IVF 28.října. Je tu jěšte někdo?

kapunka
20. říj 2008

tak jsem tu!!!! 😀

endzi30
4. lis 2008

aha, skuusim sa popyytat, lepsie povedane musi sa spyytat moj drahy, lebo ja v tom ich jazyku sa asi neopyytam 😉

kapunka
autor
4. lis 2008

nejak mi to tady nefunguje.. ☹

kapunka
autor
4. lis 2008

ah už to jde... 🙂

silver2501
4. lis 2008

Takjsem nakoupila mamatesty a ted jenom vydržet do pátku...😨) holky vy jste mě tak navnadily...!!! nejraději bych testla ještě ted 😀)))))

gabul
4. lis 2008

Maci, tiche obrovske gratulace! Pozitri uz urcite budes mit naprosto zretelne obe //. A stejne se taaaaak mas!
Endzi, ty jsi někde daleko v zahraničí? A odkud jste vy ostatní, holky?
Kapunko, zitra si prosim te koukej testnout! Jinak se z toho zblázníš 😉 Když nebudou dve //, tak si aspoň pořád můžeš říct, že to bylo na testování moc brzy.

gabul
4. lis 2008

Silver, vydrž, Prťka, vydrž 😀

kapunka
autor
4. lis 2008

gabul - už jsme si je taky koupila....prostě to zkusím a hotovo..ale dneska se pekne rozjela bolest na ms, takže jsme to obrečela...už s tím počítám že přijde.. ☹

já jsem z Prahy 😎

gabul
4. lis 2008

Kapun, nebul... Aneb slovy klasika: Proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko!
Dneska jsem si kdesi na netu vyčetla, jak se po třicítce snižují šance v IVF... No a jelikož mně je 33 (dítě chci od 30, ale 2 roky jsme se snažili sami), tak jsem propadla depresi... Nevím, nevím, jestli se můj jeden jedinej embrýsek udrží...

gabul
4. lis 2008

Jinak já jsem taky z Prahy. 😝

kapunka
autor
4. lis 2008

ja si furt říkám - jsou /doufám/ tam dva - ještě k tomu PK a AH..víc už fakt delat nešlo.. ☹ 😝 😔

silver2501
5. lis 2008

Dobré ráno holky,

tak jak je při středě??? Tak už jste některá zkusila taky adrenalin po ránu ???? 🙂

kapunka
autor
5. lis 2008

ahoj já jsme si testy koupila, ale neudělala jsme to..dohodli jsme se že počká¨me do pátku.. 😖 bříško bolí min..tak asi přijde mrcha..

silver2501
5. lis 2008

Kapu, jj já taky vydržím do pátku, ale taky už mám takové divno pocity, že mimska... no nebudu se rouhat, ale prsa už mě vůbec nebolí a podbřišek cítím, jen když jsem v klidu, třeba ležím, ale je možné, že se na něj soustředím a tak h o proto cítím 😀

silver2501
5. lis 2008

Ale je pravda, když jsembyla prvně těhu s malým, tak jsem neměa vůbec žádné příznaky... ani jsem nezvracela nic...jen chvíli asi od 5tt mi bylo divno od žaludku, ale žádná věda...🙂 tak to nechávám osudu a zatím věřím, že tam josu 🙂

kapunka
autor
5. lis 2008

no tak já prsa už taky vůbec necítím a břicho me zase bolí když jedu autem nebo chodím..v klidu ne..tak nevim 😅

silver2501
5. lis 2008

Kapu, tak to jsme na tom stejně, valstně uplně i Et máme v jeden den, že??? 27..

kapunka
autor
5. lis 2008

přesně tak...a mela jsi i PK a AH??? a máš taky dvě viď? 😎

bsik
5. lis 2008

Ahoj holky, můžu mezi vás? Jsem sice o pár dní pozadu(ET 31.10.), ale mám úplně stejný pocity a problémy jak vy. Pořád se pozoruju a přemýšlím proč zrovna nám se nedaří. Tak třeba tentokrát.......samozřejmě, že potichu doufám.

silver2501
5. lis 2008

jj PK 3 dna a ISCI+AH taky, tak jim stále věřím 🙂 snad mrcha nepřijde !!!!!

silver2501
5. lis 2008

jasně sik, vítej 🙂

silver2501
5. lis 2008

Sik, kolik máš embroušku u sebe?? měla jsi PK ??? kdy máš testovat?

katy2
5. lis 2008

ahojte
tak ja mam za sebou dalsi uzv... jedno babo to vzdalo ... mame syndrom miznuceho dvojcata... ale druhy drobec sa drzi statocne, uz mu bije aj srdiecko tak verim, ze nas uz stastie neopusti a na konci nas caka zdrave babo.... 😵
vsetkym vam drzim palce, aby ste mali // 😵 😵 😵

bsik
5. lis 2008

silver,
tentokrát mám 1 morulku po PK(4 dny). Meěe jsem jen nativ, tak jsem měla jen jedno vyjíčko. Testovat bych měla 12.11.
Jinak mám za sebou: 1.IVF-17vajíček, 15 oplodněných ICSI, 3 zavedená,. Z toho jsem čekala trojčata, v 11.tt podstoupila redukci jednoho plodu. 22.tt SP -(byl to nejhorší den v mým životě).
2.IVF - 8 vajíček, 2 zavedený, HCG 0. 3. IVF - 3 vajíčka, 3 zavedený, HCG 0. 8 x IUI, 4.IVF 10 vajíček, 2 zavedený, HCG 0. 1.nativ, 1 vajíčko ET 31.10. Tak uvidíme.
Nikdy mi nic nezamrazili, tak jsme museli vždycky všechno začít od začátku. A protože jsem si musela vždycky píchat doslova koňský dávky Gonalu (450 jednotek), tak i na hrazený cykly jsme dopláceli víc, něž nám přispívala pojišťovna.
Jinak je mi 39. a mám 15. letou dceru z prvního manželství. No zatím to budem zkoušet dokud mi to tělo dovolí.

bsik
5. lis 2008

Silver, taky jsem četla, že už máš nakoupený testíky, ale že vydržíš až do pátku. To tě obdivuju. Kdy máš správně testovat?

kapunka
autor
5. lis 2008

ahoj bsik - to mě moc nrzí co máš za sebou..jsi strašně moc statečná...smekám před tebou,,mě by tohle asi položilo... ☹

budu ti moc držet palečky, aby to tentokrát vyšlo.... 😎 😎

a jestli můžu - jaký je tedy u tebe problém? proč ivf - a řeki ti proč se to nedařilo??

drž se, drž se drž se..... 😵

kapunka
autor
5. lis 2008

bsik - ja jsem stejně jako Silver - 27. byl ET - n atest do caru jdu až kolem 17.11. testovat zkusím možná v pátek 🙂

bsik
5. lis 2008

Kapunko, Já jsem prý v pořádku( i když už taky ne nejmladší), ale manža má špatný spermio( 0,9 mil/ml,2%pohyb). Už kvůli tomu postoupil operaci varikokély, ale nijak mu to nepomohlo (ale taky neublížilo, protože se nejvíc bál, že zůstane úplně neplodný) Tak možná je to tím mým věkem. Ale manža říkal, že peníze budou a my nebudem. Tak dokud to jen trochu půjde, tak budeme investovat převážně do miminka.

silver2501
5. lis 2008

Katy, tak to mě moc mrzí, snad ten jeden boovníček zaboduje a bude se maminky držet až do konce ...!!!

Sik, tak to teda klobouk dolů, máš toho za sebou hodně... no společné mame taky trošku, já mám taky 14-ti letého syna z předešlého vztahu, nikdy mi nezustali na zanražení vajíčka a spotřebu stimulantu mám taky jak kun... je to děs tohle vše podstupovat, co??? ale snad se štěstíčko usměje i na nas jednou 🙂

silver2501
5. lis 2008

Sik na krev mám jít až v pondělí, ale testnu už v pátek a pak každý den...tak snad se konečnš zadaří....
Příťa má taky bídny spg a já nemám vejcovody, takže IVF je jedninná naše šance, ale dost blbé je to, že se nám zastavují embryjka ve vyvoji a je , zaplat pánbu, aspon jedno Áčkové kvality vždy....

silver2501
5. lis 2008

A dneska mi k tomu jako bonusovku volali z práce, že jesltiže nedojdu do konce listopadu tak mě vyhodí...takže mám bezva psychiku a fakt se mi to pěkně shromažduje ☹ 😢 ☹ 😒 😨 🙄 😖 😢