IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
13. únor 2010

ja dneska spala do 12ti 😕 dadouš byl po noční, tak jsem to s ním pěkně tahla 😀

coko.joko
13. únor 2010

teda dad,to jsi dobra ja uz v pul sedme vzhuru,malej ma kopak jako blazen a tak jsem musela vstat a chodit po byte a hladit brisko,aby usnul,ale prd platny 😎

koblichzek
13. únor 2010

Ahojky kobylenky, tak nás na chvíli pustili z nemocnice domů. Uf - to bylo něco. Ale snad už bude líp.
Jak se všechny máte?

coko.joko
13. únor 2010

Ahojda koblizku,to jsem rada,ze jste v poradku a ty muzes bejt pekne doma v klidu 😵 😵

koblichzek
13. únor 2010

Jo, doma je doma. Hlavně po psychické stránce. Plzeň je od nás přeci jen daleko, takže návštevy moc nebyly a to bylo hrozné.

koblichzek
13. únor 2010

Tak teď tu asi nikdo není, tak juknu později.

coko.joko
13. únor 2010

Kobli jsem tu,ale delam u toho jeste jine veci a pomalu se balim do CR,takze porad prerovnavam tazku 😀 a nevim jestli mam vse 😉
Psychka je svine,tak bud rada,ze jsi doma a uzivej si to....me stacilo,kdyz jsem byla 4tydny v nemocnici,ale to uz je davno...Jak mas daleko Plzen?

koblichzek
13. únor 2010

Coko Plzeň máme 100km. A zkoubit to s prací byl trošku problém.

dadous
13. únor 2010

jee ahoj kobli, tak jste doma to je super, co mala? jste obě v pořadku?

dadous
13. únor 2010

coko ja jsem ted vychytala, že se nejvíc mele když se najím 😀 asi nosím otesanka 😀

koblichzek
13. únor 2010

Ahojk ydadoušku, jo maličká je v pořádku. Hezky roste, už máme 1,5kg.

koblichzek
13. únor 2010

Dadoušku s tím souhlasím - jak se najím, tak jede. I když mě přijde, že malá vůbec nespí a jede pořád 😀 . Nejhorší je to kopání do žeber a žaludku - už jsme hlavičkou dolů, tak si to vychutnávám.

koblichzek
13. únor 2010

Asi jí muselo být předtím ouvej - měly jsme kontrakce po dvou minutách - chudinka, musela se cítí jak ve svěrací kazajce.

dadous
13. únor 2010

a jak vam ty kontrakce zastavily? 😕

koblichzek
13. únor 2010

Dadoušku kapačky a pak léky. Ale bylo to za trest ☹

dadous
13. únor 2010

aha, no ale hlavně že se ještě drží u tebe 😵 měla bys hodit do albíka tvuj hubenej pupík, at mužem zavidět 😵

koblichzek
13. únor 2010

Tak vydrž 😉

dadous
13. únor 2010

držím 😵

koblichzek
13. únor 2010

Tak a je to tam a né, že se budeš smát. To jsem fotila v nemocnici.

dadous
13. únor 2010

no ale pěkně jste vyrostly, konečně je taky vidět že jsi těhule 😵 😵 tak ted budeš chystat hadříky? nebo už mate nachystano?

koblichzek
13. únor 2010

Ale jo, už to porostlo 😉 .
Hadříky a skoro vše už máme. Právě i pro to, že jsme se báli, že bude malá brzy na světě. Já ale nemám digi foťák a z mobilu je to na prd. No jsme laděné do růžova, jak jinak.
A jak se vlastně cítíš ty? Už se nám to holka krátí, viď? Přijde mi to neuvěřitelný, že už jsme tak daleko. Vždyť je to nedávno, co jsme jásaly, že to vyšlo.

dadous
13. únor 2010

to jo , strašně to letí 😅 ja furt kynu a někdy se přistihnu že chodím jak kachna 😀 😀 v utery mam zas poradnu a vlastně už jsem 10 dní na mateřsky 😵 a příští tyden jdu ještě na ultrazvuk, páč mělo mrně nějakej velkej močak tak se to dr nezdalo, ale minule už říkal že je to gut, že byl asi jen nevyčuranej, no a na pohlaví si hold počkame až do porodu, pže se nechce vubec ukazat 😵

koblichzek
13. únor 2010

No já jdu na metřskou za 14 dní, prostě od 1.března. Ale jako kachna chodím i já s malým bříškem. On ten pohyb je nějaký omezený 😀 . A zjiš%tuju, že už se mi docela blbě leží na zádech.
No vy to budete mít s krásným překvapením 😉

dadous
13. únor 2010

no taky se mi v noci těžko hleda vhodna poloha, takže střídam boky 😀 😀

koblichzek
13. únor 2010

😀 Jo tak to my taky. Asi je jedno jaký je pupek 😀 No ale koukala jsem a jste krásně kulatí. To je super. 🙂

dadous
13. únor 2010

😀 to jo kulaty jsme pěkně a všude 😀 😀

koblichzek
13. únor 2010

Ale to je hezký 😵
Jo z větších prsou mám radost a nejen já 😀

dadous
13. únor 2010

😀 😀 jo dadouš si taky užíva 😀 😀

koblichzek
13. únor 2010

Jsem mu říkala, moc si na to nezvykej, pak to zase zmizí - aby pak nebyl nešťastnej 😀

dadous
13. únor 2010

no jsem zvědava co se z nich pak stane, doufam že ne pytle na hady 😀 😀