Ivf. Kdy si udělat test?

tynka2904
28. dub 2020

Ahoj! Chci se zeptat.. Vim ze je tu spusta diskuzi, ale i tak.
Transfer jsem mela 23.4., kdy myslite ze bych si mela udelat test? Chtela bych co nejdrive, ale bojim se to zas moc uspechat.
Diky a hezky den!!

tynka2904
autor
1. kvě 2020

@misicka1988 Nevite, kdy po transferu lze mit sex? Nekde rikaj 14 dni, me rekli minimalne tri dny po et. Ale nevim..

misicka1988
1. kvě 2020

@tynka2904 Už si nepamatuji jak dlouho jsme čekali my, ale raději bych se řídila tím co ti řekli v Caru. Přeci jenom člověk by si to pak mohl vyčítat, kdyby se náhodou něco stalo..

andyskarsgard
1. kvě 2020

@tynka2904 my jsme s manželem neměli sex od odběru vajíček a teď jsem v 7 tt, takže asi tak.. Ani teď ho nemáme já se bojím, navíc zavádím 3x denně 2 tabletky..

tynka2904
autor
1. kvě 2020

@andyskarsgard No ja mam taky utrogestan 3x denne, ale to by az tak neva.. Spis aby nebyl problem no. Navic nesnasime kondomy.. Tak prave premyslim.
Ale zase si rikam, ze normalne zensky, ktery otehotni, tak o tom treba nevedi a zijou normalne. A ted uz to tehotenstvi je preci jako kazdy jiny🤷‍♀️
Pokud treba clovek nema zkusenost s potratama a tak..

andyskarsgard
1. kvě 2020

@tynka2904 me doktor pořád říká že je to rizikové, ani fotky ultrazvuku mi nedával, a říká mi at se neupinam. I když to vypadá dobře, jsem nazacatku a prý to nemusí dopadnout.. A já mám už 30 a žádné dítě předtím tak si prostě dávám pozor, mám i dost bolesti v podbřišku. Takže ani na to nemám pomyšlení. A můj manžel to dost chápe takže asi tak. Já si myslím že záleží na každém. Já na tohle těhotenství čekala skoro 8 let.. Asi tak je očividně že se dost bojím.

tynka2904
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tynka2904
autor
2. kvě 2020

@misicka1988 Ahoj! Tak jsem dneska trochu zklamana.. Vcera duch a dneska jeste mensi.. Nevim co si o tom myslet.
Je fakt ze jsem sla pozde spat a vstavala brzo a vic pila, treba jsem mela moc naredenou moc.
Nevim.. Jsem nejaka smutna.
Budu testovat az v pondeli radsi.
Myslis ze mam jeste sanci? 😞

misicka1988
2. kvě 2020

@tynka2904 Samozřejmě že šanci máš, test bych klidně zopakovala zítra. A použila jsi stejnou značku?

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@misicka1988 ano pouzila.. Mama test.
Myslis ze to muze byt ze mam ty hodnoty nizke, ale vcera ta moc byla vic koncetrovana tak to zachytilo ducha a dneska byla min, tak to neni skoro videt?
Jsem z toho takova zmatena..

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@misicka1988 Zitra by to mel bxt 10.den.
Dik ze si mi tak rychle odpovedela, sedim na sedacce a mam depku :(

knoesell
2. kvě 2020

@tynka2904 právě proto doporučují testovat až 14 den, zbytečně se teď stresujes a stejně s tím nic nenaděláš. Zkoušej každý den ráno, ještě nic není ztraceno, někomu stoupá HCG pomaleji.

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@knoesell manzel ho vidi stejny,mne prijde mensi.. No necham to az minimalne na utery. Zitra radsi ne..

zuzkka88
2. kvě 2020

@tynka2904 Tynko hlavne neplas. HCG stoupa ob den. Proto se doporucuje testovat jednou za dva dny a ne kazdy den. Taky zalezi, jak pijes a kolik ma ten konkretni test barviva. Carka tam je, to je hlavni! A silit bude, neboj. Ja vim, cely je to psychicky narocny. Zkus si uzivat, ze tam tu carku vubec mas a na ostatni zkus fakt nemyslet. Zkus si rict, jake mas stesti, ze jsi je tam nasla ty dve carky. A dneska zase. To je skvely! Co ja bych za to dala 😉 A silit budou, jen to chce trosku cas. 🙂

misicka1988
2. kvě 2020

@tynka2904 Může to být i tím, hlavně klid 😊

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@zuzkka88 Diky! Strasne hezky se to cte!! Snad bude v pondeli nebo utery vse dobre.
Jsem z toho takova uz unavena.. 🙈
Ano mas pravdu, budu se radovat zbtoho ze tam vubec neco je🙈❤️

zuzkka88
2. kvě 2020

@tynka2904 To je fajn pristup 😉 Zkus se fakt zabavit, at si odvedes myslenky jinam. Ja ted mnohem vic ctu knizky, koukam na filmy, hraju hru na tabletu, neco uvarim, jdu d muzem a psem na kratkou vychazku, a ten den fakt neskutecne utece a nestihnu se ani stresovat. Udelej si ted ty dny hezky. Delej, co mas rada. A 5. 5. 2020 je krasny datum, symetricky, a dava dohromady dve sedmicky. Na testovani jako delany. 😁 Ja planuju cekat s testovanim prave do uterka.

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@zuzkka88 5.5. ma muj pejsek rok a jeste 5 je moje zivotni cislo. Takze na test jak delany🤣
Tak snad! Budu drzet palce!! At ti to vyjde!!

zuzkka88
2. kvě 2020

@tynka2904 No tak tim lip! 😁😉 Dekuji 😊

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@zuzkka88 Ted mi jedna holka napsala, jedna s kterou si pisu od zacatku stimulace a prosla si ivf 3x. Rekla mi ze devaty den bych mela mit uz carku a ze to nevypada ze by to melo dopadnout dobre. Ze bud je to biochemicky tehu, nebo je to proste v haji..
Jsem z toho docela rozhozena..

natysnovec
2. kvě 2020

@tynka2904 vidim😇😇

lilian2111
2. kvě 2020

@tynka2904 zkus test během dne, mě z ranní moci čárky kolísaly, byly slabší než během dne,... držím palce 😊

natysnovec
2. kvě 2020

@tynka2904 ja mela 9 den po ovitrellu slab.ducha....😇😇😇a mam tu dve cacorky.Vse bude ok musis myslet poziv.a ne se stresovat tim co ,,nejaka"napise. ❤❤❤👍👍👍😇😇😇

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@natysnovec Mam tam uplne maleho, stejny tam byl i vcera. Myslela jsem, ze to dneska bude prave lepsi.. Tak jsem zklamana :(

knoesell
2. kvě 2020

@tynka2904 hlavně se neporovnávat s nikým jiným! Já měla slabounkou čárku 11.den a druhý den taky nebyla silnější, až potom další dny. Nenervuj se, nic není ztraceno, nervů bude ještě hodně, potom se čeká na krev, potom na ultrazvuk a srdíčko. Co má být se stane 😊

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@knoesell Diky moc! No ona me o tom uplne presvedcovala, ze uz by tam melo byt neco jasne videt a ze jestli nesili, tak je to blby.. Uz jsem z toho na nerva prave.
Je mi 21 let, mam pcos, manzel 23 a uplne zdravej. Embryo po prodlozene kultivaci uplne vystavni, prej krasny jak z ucebnice.
Boli me bricho jak na ms, jsem ospala.. Tak jsem myslela ze uz by to tam mohlo pekne byt. Tak zkusim treba v pondeli..🙈❤️
Diky moc za pozitivni odpovedi❤️❤️❤️

zuzkka88
2. kvě 2020

@tynka2904 Narovinu, je to hnus, ze te takhle stresuje. Je snad doktor? A komu tim prospeje? Kazdy je individualni, kazdemu hcg riste jinak rychle. Ani tri ivf z nikoho odbornika opravdu nedelaji. Mrzi me, ze te to rozhodilo. Chapu to. Ale zkus to fakt neresit. Jak muzes cist i tu, holky na tom byly jako ty, nebo mely carku jeste pozdeji, a dopadlo to dobre! 😉

knoesell
2. kvě 2020

@tynka2904 a to si vem, že mi je 32, vajíčka jsme měli jen 2 takže nervy šílené, až jsem si řekla, že co se má stát se stane a nervama si nic nepomůžu. A ještě ve 3.mesici jsem si pořád říkala, že to není možné, že se určitě něco pokazí. Takže hlavně být v klidu a počkat si 😊

tynka2904
autor
2. kvě 2020

@zuzkka88
@knoesell
Holky moc dekuju!!! Diky fakt! Tohle mi desne pomaha❤️

tiffin
2. kvě 2020

@tynka2904 ja jsem dnes 12 den od transferu 13 s transferem.Vkladane 2 velmi kvalitni embryjka.Vcera test negativni v po jedu do Caru.Uz si moc nadeje nedelam.Je mi 40 a platime si vse...😔

marti89
2. kvě 2020

@tynka2904 Do 3. měsíce lze o miminko přijít, radši bych oželela sex a zkusila mazlení jinou formou. Mimochodem my sex v těhu měli jen 3x u prvního syna a teď vůbec, trpím na silné blicí stavy a s malým se mi navíc zkrátil děložní čípek. Takže pokud je to vymodlené miminko, neriskujte, ať pak nelitujete..