Ivf a zaměstnání. Mohu během ivf fyzicky pracovat?

madamas
13. dub 2020

Zdravím ženy které prošly nebo prochází IVF..Zítra chci volat do centra a objednat se na úplně první konzultaci. Snažíme se o druhé dítě již tři roky, manžel měl minulý rok na spermiogramu asthenozoospermii. Asi předbíhám, ještě nemůžu vědět jak to bude (ivf,iui??) Ale jde mi o to, že pracuji fyzicky v restauraci a léto je sezóna, kór teď po této krizi. Pokud bych byla často na neschopenkách budu tam zaměstnavateli velice chybět, a pak ta atmosféra, chápete.. zajímá mě jak dlouho trvá než se vůbec k něčemu dostane, zda-li během třeba ivf mohu fyzicky pracovat apod. Děkuji za postřehy😉

squezy
13. dub 2020

Pokud nebude nějaký zdravotní důvod, tak ti neschopenku napsat ani nemusí. Úvodní konzultace je jen plan, jake všechny vyšetření podstoupite, popovídate si o možnostech atd. a může trvat 2-3 měsíce, než byste začali pichat první injekce na ivf. Možná to vyjde na leto, ale upřímně, máš nějakou dovolenou a i buh vi jak to bude v létě..

lalen1
13. dub 2020

U první dcerky jsem taky delala servírku a zvladla jsem si prehodit směny, kdyz bylo potreba a az od vkladu embryjka jsem sla na PN.. Jinak vše šlo dat bez nutnosti PN..

madamas
autor
13. dub 2020

Děkuji. My jsme právě takový malinký podnik a děláme to ve třech lidech..volno si samozřejmě vzít mohu, ale třeba 14 dní by byl problém..je fakt že nikdo neví jak to bude, co se bude dít..ale čekat se mi už nechce, bůhví jak to bude vypadat na podzim, jestli zase něco nevypukne. Chci využít toho že CAR teď opět zahájil činnost.

janikas85
13. dub 2020

@madamas záleží i na tom, jak budeš reagovat na stimulaci. Já jsem měla hodně folikulů a proto mě nechali na PN už před odběrem, protože hrozila torze vaječníku. Pracovala jsem jako zdravotní sestra na LDN.

monca98
Odpověď byla odstraněná
Zobraz