IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
lenkacar
27. říj 2009
pa medu .. 😃 😃 😃
nadis.h
27. říj 2009
Leni hodně štěstí! 😉 At se Ti tam líbí. Prachy jsou na hovno všude.

Dadu nastoupila jsem tam jako vedoucí recepce do hotelu. Ale s tím,že:
Hotel pro 100 lidí když se to nařachalo,35 pokojů,restaurace s místama pro 50 lidí - podávali se snídaně a večeře (jednotné menu výběr se 2 jídel) v zimě se vařilo normoš z menu.
V kuchyni ukrajinka pí.a na entou.Když se jí něco nelíbilo tak se sebrala a šla do prd...nikdo s tím nic nedělal z šéfů...ta samá ukrajinka měla na starost i úklid a pokoje a na plac chodili na výpomoc vždy číšníci z pivovarské restaurace co jsme jako firma také měli v Harr. To byl veškerý personal. Já na recepci sama,občas na pokojích musela makat,dost často jsem byla na place,někdy i jsem vařila,když tahle kráva se cukla.Šéf tvrdil, že se nikdo nehlásí na práci...Přes léto,jaro,podzim k nám jezdili hlavně autobusy německých důchodců,kteří měli polopenze a přes den jezdili po výletech takže se to jakž takž dalo, ale byly chvíle kdy já byla na place sama,roznášela večeře pro 50 lidí a do toho na recepci hosti noví co dojeli, nebo ti co bydleli a něco potřebovali. Takže já odhodila talíře a běžela na recepci... No šlo to i když občas těžko. A pak od listopadu jsem začala dělat ředitelku toho hotelu s tím, že personálně žádná změna. A od 20 prosince začalo peklo. Začali jezdit jednotlivci,lidí dvojnásobně víc než v jinou dobu...Šéf dělal svinárny s rezervacema,takže se najednou objevila třeba rodina s malýma dětma,kteří u nás měli rezervaci, ale já je nikde v PC neměla...Pokoj žádný volný...bez šance sehnat náhradní ubytko na horách v zimě...Šéf mě ještě zjebal do telefonu když jsem mu volala.. No a od té doby jsem to začala prokoukávat celé....Nový personál by byl hned.Chodili se hlásit na náš jiný hotel tam, ale registrační formuláře se trhali a nikdo je nepřijal, protože viděli, že kráva Naďa to zvládne 4 funkce najednou...Hostů si nabral vždy víc,kdyby náhodou někdo odpadl tak aby to měl čím zaplnit. Ale vždy dojeli všichni takže každý den dojelo plno lidí navíc a odnesla jsem to já, protože šéf seděl v Praze na prdely a jen počítal prachy co z toho měl... No a tak mi došla trpělivost pak v lednu...11 ledna jsem řekla, že si 12ého beru volno a už jsem nepřišla...
dadous
27. říj 2009
ty blaho, tak to byl masakr =-)
nadis.h
27. říj 2009
Ta zima to prostě všechno zkazila. Měla jsem se domluvit jen sezoně do zimy a byla bych spokojená. Za tu dobu bych si nahrabala peníze,protože tam nebyla šance ani čas je utratit a v zimě bych šla do háje na volno a at si tam dělá debila někdo jiný.Ale takhle se to nedalo. Naši tam byli na Silvestra a když mě viděli tak táta kdyby byl drsnější tak mě strčil do auta a odvez domů hned.
medunaautor
27. říj 2009
fuj to byl hnus velebnosti :-p :-p :-p taková práce ]-(
nadis.h
27. říj 2009
Tak jsem si rozsračkovala prejtík. Chtěla jsem to otočit,aby se mi to nepřipeklo ze spoda a jak jsem to nabrala tak se mi to rozpadlo... :-S 😢 😃
medunaautor
27. říj 2009
Nadi????jak ho dlouho pečeš 😃 😃 😃
nadis.h
27. říj 2009
Medu já ho dala péct před chvilkou. Karel ještě není doma takže večeřet bude zdravě o půlnoci. :-p
medunaautor
27. říj 2009
jo tak to jo 😃 já dala teď taky zdravě chleba a 3cm vrstvou másla :-p
nadis.h
27. říj 2009
Mě se chce zase zvracet, takže já si nedám dneska už nic radši. 8-( Nevím co to mám s tim žaludem mojim. :-x
medunaautor
27. říj 2009
Nadi asi už příprava na těhu období x-) x-) x-) aby jsi pak jako nebyla mooooc překvapená až ti bude furt blbě 😉 vidíš jak máš chytré tělo x-)
medunaautor
27. říj 2009
jdu vrhnout moje stárnocí tělo do pelechu,jsem teď jak medvědice,nějaká unavená =-) dobrou noc všem a krásné sny a Nadiným mimoušům mooooc štěstí,ať se tam pořádně dělej a rýhujou a já nevím co všechno,prostě ať jsou to krasavci x-)
blazenkaa
27. říj 2009
kuky kuk jsem už tu 🙂
kde jste vy
medunaautor
27. říj 2009
Ahoj Blaženko,my jsem už kožky předložky všechny :-p :-p
dadous
27. říj 2009
ještě že ne předkožky 😃 ale taky mizím, dadouš přijel z kolbenky a je plny dojmu od lisu, tak ho musím vyslechnout 😃
medunaautor
27. říj 2009
jo to musíš,jinak by ti to neodpustil,znáš je néééé 😃 😃 😃 😃 já tady taky musím poslouchat asi tak každou 5 minutu,kolik mu na jeho stránky vlezlo už lidí :-p
dadous
27. říj 2009
doufam že ho chvalíš 😎
dadous
27. říj 2009
tak dobrou a krasny sny |-| x-)
blazenkaa
27. říj 2009
já se vás tu snažím dočíst ,ale nějak se mi to nedaří moc jse povídali
blazenkaa
27. říj 2009
a co má za stránky Medu
blazenkaa
27. říj 2009
tak pá a dobrou noc Dadoušky 🙂
blazenkaa
27. říj 2009
Medunko a kde máme tu kuchyňku novou
medunaautor
27. říj 2009
Blaženko já jsem ještě nefotila,jsem shnilá jako prase a nic nedělám :-p ale, má stránky o jeho rodné Opavě =-)
blazenkaa
27. říj 2009
a to mu tak vadí nebo to je tajné 😎
medunaautor
27. říj 2009
Dadoušku dobrou,ale ty ještě vlastně nejdeš spát,nejprve pohádka jak bylo u lisu a pak až 😃
medunaautor
27. říj 2009
ne tajní to neni ale třeba pro mě to není zajímavé,já nejsem z Opavy 😃
blazenkaa
27. říj 2009
třeba se che někdo pokochat a podívat jak to tam vlastě je nádherné
medunaautor
27. říj 2009
to jsou ale staré fotky,jak to tam vypadalo ještě před válkou,to se jmenovalo Troppau,takže pro nás asi nic moc 😃 my na to nepamatujem,on teda taky ne,ale miluje Opavu
medunaautor
27. říj 2009
zatím to rozjíždí,tak víš jak,musí to vychytat 😎 😎 Jdu do spálova,už jsem vyhrožovla před hodinou a stále tady hniju :-p dobrou noc a pěkné sny přeju x-)
blazenkaa
27. říj 2009
je to aspoň znát že je to jeho rodné město