IUI. Je nějaká šance, že by to mohlo vyjít?

14. říj 2022

Ahoj holky , jsem 10dni po IUI.
Na testu "dušík" asi ještě z Ovitrelle ,myslela jsem si ze vyprchal 7den po ovitrelle /5den po IUI (to jsem měla test negativní) ale od 9dne po ovitrelle / 7dne po IUI je tam zas .

Každopádně nesílí takže je to ovitrelle .

Myslíte že je ještě nějaká šance že by to mohlo vyjít?

O mimčo se snažíme hodně let.
Po clostilbegytu jsem 4x otěhotněla takže při každé stimulaci ale nikdy to nedopadlo.Prisli mi na zvýšené NK buňky a lepek.trd po zaleceni jsme měli první IUI opět s clostilem.

Předem moc děkuji za Vaše zkušenosti a názory. 🖤

merope
14. říj 2022

10 dní po IUI podle mě nemůže být vidět nic jiného než Ovitrelle. Kdy máš jít na krev / dělat si testy? "Něco" bývá vidět tak devátý den po ET a ten je typicky pátý den po odběru vajíček, a ty spermie musí z té dělohy nějak k tomu vajíčku taky doputovat - takže tak čtrnáctý den by mohlo být vidět "něco", ale možná taky i později - spíše bych čekala tak šestnáctý až dvacátý den.

autor
14. říj 2022

@merope tomu teď moc nerozumím, je to 10 den po IUI a 12 den po ovitrelle .
Těhotná jsem byla již 5x právě....
A o ET nic nevím, o tom mi ještě lékařky nic nevysvetlovali. Takže netuším.
Testy si mám udělat 18.10 ale dnes už vysadit progesteron

merope
14. říj 2022

Jo, 18.10. je tak asi dobrý čas na testy 🙂

autor
14. říj 2022

@merope tak uvidíme, měli jsme úplně první pokus v CAR po necelém roce čekání než nám dovolili IUI.
A po skoro 9letem snažení.
Několikrát nám to nedopadlo .....
Ovitrelle jsem měla úplně poprvé, ale clostilbegyt Už 5x a 4x mi zabral.
Každopádně jsem byla jen zvědavá zda 10dni po IUI není pozdě že nemám čárku,jako třeba pár ostatních kdZ jsem procitala internet 🙂
Nic víc🙂 moc děkuji za odpověď🙂 uvidím tedy v to úterý🙂 ještě jednou moc děkuji 🫂🍀🖤

aspie83
14. říj 2022

Já měla po IUI testovat po 14 dnech, a to jsem měla slabší čárku, která pak hezký sílila. Dřív jsem netestovala, tak nevím, odkdy bylo něco vidět 😁

autor
15. říj 2022

@aspie83 děkuji, uvidím v to úterý🙂

aspie83
15. říj 2022

Tak hodně štěstí 🍀

autor
15. říj 2022

@aspie83 no...dekuju...

nina004
15. říj 2022

Ahoj, mne kázali v car testovať po 14 dňoch ,ale skúšala som už od 10.dňa a čiarku som tam nemala. Inak v oboch tehotenstvách som na desiaty deň už mala čiarku. Držím prsty

autor
15. říj 2022

@nina004 já jsem právě v nějakých těhotenství měla už od 8 dne a v nějakých až 14den....
Moc dekuju