IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. říj 2009

ale víš co ti řeknu,že v Česku je větší výběr,fakt.jako jak tady tak šmejdím,tak to jsou všechno takový šunty nekvalitní.Jako ty doby jsou pryč,kdy tady byla kvalita.Ale víš jak to je...jinde je tráva zelenější jak se říká a proto Češi jezděj sem a Němčouři zase do Čech 😀 😀
ne to já netrhnu sex je pro mě urtpení 😝

meduna
autor
27. říj 2009

jako dobrej rachot od sousedů,se zase rvou 😕

nadis.h
27. říj 2009

Šiš tam máte takové akční sousedy jo? 😕

Medu tak to jsi napsala přesně! například s oblečením.Já nedala dopustit na věci z Německa. Strašně ráda jsem jezdila do Mnichova v centru je takový obchod kde mají takových hadrů za pár euro, že mě tam vždy ex vyhodil a přišel pro mě za 3 hodiny. 😀 Pro mě tam jsou lepší ceny a hezčí věci jak tady. Tady mi to příjde takový jako že nejdřív to je u Vás a pak až tady.

meduna
autor
27. říj 2009

no a mě naopak 😀 😀 ale je fakt,že záleží,kam jedeš.Třeba potraviny tady v Norimberku-hnus 😝 😝 😝 ale kamarádka jezdí do Žitavy a tam maj výběr jako kráva a hlavně jiné produkty než tady.Ale třeba jaký hadry nakupuje moje sestřenka u nás v Česku,tak to tady nemaj ani náhodou.A vidím to v práci,jak se mě ptaj,kde jsem to koupila a já mám skoro vše z Čech.Třeba Nord Blank tady neni,ani kenvelo 😕 😕 😕

dadous
27. říj 2009

holky normalně z ordinačky udělaly krimi 😀

meduna
autor
27. říj 2009

jakto co se tam dělo?

dadous
27. říj 2009

střílečka na dětskym 😀 to je prdel 😀 ale už je po akci, ho chytily 😀 koukam že nakupujete 😅

meduna
autor
27. říj 2009

no hubou 😀

nadis.h
27. říj 2009

Medu já když byla v Harrachově tak tam pracovala holka o které jsem Ti už psala co také žije už přes 12 let v Norinberku a ta jezdí jednou za měsíc na velký nákup do Německa co je kousek tady do Aldi nebo kam koupit si suroviny co právě tady nemají. Je to prostě tak. Co máte Vy chceme my a naopak. 🙂

A s hadrárnama jako je CA,HM a tak tak to mi příjde venku jako taková lepší "hrabárna" a tady z toho dělají butiky. 😝

meduna
autor
27. říj 2009

víš jak, musej to udělat napínavý,aby jste si stříkaly do textilu 😀 😀 😀 😀

nadis.h
27. říj 2009

Dneska je to fakt kovbojka. 😅

meduna
autor
27. říj 2009

tak HM nemusím,tam si jdu koupit jedině tak podprdu,ale jinak katastrofa a cáčko,to je pro stařešiny,ještě tak clockhaus.ale zase sestřenka mi koupila v hm sukni a takovou jsem tady neviděla,tak nevím 😕 a kde bydlí????třeba se sní seznámím,chtěla bych tady českou kámošku moc

meduna
autor
27. říj 2009

no a potraviny děs běs tady,my jezdíme z Čech jak soumaři 😀 😀 😀 kufr narvanej žrádlem 😀

nadis.h
27. říj 2009

Medu já nevím kde přesně tam bydlí. 😕 Jen vím, že její se jmenuje Walda a jemu nějak přes 50 a je to učitel nebo majitel autoškoly. Ona je jménem Jana Čičková a je jí 35.Je to fajná holčina.Jela na 2 roky do česka aby si udělala maturitu. A chodila taky uklízet.Ale víc vím kůlo co se týče jí a Německa.

meduna
autor
27. říj 2009

zeptám se kámoše,ten tady zná snad všechny Čechy 😉 no vidíš jí 35,mě 36,to by i mohlo klapnout 😀

nadis.h
27. říj 2009

Medu já bych řekla,že možná jen třeba dle vidění se znáte. Přece jen tam žije už dobu a je taková hodně kamarádská a družná,tak by jí mohl někdo znát. Má černé vlasy a nosí brýle. Docela je taková snědá i.

dadous
27. říj 2009

😒 tak ja byla sněda naposledy loni 😀

nadis.h
27. říj 2009

Dadu já ani loni.To jsem byla zrovna v Harrachově a makala 330 hod měsíčně s volnem 1 den za měsíc a půl-dva...

dadous
27. říj 2009

no ale zase si byla v balíku ne?

nadis.h
27. říj 2009

Max jsem byla začouzená z té práce jak jsem makala jako negr. 😀 😀 😀

dadous
27. říj 2009

teeda ty seš pracant 😕

nadis.h
27. říj 2009

No dadu nevím nevím.Jako špatný peníze jsem neměla, ale když se to pak spočetlo na hodinu tak to bylo víc než bída.A vyhovovalo mi to do chvíle kdy jsem byla sama a nikoho v Harr neznala,tak jsem radši byla za peníze v práci než sama doma.A v zimě to bylo hodně unávný a nebezpečný už co se zdraví týče.

meduna
autor
27. říj 2009

to je stejně prdel jak narazíš na čechy,minule šmíruju za oknem a slyším jak někdo volá na psa takovou srandovní češtinou,tak jsem vylezla....no šla jsem hrooozně rychle s košem a ptám se jí česky na toho pejska,tak mi odpovídala ale mluvila už hodně špatně česky s hrozným akcentem,ona se tady už narodila ale rodiče pocházej od K.Varů a bydlej dvy vchody od nás...a je taky trochu opálenější 😀

dadous
27. říj 2009

a co si tam dělala?

lenkacar
27. říj 2009

byla jsem dneska na pohovoru a mám si to jít zkusit ,prachy taky bída ,ale lepší jak drátem do oka ..snad poznam jestli mi to vadí na astma ..

meduna
autor
27. říj 2009

ahoj leni a o co jako jde?jsem asi nějak mimo

lenkacar
27. říj 2009

je to v těch svíčkách jsou tam ozdoby dekorace do bytu ,strašně hezkej krám ,ale soukromý a jednání na prd ..tak uvidim..každopádně jsem byla jediná kterou pozvaly ..

lenkacar
27. říj 2009

chtěj jenom chodit v černém ,chichi jako černá máry ,tak jsem si u čongů koupila hadry a boty a půjdu to zkusit ..tak pa jdu chrápat

dadous
27. říj 2009

tak leni néé že udělaš ostudu 😵

meduna
autor
27. říj 2009

tak posílám pořádnej flus pro štěstí,aby se ti tam líbilo ty černá máry,dobrou 🙂