• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Zuzi, jsme tam, huráááá :grinning:
11. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé hurá!!! Tys to dokázala!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Máme stovku stovečku!!! Sláva slávinka... Snad Vám všem čekatelkám přinese spoustu štěstíčka!! :wink:
11. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli, jdu vařit mlíčko, cvičit a koupat.. Zatím pa pa..
11. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se na chvíli naložit do vany a pak se možná na chviličku objevím.
11. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si taky nemohla nechat ujít stou stránku :slight_smile: Ještě že jste tak pilné pisatelky,se svou návtěvností bych neměla šanci se na ní dostat :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi když se vyhnem tý krávě tak to bude dobrý :grinning: a máme to v místě.....
11. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak a jsme tady a jeste jsem se dostala na stranku 100 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vam dam,ze by jste na me nepockaly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš se flákat po krámech :grinning:
11. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja už jsem tu taky, jsem zas měla pulhodinovy hovor s dadoušem
11. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Dadousek uz zase jina fotka.Holky cesta tam hruuuza,jela jsem jak ty stary dedkove,jen klobouk mi chybel,na tachaci 20 ve vocich smrt,krec v nohach,2krat mi to chciplo,tak jsem myslela,ze vystoupim...no ale na krizovatce jako krava jsem si to preci rozmyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak jsem to malem svihla do protismeru :grinning: :grinning: :grinning:ale Roman nic,furt mi rikal ,ze jsem dobra :confused: :confused: ale videla jsem,ze kapanek pomyslne brzdil na sedadle spolujezdce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam kolecka v podpazdi az na zada :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja brzdím pořad :grinning: a to jsem spolujezdec :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kurna Dadous mas zelenou zed,vypada to dobre

no Mandy vis jak to je,co neni v hlave musi byt v nohach,hlavne,ze jdeme na nakup a ja mam asi tak 10 öistku co nakoupit a pak je vsechny necham doma :grinning:
11. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak öistku zrovna ne ale listku :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no víš co , jsme zprovoznily ten muj mobil a konečně z něj jdou stahovat fotky :grinning: no jo ja mam tady takovaj nlazinec, kuchyn zelena ,schaněla jsem co nejjedovatější :grinning: , obyvak a děcak červenej, koupelna, předsín a ložnice oranžova. Mam rada barvy :wink:
11. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to taky píšu a pak si musím vzpomenout :grinning: páč lístek taky nechám doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
blazinec, ne nlazinec :grinning: jsme zas napojeny :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dad u vás bydlet, tak se bojím :grinning: my máme všude bílou, ale když jsme byt koupili, tak jeden pokoj byl červenej a druhej žlutej.... dodneška se mi zdá, jak to myjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky jedu v barvach,kuchyn oranzova,obyvak zlutej,loznicka(my tomu rikame "pracovna")lososova,
no každymu se líbí něco jinyho :wink:
autor
jo koupelnu jsem zapomela,aby sis nemyslela,ze nemam. :grinning: :grinning: tak ta je modra
11. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mandy tak tosis dala co s drhnutim :grinning: :grinning: :grinning: ja jednou rvala tapety a NIKDY vic.myslela jsem ,ze mi upadnou pazoury :angry:
11. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupelnu teda máme taky modrou :wink:
11. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je clovek jak u moricka,cumim okolo a myslim si,ze to je nebe :grinning: :grinning: mam tam i skeble,pisek a takove picmundy,kdyz to nejde jinak to more,tak alespon takhle
11. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu my to museli nejdřív oškrábat, protože tam bylo asi 8 vrstev malby a nakonec vzít vodu a houbu a ručně to umýt :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na chodbě jsme všude, tím myslím opravdu i na zdech měli takový ty polystyrenový desky... tam to chytnout, to by byl fajrák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
David taky nechtěl barvy , ale když jsem to vymalovala tak se mu to líbilo víc ,než když to bylo bíly :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám maloval tchán :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to by byl taboracek :grinning: :grinning: fuj to si umim predstavit,takova prace hnusna.Tady nemcouri rvou taky vsude tapety,ale taky jsme to dali pryc,protoze to byl hnus
11. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty mandy poslouchej, ty budeš mít asi dobryho tchana, vid? :wink:
11. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi jo ,kdyz ji tam takhle maka :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek