Podstupuje právě někdo IVF? Podpořme se

rioko
20. črc 2013

Ahoj, podstupuji právě své 3 IVF, ráda bych se s někým podporovala a probírala pocity a podobně.Většina diskuzí je ale už hodně rozjetá. Nezačne někdo semnou novou?

karolina82
20. črc 2013

Já🙂

rioko
autor
20. črc 2013

Ahoj no super, aspoň tady nejsem sama 🙂

karolina82
20. črc 2013

Jinak moc Ti děkuji za dnešní rady🙂

rioko
autor
20. črc 2013

@karolina82 nemáš zač, když jsem to podstupovala poprvé, taky jsem byla ráda když mi někdo poradil, tehdy jsme založili diskuzi a pokračujeme dál už s našimi 4 letými prcky, bohužel ani jedné pak už další IVF nevyšlo a tak to teď nemám s kým probírat a prožívat, tehdy mi to hodně pomáhalo

karolina82
20. črc 2013

Teď to určitě vyjde, neboj🙂

rioko
autor
21. črc 2013

@karolina82 a už váš kdy půjdeš na transfer?

karolina82
21. črc 2013

@rioko V utery nebo ve stredu

ratatooy
21. črc 2013

@rioko ahoj tebe si pamatuju z nejaky diskuze ohledne ivf tenkrát...u nas je to už 3roky,držim palce aby to znovu vyšlo,mi byli po druhe jen na ketu

rioko
autor
21. črc 2013

@ratatooy děkuji vám vyšel KET?

ratatooy
21. črc 2013

@rioko jj ted čekame z ketu mely jsme po tom 1 ivf 4 mrazačky dva jsme si vzaly čekame jedno mimi a dva nam tam ještě zustaly

alenka_p
21. črc 2013

@karolina82 nechodíte náhodou do Iscare a nebyla jste pátek na OPU? 🙂

karolina82
22. črc 2013

@alenka_p Jjj. Moje spolunocležnice, že?🙂 Jak jste na tom?

alenka_p
22. črc 2013

@karolina82 Ano 🙂 No z pěti byly 4 zralé, tři se oplodnily. Dnes dvě pěkné (jednose zastavilo ve vývoji) a čeká se do zítra, které bude vypadat líp...takže pokud s enic nestane (třeba že nevydrží ani jedno), tak transfer bude zítra...jsem pekelně nervózní 🙂 Co vy, kolik se vám z té nadílky oplodnilo?
Jo a nemohly bychom si tykat? 🙂

karolina82
22. črc 2013

Tykat si budu ráda. Ahoj🙂 Tobě řekli, ať si zavoláš už dnes? Mně řekli až zítra. Ale stejně jsem tam dnes volala, ale prý je dnes vyndávat nebudou, protože jim to nedělá dobře, takže budu vědět až zítra. Prý jich ale 10 uz zamrazili. Stav v sobotu byl 25 oplodněných, tak uvidíme zítra. Já jsem šíleně nervozní🙂
Určitě vydrží, neboj. Zítra na Tebe budu myslet. Možná se tam ale i potkáme, pač mně řeknou zítra ráno, jestli jdu zítra nebo ve stredu

karolina82
22. črc 2013

@alenka_p Tykat si budu ráda. Ahojemoticon Tobě řekli, ať si zavoláš už dnes? Mně řekli až zítra. Ale stejně jsem tam dnes volala, ale prý je dnes vyndávat nebudou, protože jim to nedělá dobře, takže budu vědět až zítra. Prý jich ale 10 uz zamrazili. Stav v sobotu byl 25 oplodněných, tak uvidíme zítra. Já jsem šíleně nervozníemoticon
Určitě vydrží, neboj. Zítra na Tebe budu myslet. Možná se tam ale i potkáme, pač mně řeknou zítra ráno, jestli jdu zítra nebo ve stredu

karolina82
22. črc 2013

@alenka_p Ještě Ti musím říct..holčina díky které jsem začla do ISCARU chodit, protože mi doporučila paní doktorku J., měli také 2 a z jednoho mají nádherného chlapečka🙂

alenka_p
22. črc 2013

@karolina82 jo, mě ta známá embryoložka psala už v sobotu v sedm, jak jsem na tom a ať si dnes zavolám 🙂 Ale myslím že to je tím, že jich mám málo, a bylo možné, že bych šla na transfer už dnes....ty máš krásnou nadílku, takže u tebe je prodloužená kultivace tak nějak samozřejmost...25 oplodněných je nádhera, a 10 v mrazáku taky (tiše závidím 🙂). Tak držím palce, ať vyberou na transfer to nejlepší a vyjde to!

alenka_p
22. črc 2013

@karolina82 slyšela jsem, že když je míň vajíček, tak jsou většinou kvalitnější, ale zas když jich je hodně, tak je hodně šancí 🙂

karolina82
22. črc 2013

@alenka_p Tak zítra hodně štěstí🙂

alenka_p
22. črc 2013

@karolina82 Díky! Dám vědět 🙂

alenka_p
23. črc 2013

Tak dnes jdu na transfer, jedna výstavní morulka, jedno ještě pěkné a jedno pomalejší (a to jsem myslela, že už je ztracené)....tak mám radost, že něco vydrželo 🙂

rioko
autor
25. črc 2013

V pondělí punkce, výsledek 26 vajíček. Druhý den oplodněno 14. Hyperstimulák se dál rozjížděl, v úterý mi odstáli vodu z břicha, dali kapačky. Dnes trochu zlepšení, tak transfer proběhl.Mám v sobě v sobě dva bojovníčky, další 4 zbyly na zamražení, vše jedničkové kvality. Teď budu 14 dní opečovávat prďolky a doufat

rioko
autor
28. črc 2013

@karolina82 tak jak se cítíš? kdy jsi byla na transferu? a kolik Ti zbylo vlastně embryí?

karolina82
28. črc 2013

@rioko Ahojky. Dobře. Pořád ale odpočívám. Ještě další dvě zamrazili, takže jich mám celkem 12. Co u Tebe?🙂

karolina82
28. črc 2013

@rioko ve středu

rioko
autor
28. črc 2013

@karolina82 já ve čtvrtek.Píšu tady o pár řádků nahoře jak to semnou dopadlo 🙂
V pondělí punkce, výsledek 26 vajíček. Druhý den oplodněno 14. Hyperstimulák se dál rozjížděl, v úterý mi odstáli vodu z břicha, dali kapačky. Dnes trochu zlepšení, tak transfer proběhl.Mám v sobě v sobě dva bojovníčky, další 4 zbyly na zamražení, vše jedničkové kvality. Teď budu 14 dní opečovávat prďolky a doufat

karolina82
28. črc 2013

@rioko To jsem četla, ale jak ja Ti ted?🙂

rioko
autor
28. črc 2013

@karolina82 no dnes mírné zlepšení, ale mám pořád docela tlaky nad žaludkem a kolem plic, v noci se mi hůř dýchá,tak se trochu bojím tekutiny, aby se mi nedělala na plících.Dnes je to přes den trochu lepší, tak uvidíme.Taky se snažím odpočívat, ale s 4 letým hyperaktivním synem to moc nejde 🙂 manžel bude mít teď 14 dní naštěstí dovolenou tak se mu bude trochu víc věnovat

karolina82
28. črc 2013

🙂 To bude určitě dobré.

rioko
autor
28. črc 2013

@karolina82 kdy budeš testovat, a máš jedno embryo?Kolikabuněčné?