IVF 2022 červenec-srpen. Podstupuje někdo?

lucylju1
10. črc 2022

Ahojky holky 🙂 je tu někdo kdo podstupuje v těchto měsících ivf ? 😊 Já jsem druhý den stimulace, tak mě napadlo založit skupinku, aby nám to utíkalo 😊♥️

worena
14. zář 2022

@beatkaa91 Ahojky, máš pravdu...To čekání je na hlavu... Máme dcerku a ta byla na první dobrou 🍀 a kolik let už se snažíme 🤦 Těch pokusů, už jsem s toho celá tumpachová🤣🤣🙏..No uvidíme...Ty už to máš za pár, hodně štěstí 🍀✊🍀 Jsem nervózní i za Tebe 😅😅 Určitě piš jak se daří.

martinakl
14. zář 2022

@worena zatím ano 🙂

worena
14. zář 2022

@martinakl To je krásný 😍🍀🍀❤️❤️🙏 Mám radost,jen tak dál..

moon1988
14. zář 2022

@martinakl uzasne pozitivni 😊

beatkaa91
14. zář 2022

@worena já se modlím ať nám i tento ket vyjde jako u syna 😊🍀🙏 ale už jsem pořádně nervózní. Už chci pondělí co mi řekne lékař 🙏🙏. Jasně daň vědět a děkuju ..

martinakl
15. zář 2022

@worena a to nás v jednom Car odmítli, že by to bylo plýtvání embryi a v druhém že transfer provedou jen pokud podepiseme reverz. Třetí car se nás ujal a hele.. (jde o to, že pořád dost kojim a nechci přestat. Ani nejsou pořádný studie a data o tom, že kojení neumožňuje IVF, jenže se to tak učilo a pořád to někdo tvrdí..)

moon1988
15. zář 2022

@martinakl moje kamaradka kojila a otehotnela, sice prirozene , ale to nema jiny vliv.

worena
18. zář 2022

@martinakl No ono je to pravda,nikde není psáno nic o ivf v době kojení... To je na debatu.Tam asi zvažují pokud by byla nutná nějaká hormonální podpora že to půjde do mléka...

martinakl
21. zář 2022

@worena Sli jsme do nativu, aby te chemie bylo conejmene. A i tak, treba progesteron se do mleka dostava minimalne. Spis je pak problem, ze muze snizit laktaci. Beru ted nizkou davku progesteronu vaginalne a nizkou davku prednisonu, plus teda Clexane, ale ten je uplne v pohode. Pred tranferem jsem nemela nic krome Ovitrelle.

happycouple
21. zář 2022

Ahojte,jestli můžu tak se k Vám přidám.. Už máme i po odběrech vajíček (25) a z toho máme 5 krásných embryí ,které na nás čekají protože mám vysokou sliznici..Teď už mám paty den dost silné a nechutné menstruace a mám se hlásit 11.den cyklu na ultrazvuk ,jdeme na IVF techniku.. před menstruaci jsem dostala zanet a než jsem to stihla zalecit ,tak jsem to dostala a teď jsem paty den cyklu a už jen špiním tak nevím ,jestli to mám do toho ultrazvuku radši prelecit. Co myslíte ?

worena
28. zář 2022

@martinakl No jasný... Chápu že chceš minimalizovat léčbu hormony když kojíš,reagovala bych úplně stejně.Já kojila dva roky..S toho 15 měsíců vůbec nemenstruovala.. Malou jsem pak už musela odstavit protože jsem šla příliš mnoho dolu s váhou..A clexane jsem měla také celé těhotenství i po i před..😁😁 Mám špatnou srážlivost už od narození.

worena
28. zář 2022

@happycouple Ahoj,asi bych to řešila přímo s lékařem popřípadě udělat testy určitě...Pro jistotu...Aby se vyloučil zánět... Hlavně ať jsi v pořádku brzo 🙏🍀😊

worena
28. zář 2022

@beatkaa91 Tak jak to s tebou vypadá?🍀🙏😊

happycouple
29. zář 2022

@worena děkuji za radu..Mám přeléčený zánět a teď čekám až mi doroste sliznice a folikul a budu v ovulaci a připravena na KET..Tak jsem zvědavá jestli vůbec ovulace přijde ale modlím se 🥺🥺😩

worena
29. zář 2022

@happycouple No však já jsem na tom stejně... Příští týden jdu na ultrazvuk a pak když bude vše ok tak bude KET... Zatím mám testy v pořádku 🙏 tak snad to konečně vyjde 🙏🙏🙏🍀❤️

martinakl
30. zář 2022

@worena ty jo, tak to trochu závidím, mně se zase při kojení nedaří zhubnout 🙂
Já měla v předešlém těhotenství trombózu. Tak teď preventivně píchám a budu chodit každý měsíc do trombocentra.
Držím pěsti, ať ten ket klapne 🍀

worena
2. říj 2022

@martinakl Moc děkuji 🍀🙏❤️.. Jsem už trochu nervózní, máme tolikrát nevydařené pokusy 🙈....Moc si to přeji aby už konečně 🍀🍀🙏🙏❤️❤️

koudelka82
25. říj 2023

Ahoj holky, nezbyl Vám prosím některé Menopur?