Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
6. kvě 2010

jsem se divala do 12strankove smlouvy na tu studii a pise se tam, ze v 5-6 tydnu a 10-11 tydnu se provadi transvaginální UTZ.

baro - to odpovida tomu, co jsi psala - tedy 3 tydny od pozotivnivh testu z krve
ale asi mi nic nebrani v tiom, se objednat k hulvertovi, aby se na me mrknul🙂

mishi
6. kvě 2010

garp - drzim ti palecky a pesti, at ta krev vyjde!!!
ozvi se urco zitra, jak jsi dopadla
a napis mi, kolik jakou hodnotu hcg jsi mela, at se pak muzu porovnat!!

baraf
6. kvě 2010

Mishi-obávám se,že teď ti stejně nic neřekne, nebude vidět vůbec nic.....

danda78
6. kvě 2010

garp tak už zítra jo?? to je fajn, konečně budeš klidnější, i když u tebe to je tutovka...
mishi, tak pokud chceš mít jistotu a klid,tak až půjdeš na krev, v pondělí a pokud bude pozitivní,tak si zatím nechej nemocenskou až do utz,který je opravdu až 3 týdny po krvi, myslím si,že to v iscare dělají dobře,že nechávají ty 3 týdny čekat, pak už je to alespoň tutovka a vidí,zda se miminko vyvíjí, už by pak mělo být i srdíčko - a tak je to přesnější, pokud půjdeš na utz hned, uvidí tam jen tečku - žloutkový váček,ale nic jiného, neřekne ti přesně kolik tam je miminek, ani jestli jim tlučou srdíčka....
tak vydrž, vím,že to čekání je nekonečné,mám to nedávno za sebou,ale vyplatí se.... 😉 😉 😉

mishi
6. kvě 2010

dobre, az tam v pondeli pujdu a fakt se to potvrdi, tak je vyzpovidam, co si o tom mysli a co by mi doporucili

mishi
6. kvě 2010

😀 je mi jasny, ze mi nikdo nic nepotvrdi na 100% a ze nemuzu cekat zazraky hned na zacatku.
jen jsem si myslela, ze se da na utz zjistit, zda je tam opravdu uhnizdene a v dobre poloze. vic necekam.
a pocet znam, vic nez 1 tam nebude, ledaze by tam byli jednovajecna dvojcata
tak to by byla prca, protoze s tim bychom fakt nepocitali
to by stepan koukal 😀

sonka.77
7. kvě 2010

Garpíku, Mishi, držím palce na krev! 🙂 Ať je tam super číslo. 🙂

sonka.77
7. kvě 2010

Vítam taky Áju, my jsme tu všechny s Iscare spokojené, tak snad budete i vy. 🙂

Ajscho, to si děláš srandu! Pro mě je těžko představitelné si to píchnout na záchodě, natož PO TMĚ!!! 🙂 Jsi teda borec! 😀

Katrin a ten Fragmin pícháš taky do břicha? Mě nic nebolí, opravdu ty vpichy vůbec necítím.

Aktinko, to je dobře, že je malá hodná, no občas nějaké prdíky, ale to bude dobré. Všechno zvládnete. 🙂 Pěkně oslav den matek!!! 🙂

garp776
7. kvě 2010

ahoj sonka,

díky moc, krev odebraná, teď už jen čekat do 15:00. Co ty a stimulka, kolikátý DC jsi?
Mishi..dnes se mne sama sestřička zeptala jestli nechci neschopenku..prý je na to nárok...

katrin32
7. kvě 2010

sonka: fragmin si taky píchám do břicha a ten spíš bolí a pálí, ale to je prý normální, mám břicho samou modřinu 😀 ten puregon už tak nebolí, jsem zdvědavá jak zabere

sonka.77
7. kvě 2010

Ahoj Garpíku, tak ať to rychle uteče do těch tří hodin. 🙂

U mě zatím pohoda, včera jsem píchla třetí injekci, vše bez problémů, dneska jsem 8DC.

Já si taky myslím, že když holka po IVF chce neschopenku, tak ji dostane. Někdo to má opravdu v práci stresující a lepší je nic nezanedbat.

sonka.77
7. kvě 2010

Katrin, tak to jo, já mám jen sotva viditelné tečky po vpichu injekce. Jak se cítíš?

garp776
7. kvě 2010

sonka..a kdy jseš na UTZ?

sonka.77
7. kvě 2010

Jdu v pondělí k Anušce. 🙂

katrin32
7. kvě 2010

cítím se v pohodě, akorát mám trochu nafouklé břicho a občas mě píchne vaječník, co ty?

sonka.77
7. kvě 2010

Já už taky trochu občas cítím bříško, že se tam něco děje, ale jinak se taky cítím dobře. Mělo by nám OPU vyjít někdy na druhou půlku příštího týdne, že?

sonka.77
7. kvě 2010

Katrin a máš taky Synarel?

katrin32
7. kvě 2010

taky mám synarel, pořád si ho stříkám

sonka.77
7. kvě 2010

Jo jo, já taky, tak to máme všechno úplně stejné, jenom ty Puregon a já Gonal. 🙂

katrin32
7. kvě 2010

to jo, tak snad se sejdem na pokoji 😀

garp776
7. kvě 2010

tak vám holky moc přeju, ať injekce a spreje dělají to co mají!! OPU příští týden 🙂 ..ta stimulka utíká víc než čekání na výsledky!

sonka.77
7. kvě 2010

No jsem na to zvědavá, třeba jo. 🙂 Uvidíme po tom pondělním UTZ. 🙂

katrin32
7. kvě 2010

garp, to mi povídej, ted je to v pohodě, pockej až budeme čekat na pokoji na výsledky a pak na ty druhé, to bude věčnost 🙂

sonka.77
7. kvě 2010

Garp máš pravdu, mě to uteklo ani nevím jak.

Tobě to taky uteče, neboj, příchod třetí hodiny je dneska neodvratitelný. 😀

sonka.77
7. kvě 2010

Jo jo, od OPU už člověk furt jen čeká na nějaké výsledky. Měli by na tu dobu holku zamrazit a probudit až jako těhulku v 13tt. 😀

garp776
7. kvě 2010

sonka..skvělý nápad..zkus to v pondělí Anušce navrhnout, třeba ti to za malý poplatek domluví s anestezioložkou..a já se pak přidám 😀

danda78
7. kvě 2010

ahoj holky,
tak sonko a katrin,budu vám moc držet pěstičky,ať už vám to taky konečně vyjde..... ale ono musí, je nějaký plodný rok a hlavně to letošní jaro....
garp,tak pak odpoledne hned nahlaš hodnotu... určitě to bude dobré.
já měla 13.den od ET jen 111,5j. a miminko se drží, možná tam dokonce v té době byly ještě obě...
na 16 hod. jdu na chvíli do práce, tak sem předtím ještě juknu,ať vím,jak jsi na tom...
teď valím do města na nákup, do práce udělat nějaké papíry, pak na oběd k babičce, po obědě nám přijdou na provozovnu předělávat satelit, tak u toho taky musím být a pak tam budu chvíli i obsluhovat, asi od 16-18.30, tak večer se ještě ukážu...
pěkný den přeju, u nás je slunečno,ale docela vítr, dala jsem na balkón vyprané prádlo,tak to alespoň pěkně profouká...
d.

aja37
7. kvě 2010

Sonka, dakujem za privitanie. Kiez by si mala pravdu a v Iscare to vyslo.

Baby, drzte mi palce. Dnes idem do Gestu po kopiu svojej karty. Resp. idem ich o to poziadat, aby som to mohla ukazat v Iscare, tak snad ma nevyhodia. Budem musiet byt asertivna, aby mi to dali 😀

garp776
7. kvě 2010

aja37.... mohla by si jim třeba říct, že to máš pro svou gynekoložku/gynekologa? Snad nebudou dělat žádné obstrukce..
Danda dík..dám vědět..snad tam bude tedy cokoliv nad 100...

aja37
7. kvě 2010

Garp, diky za tip, ale obavam sa, ze toto by nepreslo, nakolko ja tam k nim chodim aj na normalnu gynekologiu 😀 😀 Poviem im pravdu. Chcem skusit nativ a vy ho nerobite a tam musim ist inam. Co sa da robit, nie? Ved som uz velka baba, tak sa hold musim vediet pobyt o svoje prava 😀