
takže mám dnes o zábavu postaráno-.
večer máme koupené lístky na román pro muže na 19.30 tak si sednu asi až tam..
pěkné odpolko všem
mějte se
d.

petrala
16. říj 2010

Ahojky,Tak dnes jsem byla v iscaru a rekli mi ze moje ovu asi tento mesic nedorazi ze si dali me vajecniky nejspis pauzu☹ Mam strach abych pak ovu jeste nekdy mela a tak jsem se vas chtela zeptat zda nekdo nevite kolik stoji zamrazeni vajicek a spermii?
dekuji za odpovedi....

baraf
17. říj 2010

ahoj holky,

ve čt. jsem byla v poradně,měla jsem s sebou Lukáška, tak viděl na utz miminko-byl spokojenej. všechno dobrý, cukrovka taky, tak jsem si oddechla.

Dandi-ty to prostě do toho porodu budeš mít hektický,co? to bys snad ani nebyla ty 😉 ale trochu se šetři.

Petralo-to z hlavy už nevím, iscare to na stránkách nemá, ale na stránkách jiných CARů to najdeš...

Pajinko-držím palce do boje!

Sedmitecko-nevím,neporadím, já měla PN už od odběru vajíček.... ale myslím,že žádná z nás tady snad nešla po ET do práce...

danda78
18. říj 2010

ahoj
tak opravdu vidím,že řešíme skoro všechny to samé..
jak jsem psala včera, situace u nás po večeru ještě horší..
můj přišel včera domů až kolem 17.30 a to odcházel ráno v 8, najedl se, lehl si do vany.... a pak už jsme stihli jen jít do toho kina. a to jsem myslela,že už taky nepůjdeme.
když totiž přišel domů,tak už ve dveřích mi říká,tak jdeme na ten sklep, co mi sliboval uklidit už asi 2 měsíce,ale já jsem mu řekla,že už to mám hotové,a až pak mě došlo,že se vlastně ptal a připomínal jen z toho důvodu,že už věděl od jeho mámy že jsem to dělala...
tak jsem po něm chtěla jen odnést ty těžké krabice do sklepa,ale když je vzal za ty uši,tak 3 ze 4 praskly,takže se mu to vše vysypalo na zem - knížky, cd,dvd, kazety...tak nadával, házel krabicí...
no děs.
v kině ok,tam jsme nemluvili a po kině jsem mu něco připomněla ve výtahu a opět byl oheň na střeše,takže to dopadlo tak,že já jsem šla ještě s pesanem ven, on byl v obýváku, já tam už pak za ním ani nešla a šla si lehnout..
a on tam zůstal celou noc,takže jsem spala ssama jen s pesanem..
a dnes ráno odcházel v 7.30 - mají mu na stavbu přijít elektrikáři, vzduchotechnik... pak má trénink boxu, fotbal... takže domů přijede až večer.
a zítra odjíždí do Prahy do práce a vrací se nejdřív ve čtvrtek večer...takže takový byl víkend u nás..
já jdu ke tchýni na oběd, v neděle teď poslední dobou nevařím a až přijdu,tak musím slepit ty krabice, naskládat tam znovu ty věci a ještě chci uklidit 1 místnost - kde mám papíry, věci do práce...
takže budu třídit
venku je hezky,asi zima,ale svítí sluníčko tak vezmu pesana na delší procházku.
a s malováním a pomocí doma už na něj opravdu nemůžu spoléhat,takže se zkusím domluvit s tchánovcema,abychom to nějak vymalovali a uklidili spolu..
přeji pěkný den všem.
psáno v neděli,takže dnes už není doma a situace stále stejná... ten 1 pokoj mi trval uklidit skoro 5 hodin - bylo tam neskutečného bordelu..
zítra přijedou naši na návštěvu,asi do středy nebo do čtvrtku,tak tady moc nebudu..
ráno jdu na krev, pak po úřadech, na nákup, jedu do třebové do kb kvůli akciím,tak je rovnou vyzvednu od vlaku...
přeji pěkné odpolko
d.

petrala
18. říj 2010

Ahojky,jeste jedna otazka🙂Vim ze mam 3 pokusy IVf od pojistovny hrazeny,ale urcite budu doplacet za nejake hormony,nevite nektera kolik se doplaci?Ja jen abych vedela kolik si mam nasetrit dobredu:o)
dekuji

petrala
18. říj 2010

Vim take ze u kazde je to jinak ale aspon cca ?Ted jsem cetla ze se sklada v iscare zaloha 12tis,ale za co?

baraf
18. říj 2010

@petrala záloha se skládá za výkony nehrazené pojišťovnou-ICSI, zamražení, prodl.kultivace atd.

za léky jsem platila cca 5tis.

baraf
18. říj 2010

@petrala jo a my měli hodně vajíček "icsovaných" takže jsem k té záloze 12 tis.pak doplácela ještě asi 18tis...

vyžádej si ceník v ISCARE,ať máš přehled...

petrala
18. říj 2010

moc děkuji!

petrala
18. říj 2010

baraf-koukám že čekáš miminko🙂 Mužu se zeptat zda je to díky Iscare?A na kolikaty pokus se vam to povedlo? 🙂

baraf
18. říj 2010

@petrala díky ISCARE. první pokus vyšel a mám 4apůl letého rošťáka, KETy nevyšly, tak další IVF a klaplo to.
držím palce!