IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
27. říj 2009

😀 😀 no od tebe jsem ani nic jinyho nečekala 😀 copak si vařila ty?

meduna
autor
27. říj 2009

já 😲 nic,ještě jsou zapíčence ze včera 😵 a to jak si Roman nakládal jsem málem nerozdejchala,jsem měla strach,že to sežere najednou už včera,tak jsem zasáhla 😎 😎 😎 já mu dám,abych tady stála jak lojzoň u kamen-nic!

meduna
autor
27. říj 2009

já bych to potřebovala jíst asi právě tou prdelí,jako naopak,aby se mi rozveselil vršek 😀

nadis.h
27. říj 2009

Medu 😀 😀 😀 😀

No hlavně asi by to Karel neměl že jo na ten jeho vřed. 😕 Zelího dostane trošku jen a ten prejt dělám na másle.Tak snad mu to neublíží. No ale jinak vařím jak debža a on teď přilítl a že jde jen na wecko a mastí pryč. Jel s tátou pro motor někam do Náchoda. 🙄

meduna
autor
27. říj 2009

tak si to dá potom no 🙂 jo na ten žaludek je dobrý...akorát nevím jak se to jmenuje 😕 je to takovej teda hnus,jako písek a to se dává do vody a pije,ale pomáhá to.moje mamka má vředy už leta,bylo jí den co den zle,blila taky den co de,no hrůza a to bahno ti jí pomohlo,jo a taky teď chlaje kombuchu v mléce

dadous
27. říj 2009

anacid?

nadis.h
27. říj 2009

Dadu a na PN nejsem.Skončil mi teď pracák a budu si dělat živnosťák právě kvůli PN. Páč zaplatím jednu zálohu na zdrávku,půjdu na PN a finančně to budu mít celkem slušné.Lépe jako bych byla v procesu normálním. Ale teda už chápu proč mi neschopenku "nutila" sestřička už při posledním utz před OPU.

nadis.h
27. říj 2009

Helicid myslíš? Ten bere už od doby co byl v tom špitále.

meduna
autor
27. říj 2009

ne anacid ne,tohle je normálně hnědej hnus,prášek a to musíš rozpustit ve vodě,když to piješ je to fakt jak písek 😝 až budu volat mamce zeptám se jí jak se to jmenuje.A k tomu jídlu,to on si vychytá co mu dělá dobře a co ne,teda máma to tak má.Třeba nemůže po 17hodině nic,jak si něco dá,leží jí to tam v žaludku a jde blít.jinak jí vše ale tak normoš,žádný přežírání nooo

meduna
autor
27. říj 2009

ne helicid to taky neni,ten znám máma ho měla ale jí nepomáhal,teď má jiný léky a ty jí zabíraj,že neblije a nemá bolesti,taky ale bohužel nevím jak se jmenujou 🙄

meduna
autor
27. říj 2009

hlavně ,že jsme vředařská rodina a nic nevím 😀 😀 já teda nemám a doufám,že mít nebudu 😝

dadous
27. říj 2009

mě dneska dr pobavila, mam vychazky od 8-20 a vona prej jestli mi ty vychazky jako stačej 😕 tak ji říkam že večer nikam nechodím 😀 a ona že mi kdyžtak muže dat neomezeny, jako kdyby jsme někam chteli jet 😅 mi je taky mohla napsat rovnou 😅

meduna
autor
27. říj 2009

jedeme starejm zalejt kytky,tak skáknu později

dadous
27. říj 2009

joo vlastně anacid je na žahu 😅

meduna
autor
27. říj 2009

jsi jí měla říct,že ti nestačej,že každej pá a so chodíš pařit 😀 😀

dadous
27. říj 2009

😀 😀 no to jsem měla, ale za 14 dní mi napíše ty neomezeny abych mohla vycestovat 😀

nadis.h
27. říj 2009

Dadu a napsala Ti je? Buď ráda a ber je hned! 😉 Ne každý dá omezený. Už ty 12i hodinový jsi měla krásný! Většinou holky dostanou 2 hod dopol 2 odpol a můžou jít.

meduna
autor
27. říj 2009

tak čau za chvilku

dadous
27. říj 2009

jo ty po dvou hodinach jsem měla z Caru, ale jak jsem přešla ke svojí, tak je hned prodloužila 😵

dadous
27. říj 2009

jo medu a néé že ji ty kytky utopíš 😀

nadis.h
27. říj 2009

U nás v CAR píšou rovnou neomezenky.Za to jsem ráda. Tady v Liberci je to psycho na kontroly. Když jsem marodila od ledna do dubna tak jsem měla opruzky kontroly 2 za tu dobu. 🙄

dadous
27. říj 2009

😕 tak tady zatím kontrola nebyla 😅

nadis.h
27. říj 2009

Dadu buď ráda.Je to pruda i když jsi venku v době vycházek.Musíš pak tam odkud neschopenku máš a ten doktor musí napsat vyjádření,že jsi byla venku v době vycházek. 😝

Holky ta hadice nás za chvilku sežere. Zas vyrostl a svléká se. 😨

dadous
27. říj 2009

😝 fuj tak na něj ho deku 😀

nadis.h
27. říj 2009

Karel ho chce prodat. Je fakt obrovský už. Já si na něj zvykla tak nějak, ale bude líp když ho dá časem pryč.Kort kdybych byla těhu tak jsem četla, že by had neměl být v domácnosti kde jsou děti do 5i let.

dadous
27. říj 2009

no jo dyt by to dítě pro něj bylo jako kralik 😅

bambi79
27. říj 2009

Ahoj, tak to ráda slyším, že jsou i neomezený. Já jsem teď na neschoepence a dvě hodiny dopo a dvě odpo, to je na nic...

dadous
27. říj 2009

ahoj bambi, ono zaleží na dr, některy prej ani omezeny nechtěj psat, buh ví proč 😅

bambi79
27. říj 2009

A člověk aby se pak doma zbláznil 🙂

dadous
27. říj 2009

to asi jo, ale ja stejně nikam moc nechodím 😖 je to tady takova větší vesnice 😀