IVF 2022 červenec-srpen. Podstupuje někdo?

lucylju1
10. črc 2022

Ahojky holky 🙂 je tu někdo kdo podstupuje v těchto měsících ivf ? 😊 Já jsem druhý den stimulace, tak mě napadlo založit skupinku, aby nám to utíkalo 😊♥️

martinakl
13. črc 2022

@lucylju1 ahoj, my se chystáme na KET. Kvůli covidu to vyjde asi až na konec srpna..

lucylju1
autor
14. črc 2022

@martinakl nám nakonec zřejmě zítra stopnou stimulaci 🙄

martinakl
14. črc 2022

@lucylju1 jak to? Nedaří se?

lucylju1
autor
14. črc 2022

@martinakl vůbec.. dostala jsem 300jednotek gonalu denně a nic neroste jeden malý 8mm folikul

martinakl
14. črc 2022

@lucylju1 tak to mě mrzí :(

pavlinka112
15. črc 2022

Ahoj, nyní podstupuji stimulaci. Jsem 6dc, už to na sobě hezky cítím. Dnes byla také kontrola jak to roste a dle protokolu to snad není špatně. Mám ale hrozny strach ohss.

lucylju1
autor
16. črc 2022

@pavlinka112 hlavně nestresovat 🙂 já už to vzdávala a nakonec možná v pondělí bude co odsávat ale ještě mě čeká kontrolní utz ráno před výkonem tak snad tam bude něco ... A kolik tam máš folikulů? 🙂

pavlinka112
17. črc 2022

@lucylju1 doktorka to moc nepocitala, ale 15 jich je určitě. 1- nad 10mm, 5 - 10mm, a 9 pod 10mm. V úterý jdu na další utz. Picham Si pergoveris 150iui a clexane na srazlivost. Od dneska ještě cetrotide.

lucylju1
autor
17. črc 2022

@pavlinka112 tak to je parádní počet 🙂 my jdeme zítra na opu ... Pokud bude stále co odebrat 😊

lucylju1
autor
17. črc 2022

@pavlinka112 ten cetrotide mi dal zabrat 😀 jsem ráda, že jsem měla včera poslední

klarinet30
Autor odpověď smazal
Zobraz
klarinet30
18. črc 2022

Ahoj holky,
4.7. OPU, 10.7. embryotransfer
Čekání šílené, co si budeme vykládat.
Testuji od 14.7.
Myslíte, že mám naději? 🙏

pavlinka112
18. črc 2022

@klarinet30 čárka sílí, takže to jde správným směrem. Nejspíš tedy určitě Jo 😇

pavlinka112
18. črc 2022

@lucylju1 to jsem ráda že nedává zabrat jen mě, už je to takový tezsi, jsem dost unavená, bolí mě okolo ledvin - asi jak se mi to tam tlačí, jinak vše Ok.. ale mám dost. Držím palečky ať se dnes vše vyvede jak má 🫶🏼

worena
21. črc 2022

@martinakl Taky nám to vychází na srpen -září...KET... Doufám že už konečně vše dobře dopadne a dočkáme se miminka 🍀🙏❤️

lucylju1
autor
21. črc 2022

@klarinet30 tak jak to vypadá ? ♥️

lucylju1
autor
21. črc 2022

@worena tak budu držet palečky

lucylju1
autor
21. črc 2022

@pavlinka112 ahojky, tak jak postupujete dál ? 🖤

worena
21. črc 2022

@lucylju1 Děkuji moc❤️No jsem zvědavá protože celé měsíce cyklus jak z čítanky a dnes hups 19 cyklu MS si dorazila 🙈 ...Tak hlavně že jsem si tak trochu předem počítala kdy asi půjdeme...😅.. Nechápu co se splašilo...

worena
21. črc 2022

@lucylju1 Tak teď to budu prožívat s tebou a ostatními 😉🤗Holky zlatý,moc všem přeji veliké štěstí ať se zadaří..🙏❤️🍀

klarinet30
22. črc 2022

@lucylju1 Dnes 12.den po ET 6ti denni blast., v pondělí odběr krve 🙏
Jako správný blázen, testuji každý den 😁
Kéž by se nám zadařilo 🙏
Jen jsem trošku smutná z toho, že nemám žádné příznaky. Jen v sobotu jsem úplně malilinko zaspinila, ale to bylo, jak od muchy 🤦🙄
Vloni 6/2021 operace endometriózy, pak nasazen Tubanis do IVF někdy v únoru, odebrany 4oocyty a po 3dnech zastaven vývoj, takže k ET ani nedošlo 😥
Pak jsem 4mesice jezdila do centra na injekci Zoladexu, takže to vypadá, že to pomohlo. Při poslední injekci jsem začala stimulovat a teď jsme kousíček od miminka. Nemůžu tomu ani uvěřit ❤️
Už ať je pondělí 🙆🤦 To čekání je šílený!

lucylju1
autor
22. črc 2022

@klarinet30 já myslím, že to dobře dopadne ♥️♥️♥️♥️ já dnes transfer, ale embryo je o den pomalejší,ale říkali, že někdy jsou ty pomalejší pořádný bojovníci, takže taky teď budeme čekat 😊 jinak se dělilo, tak jak mělo ale prostě začalo se dělit o trošku déle 😊

klarinet30
22. črc 2022

@lucylju1 přeji hodně štěstíčka 🍀
Já se ozvu v pondělí, doufám, že s nádhernou zprávou 🙏😉

worena
24. črc 2022

@lucylju1 To nevadí, určitě se mu tebe bude líbit a pěkně se zavrtá 😍🙏🍀❤️... Bereš nějaké léky a jak se cítíš?

worena
24. črc 2022

@klarinet30 Hodně štěstí 🍀❤️🙏 Věřím v dobré zprávy a motivaci pro nás ostatní 😍🍀🍀🍀🙏❤️

klarinet30
25. črc 2022

@worena Je to tam 🤍
Na ultrazvuku je vidět váček (mám první fotečku), příští pondělí další ultrazvuk. Hodnota HCG 2933, paní doktorka říkala, že hodnoty jsou opravdu moc krásné 15.den po ET.
Tak teď už jen to srdíčko 🙏❤️

lucylju1
autor
25. črc 2022

@worena ano beru ráno 1tbl Prednisonu a 2-2-2 Utrogestan a po tom je mi teda jak na kolotoči 🤣 jinak je mi dobře... Dnes už jsem šla do práce 🙂 jinak pá,so,ne jsem měla takový lehčí režim,ale jinak jsem dělala tak nějak vše 🙂 teď přemýšlím, kdy tak má cenu udělat test ....🤣🤣🤣 Dnes je teda první den, že mě sem tam píchne v okolí vaječníků... Kéž by se to povedlo ...

sasulak
25. črc 2022

Zdravím Vás, podstupuji momentálně 1. IVF mám aktuálně těsně před odběrem vajíček. A pročítám diskuze jako šílená (uklidňuje mě to svým způsobem). Tak jsme si řekla, že se k Vám přídám. 😉

lucylju1
autor
25. črc 2022

@sasulak tak zdravím 😊a hlavně přeji hodně štěstí ♥️

sasulak
25. črc 2022

@lucylju1 děkuji.