Používáme cookies. Více informací zde. OK

IUI, povedlo se někomu? Po kolika pokusech?

dius23
12. lis 2015
Ahoj, jsem tady zase 🙂
Chci se zeptat, povedla se někomu inseminace? Po kolika pokusech? Na co se těšit a čeho se bát? 😮 🙂 Děkuji
dasala
12. lis 2015
ahoj, já jsem zářný příklad.
dasala
12. lis 2015
My měli problém-manžel měl pouhé 2 % dobrých spermií. Máme 6letého syna, kterého jsme počali bez problémů. A teď toto...V dubnu a srpnu jsem byla na klasickém IVF v Podolí. Bez úspěchu. Byla jsem u své standardní gynekoložky, sledovalal mi folikuly..jeden byl dominantní. Tak jsem si píchla Pregnyl (v úterý 27.10.) a ve čtvrtek 29.10. šla do Iscare na inseminaci. Nemusíš se ničeho bát. Manžel tam byl v 10, já ve 14. Na koze přes takovou injekci ti to tam dají. Nemá se potom sportovat. Hezky mi to vysvětlila doktorka--když jsou nekvalitiní spermie, je pro ně problém děložní hrdlo. A oni to dají až za to hrdlo..No a výsledek: jsem těhotná. Po první inseminaci. Také jsem jedla kyselinu listovou, i manžel, pak jsem pila kontryhelový čas, jedla dýňový olej...
dius23
autor
12. lis 2015
Já se právě obávám, že nám to nevýjde 😞 Všechny právě víme, že jsme kvůli nedaření psychicky vydeptané. Jsem na dně a vyčítám si interrupci na kterou jsem musela před dvěma lety 😞 Vyčítám si to denodenně každou hodinu, minutu i sekundu 😞 Těším se na den kdy se na Těhotenském testu ukážou // 😞 😉 Ale to je z cesty. Beru asi měsíc na podporu vitamíny GS Mamavit tam je samozřejmě taky Kyselina Listová akorát přítel nebere protože zatím ještě čekáme na výsledky spermiogamu, ale jsem hrozně vynervovaná a to mi to řekli dneska všechno teprve :/
dasala
12. lis 2015
já byla ještě víc...byla jsem totálně v pr...pořád jsem na to myslela....pořád. ve dne v noci. 2 pokusy na IVF a nic...byla jsem špatná. brečela v autě. pořád.
dasala
12. lis 2015
já prosila i anděly o pomoc....tak abys věděla, jak velkej zoufalec jsem byla. Je mi 37, manžel 2% a podívej se ... doufám, že jsem tě aspon trochu potěšila.... zajímalo by mě, co máš za sebou...jak dlouho se snažíte. proč jdeš na ins.
dius23
autor
12. lis 2015
Já dneska v MHD 😞 Bylo mi jedno kolik je kolem mě lidí 😞 Prostě to ze mě vyšlo hned kdy jsme odešli z Gyncentra :/ Takže mám naději?! 🙂 Povzbudila jste mě aspoň trošičku. Moc děkuji 🙂 Snad se nám to taky povede na poprvé 🙂
dius23
autor
12. lis 2015
@dasala já ti to kdyžtak napíšu do zprávy jestli může být 🙂 Nechci aby to věděl každý 🙂 :/
dasala
12. lis 2015
ok jasný!
dasala
12. lis 2015
já se za ty anděly taky styděla 🙂 ale vzala jsem to komplexně 🙂
dasala
12. lis 2015
...kam mi to přijde? jsem tu uplně nová. a drobet se nevyznám.
dius23
autor
12. lis 2015
Jo takhle 🙂 Máš nahoře u blogů a tak moje zprávy nebo tak něco 😉 Já jsem přes m.modrykonik... Takže to mám dole 🙂
dius23
autor
12. lis 2015
Taky by ti mohlo do nastaveného E-mailu přinít upozornění 🙂 Stačí kliknout na odkaz a nasměruje tě to 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli