• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
to je vedle příspěvků,ale střídá se to tam,miminka,podkozenky,boulovatý prdele a tak to jede furt dokola
22. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted je tu zrovna mam :grinning:
22. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co má co řrát dobytek venku,nemá toho dost doma?když oni žerou nejraději to co je hnusný a starý a pěkně to smrďánkuje co :grinning:
22. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý v kočárku byl seznam s azilovejma bytama a ty jsou prý přeplněné tak asi byla opravdu v nouzy
22. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a já mám zrovna levní kojenecké oblečení...hahah,si asi počkám ještě nějakej ten pátek :grinning:
22. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a koukam že už jsme se dostaly přes 30 000 příspěvku :confused: :sweat_smile: :grinning:
to jo před chvílí hodil šavly, to ho tady dadouš honil po bytě aby to nehodil na koberec pod stolkem :grinning: asi se napasl, pže v blitíčku byla trava
22. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ten muj manža je na tom stejně taky něco sežral ,ale doma asere jako blázen se tu nedá dejchat
autor
no tak to nemůže žrát antikáču?pak by nemuselo k tomuhle docházet,chudinky děti
no blaži a to je vlkej chlap, jenže ta mala veverka tady smrdí taky jak velkej chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: ježiš ten kun je dneska zse nějakej zabržděnej
22. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni spasou všechno .
Já tu mívám většinou mívám ten kalíšek na mrchu
22. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj a kdo bude blitíčko uklízet????????to by mě zabilo,nenávidím blitky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem hlídala ty kočky tenkrát to bylo maso,kocour sral smrděl,byl cukrovkář a kočka zase imrvére blila a já s ní když jsem to viděla,ful a jak si lížou ty chlupy,tak je pak blijou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakej kelíšek,jsem nějaká mimo Bláži :astonished:
ono si dadouku nevybereš ať je to chlap nebo pes
jdu se chystat na ordinaci, ale po, jsem tu :wink:
autor
no na naší diskuzi je nejvíc příspěvků :confused:
22. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty jsi keliška :grinning: :grinning: blitíčko utřel paníček páč ja měla ruce zabořeny do těsta :grinning:
22. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to kalíšek z nevím čeho asi silikon a ten je místo tampónu
22. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu menstruační kalíšek :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
by mě teda zajímalo,jestli prděj morčata,já je teda nikdy neslyšela a ani necejtila,tak asi nepšoukaj :confused:
22. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a prdí taky hadi??? :grinning:
22. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vím kterej,jen jsem nepochopila jak to v tom pekáči funguje teda :confused: asi mi to Blaženka bude muset přijet ukázat :grinning:
22. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si představ hada prdnout,ale pořádnej pšouk,to by se musel odrazit tím tlakem od země a prásknout sebou zase na zem :grinning:
22. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych to tam nesnesla, to musí vrzat ne? když jdeš, ja teda ani tampon nesnesu, pak chodím jak když HO tam mam :grinning:
to já jsem na tom taky přemýšlela jak to tam může fungovat vždyť to musí vytéct né
autor
no právě,jak je to velký ten kalíšek?Bláži vyfoť ho.tampon jsem měla snad jednou a byla to hrůza,dřelo mě to tam a šlo mi to nějak do boku,asi jí mám křivou
22. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha,Blaži tak to beru zpět,ty ho nemáš,jsem to blbě pochopila :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak šup na ordinaci holky,já jdu juknout co mi tady u nácíčků běží v telce :sunglasses:
22. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ne blaži on tam vznikne podtlak a okolo nic neproteče, no ale pak ten hnuj když to člověk vynda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si právě říkam že jsem ti snad psala že ho mívám vedle diskuze na stránce :grinning:
22. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jak to vyndáááá,pomoooc,ten podtlak a pak je to jak vodopád určo
22. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek