IUI a těhotenský test

nadenik23
8. kvě 2021

Zdravim vsechny. Jsem 17. den po IUI, testovat jsem se mela 14. DPO. Stale mam TT negativni. Uz vic jak tyden me boli bricho a mam prujem. Cekam na MS, ale zatim nic. Zadny clostyl nebo utro neberu. Stalo se nektere z vas, ze jste mely negativni TT po iui a zjistily vam tehotenstvi az z krve? Dekuji za odpovedi.

kmarie81
8. kvě 2021

@nadenik23 kdy mas jit na krev?

nadenik23
autor
8. kvě 2021

@kmarie81 cekam do zitra, jestli neprijde MS a pokud ne, budu volat na kliniku v pondeli. Jen mi prijde zvlastni, ze mi neni moc dobre a na tt se neobjevuje ani duch. 🙈

terus221
8. kvě 2021

@nadenik23 my ideme za 2 tyzdne na iui (ak pojde stimulacia tak ako ma), a hned mi povedali, ze automaticky na 14ty den sa chodi na krv, ci je to pozit alebo negat.
Ak mas negat testy, tak tehotna pravdepodobne nie si, kedze uz na 14DPO by si musela mat aspon slabulinku druhu ciarku.

kmarie81
10. kvě 2021

@nadenik23 no na tehotenstvi je asi uz pozde, ikdyz jsou tu holky co ducha objevili az po MS, ktpera byla podivne kratsi, slabsi atd.

kkacca
10. kvě 2021

Ahoj, 17.den po IUI už by na testu něco videt bylo, jedine bys otehotnela později prirozene..

nadenik23
autor
11. kvě 2021

Už v neděli přišla MS, takže bohužel. Děkuji Vám za zprávy.

kacio
14. kvě 2021

@nadenik23 Zdravím, muzu se zeptat jak to probiha a na cenu zakroku? Berou se nejake leky na podporu atd?
Pro nas to asi bude prvni cesta po nezdarech tak bych si chtela neco zjistit dopredu.

nadenik23
autor
17. kvě 2021

@kacio Ahoj. Paní doktorka mi řekla, ať přijdu 12. den cyklu, provedla ultrazvuk, podívala se na folíky a řekla mi, že můžu hned na IUI. Manžel si odskočil do kabinky, pak provedli vyšetření spermií a po cca. dvou hodinách jsem šla na "sál". Před tím jsem si ještě musela píchnout injekci do břicha pro vyvolání ovulace (u mě je tenhle problém). Jinak ten zákrok je úplně bezbolestný a v pohodě. Zavedou ti spermie do dělohy, to trvá chviličku a pak jsem jen ležela 15 min. v klidu a poté šla domů. Cena zákroku byla 1 500 Kč. Léky na udržení se dávají, já jsem je nebrala, jelikož se mi tvořila po nich cysta.

kacio
17. kvě 2021

@nadenik23 dobre, dekuji. Drzim palce 😊

nadenik23
autor
18. kvě 2021

@kacio Děkuji. Tobě také držím palce. 🙂