IVF centrum prof. Zecha v Plzni, máte zkušenost?

verunkablack
23. únor 2016

Dobrý den, je tu někdo, kdo má zkušenost s Plzeňským IVF Centrem? Zajímá mě úspěšnost IVF a tak. V brzké době podstoupím odběr vajíček, jejich oplodnění a transfér zpět do mě 🙂
Strašně bych moc chtěla, aby to na poprvé vyšlo, tak snad Bůh dá 🙂

1lenuska1
17. dub 2016

Jsem ve Smetance moc spokojená! 🙂 Chodím sem sice už pátým rokem, ale na péči si nemůžu stěžovat. Říkám si, že to, že to nejde, není snad jejich chyba. Naprosto jim důvěřuju a cítím se tady moc dobře... přeju hodně štěstí!!!🙂

marrys
17. dub 2016

@tehulka1167 ahoj. moc se omlouvam, že odpovídam až teď. co se léků týče, tak toho bylo celkem dost, a už si přesně nepamatuju. stimulovala jsem Gonalem, na ředění Fraxiparin, dále injekčně Agolutin, Pregnyl, Decapeptyl. a z doplňků stravy asi jenom listovka. no a před IVF antikoncepce na srovnání cyklu. rozdíly v centrech - tady mi připadali jako větší odborníci. v Natalartu se mnou při opakovaných nezdarech nevymysleli nic nového. přišla jsem do nového centra, popsala předchozí pokusy, předala lék. zprávy, a pan doktor Vlček hned řekl, v čem mohl být problém, a že to tentokrát zkusíme trochu jinak, a vše dobře dopadlo 🙂 tohle byl asi zásadní rozdíl v našem případě 🙂 jinak je to asi všude podobný. sestry některé fajn, jiné zase "miss sympatie" 😀

tehulka1167
18. dub 2016

@marrys Ahoj, a v čem zjistli,že je problém v tom dalším Caru? Já už jdu do pátýho pokusu 😒

verunkablack
autor
18. dub 2016

@marrys my chodíme také k Vlčkovi 😉

marrys
18. dub 2016

@tehulka1167 řekl, že důvodem mohla být unavená, přestimulovaná sliznice. proto se v ní embryo nikdo nechytilo. takže mi dal "voraz". asi jeden cyklus jsme nechali být, embrya se zamrazila, a později jsem šla na ket. a povedlo se 🙂

marrys
18. dub 2016

@tehulka1167 jinak my malou máme na čtvrtý pokus

tehulka1167
18. dub 2016

@marrys Aha, no jo všeho moc škodí,tak to bývá 😉 ale já nepřestávám doufat,vím,že se to povede 🙂

tehulka1167
18. dub 2016

@marrys Kolik IV jsi měla a jak na tom byly embryjka? Měla jsi blastocysty?

marrys
19. dub 2016

@tehulka1167 celkem 3 cykly, z toho v rámci prvního proběhl i jeden KET. takže celkem čtyři pokusy. při první ET mi transferovali 3denní embryo. při ostatních pokusech byla vždycky blasta. podle doktorů byly embrya vždycky výborné kvality, ale nikdy se prostě nechytily. no a světe div se, teď naposledy se chytilo embryo průměrné kvality, podle MUDr. ohodnocené známkou 2 - 3 🙂

tehulka1167
19. dub 2016

@marrys no to jsem tady už několikrát četla. Nechápu to.Ty horši jsou kolikrát lepší 🙂

sonisek
15. říj 2018

Ahojky,je tu někdo kdo sem chodí?