IUI. Můžu po něm do bazénu?

renisch
26. čer 2023

Ahoj holky, mám prosbu. 🙏 Zítra jdeme s manželem na IUI ( čtvrtý pokus)- první dcera se povedla hned na první pokus. Nechápu, proč to teď nejde 😥 Každopádně zítra v 9 h. Mam naplánovanou inseminaci. A odpoledne v 15h. má dcera poslední lekci plavání. Myslíte že tam můžu jít s ní do bazénu ? Nebo se to nedoporučuje ? Infekce, aby spermie neuplavaly..... Nemáte některá zkušenost? Samozřejmě není problém ji omluvit, jen kdyby se dalo bylo by to super. A také se zítra zeptám lékařky, ale kdyby jste náhodou některá měla zkušenost 🤩🤩

pajusz
26. čer 2023

@renisch podle mě žádné riziko útěku/ odplavání spermií nehrozí, se zeptej přímo v caru a kdyžtak dcerku omluv pro svůj vnitřní klid 🤗 hodně štěstí a ať je to úspěšný pokus 🍀🍀🍀

lencaa11
26. čer 2023

@renisch asi bych do bazénu po IUI nešla dceru odmluvila

1pomnenka
26. čer 2023

Do bazénu bych nešla, nasadila bych klidový režim.

ivkasolavova
27. čer 2023

Také bych nešla do bazénu po tom ,držím palce

renisch
autor
27. čer 2023

Všem moc děkuji za odpovědi a rady. Lékař řekl, že nevidí problém proč bych nemohla, že to není rizikové. Ale pro jistotu a svůj klid nepůjdu. 😀 Snad se už tentokrát zadaří. 🙏🙏🙏 Je to psychicky vyčerpávající.

aspie83
27. čer 2023

@renisch já bych šla, aspoň by se člověk rozptýlil, ale samozřejmě, jak se cítíš 😉 já po iui odjela pod stan cestovat po Moravě a dělala všechno normálně 😁 na konci druhého týdne mi byla pořád zima a byla jsem unavená, tak jsem si vyčítala, že jsem nastydla... Pak jsem udělala test a byl pozitivní 😁

pajusz
28. čer 2023

@renisch čekala jsem že to lékař požehná, vždyť iui je jen taková vylepšená soulož, po sexu taky člověk nemá klidový režim, omezeni atd. Hodně štěstí a za 14 dnů //na testu💪 zkus užívat dní ať ti to čekání uteče a nemáš čas se tak pozorovat (znám to, 4x iui, nakonec Ivf až vyšlo)

renisch
autor
29. čer 2023

@pajusz moc děkuji za slova podpory ❤️

pajusz
30. čer 2023

@renisch 🍀🍀🍀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru