IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
26. říj 2009

jak nemůžu,já chci ale 😅 kdy jdeš na utz?a co dadoušek-ová,furt lážo plážo

dadous
26. říj 2009

😀 to se dozvíme až za tyden 😀 ja tipuju za tatkou do Ostravy 😵

ivulinecka
26. říj 2009

měla jsem toho nják moc pracuji v bille a děláme 14hodin od rana do večera a pak se mi nechtělo už nic jak jsem přišla domu.A když jsem měla volno tak pořad njake lítačky.Z dcery mám nervy a pak se mi nic nechce.A ty pracujš kde,? 🙂

dadous
26. říj 2009

no doufam že pujdu tenhle tyden, zítra poradna tak mi dr řekne 😵 no jo dadoušek si furt vegetí a ne a ne dat mamce pořadně vědět že je v cajku 😀 😝

dadous
26. říj 2009

ivu a to dělaš za kasou?

dadous
26. říj 2009

tak kde zase jste 😠

ivulinecka
26. říj 2009

Ne zapultem u salámu a kolikrat si sednem jenom na pul hodky.Je to tam mazec lidíí a hodně prace krajet syry ,salámy,a ještě pect pečivo a obsluhovat. Už tam dělám8 let a jeto čím dál horší pořad nám přidávaj práci ale peníze ne

dadous
26. říj 2009

ty blaho, tak to musí bejt zahul 😝

ivulinecka
26. říj 2009

no někdy až moc velký záhul 😠 a ty pracuješ kde?Kolik ti je roků?Já už mám 38 ☹

dadous
26. říj 2009

taky mam 38 😵 a dělala jsem jako švadlena, ted si užívam pracovní neschopnost 😅 synky mame stejně stary 😅 😵

blazenkaa
26. říj 2009

ahojky Kobylky koukám že jste se pěkně rozjeli
vítám tu novou snažilku Ivulenecku

ivulinecka
26. říj 2009

děkuji za uvítání 🙂

ivulinecka
26. říj 2009

no ale kluci jsou hodnější ,ta moje potvůrka mi poslední dobou pije jenom krev 😠

meduna
autor
26. říj 2009

tak to je taky otročina jako kráva v Bille 😝 no a já pokojská,taky dobrej hnus 😝 😝 😝 nejraději bych nedělala nic 😕
a co dcera?

Dadoušku,on Dadoušek má úrověň a nechce do maminky kopat víš 😵

ivulinecka
26. říj 2009

no mělala bych jít neco uvařit ale vůbec nevím co.Co kuchtíte vy na oběd,? 😢

blazenkaa
26. říj 2009

ahojky Medunko jakto že jsi ještě týden doma to ještě marodíš ?

meduna
autor
26. říj 2009

jsem founovala,tak jsem nemohla psát.Ahoj Blaženko,tak dnes odpolední co 😝

blazenkaa
26. říj 2009

co že jsi ?Kouřil ?Jo dneska odpolední a mě se tam vůbec nechce už v 7 jsem byla v zhůruto jak se mění čas to jeděs

meduna
autor
26. říj 2009

founovala-telefonovala a kouřila jsem taky u toho.jo ještě marodím,nechce se mi makat 😕
to vaření je děs,jdu dělat fazolovou poblívku,namošila jsem červené fazole,tak snad to tady nebudu vařit půl dne

blazenkaa
26. říj 2009

máš si kupovat ty předvařené ty jsou nejlepší já to kupuju taky a pak to je za 10 minut uvařené

meduna
autor
26. říj 2009

no příště je koupím,tyhle mi dala mamka.a co tam dáváš všechno do té polévky?

ivulinecka
26. říj 2009

No tak to natom jsme asi Medu stejně.Dcera sem tam smrdí kouřem tak někde venku potahujou.Tak jak smrdí tak ji vybřinkám ale to vůbec nepomáha.Já ji pokaždé jak přijde z venku nebo zeškoly zkontroluju a pak má facana nafuní se a nebaví se semnou.Už jsem jí i zakázala chodit ven celý výkend musela být doma ta byla nafůněna.No jsem zvědavá jak příjde dneska ze školy jestli bude opět smrdět.Ve škole jí to taky moc nejde no hrůza.Jináč doma se snaží uklízet a pomáha mi z domáctnosti.To syn je lenívý to je hrůza 😕

blazenkaa
26. říj 2009

já jí nedělám manža mi to nejí ale dobré je nakrájet do toho ještě nějaké uzené nebo klobásku ono to je pak takové chutnější a ještě trošku majoránky ono to provoní

meduna
autor
26. říj 2009

tady je každá rada drahá,sama děti nemám,tak asi moc radit nemůžu.ale řekla bych ,že je to všude stejné,když děti jdou do toho blbého věku,kdy máma si myslí,že je to furt dítě a taky má pravdu,ale to dítě si myslí,že už dítě neni 🙄 A čím víc jsi rozzuřená a chceš jí radit,tak ona zase bude čím dál víc děla co chce ona,aby tě ještě víc naštvala...to mám ještě v živé paměti,jak jsem reagovala já 😀 na mě zabralo,když mě mamka začala brát jako stejně kámošku,nic mi nezakazovala,nekontrolovala mě a tím mě přestalo vlastně všechno zakázané bavit,protože už to zakázané nebylo

meduna
autor
26. říj 2009

Bláži a brambory ne?

blazenkaa
26. říj 2009

Ivu já ti tda moc radit taky nemohu taky děti nemám ,ale co vím od známích čím víc jí to budeš zakozavat a kázat jí tím to bude dělat ještě víc a ještě ti bude dělat větší naschvály

dadous
26. říj 2009

tak ja jsem ted šoupla do trouby rizoto 😅

ivulinecka
26. říj 2009

Taky jsem se radila s děckou doktorkou byla za mnou vráci sem tam tam chodí nakupovat tak se ptá i na Anetu jestli je zdravá.Tak jsem jí všechno řekla a řikal že nejsem jedíníá co druhá maminka má takové problémy s dětmi.Že je to ted tím věkem.Nemám ji moc pouštět ven samotnou a mám ji brát a chovat se kní jak kámoška přesně tak jak to píšeš ty 🙂 .Mám syna ale sním jsem takové problémy neměla pořad seděl doma nebo chodil na trénink hrál totiž fotbal.A Aneta byy zase lítala pořád venku a vůbec se neučila

dadous
26. říj 2009

tak nam tohle debilní pubertacky období skončilo tak před rokem, taky jsme si s ním užily 😝 ted už je to snad za nama 😵

blazenkaa
26. říj 2009

Ivi kluci jsou jiný nežli holky nesmíš je srovnávat.

Medu tak je tam fazole cibule česnek voda tuk sůl pepř po. koření petrželová nať hl. mouka na zajuštění