• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
pa medu .. :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hodně štěstí! :wink: At se Ti tam líbí. Prachy jsou na hovno všude.

Dadu nastoupila jsem tam jako vedoucí recepce do hotelu. Ale s tím,že:
Hotel pro 100 lidí když se to nařachalo,35 pokojů,restaurace s místama pro 50 lidí - podávali se snídaně a večeře (jednotné menu výběr se 2 jídel) v zimě se vařilo normoš z menu.
V kuchyni ukrajinka pí.a na entou.Když se jí něco nelíbilo tak se sebrala a šla do prd...nikdo s tím nic nedělal z šéfů...ta samá ukrajinka měla na starost i úklid a pokoje a na plac chodili na výpomoc vždy číšníci z pivovarské restaurace co jsme jako firma také měli v Harr. To byl veškerý personal. Já na recepci sama,občas na pokojích musela makat,dost často jsem byla na place,někdy i jsem vařila,když tahle kráva se cukla.Šéf tvrdil, že se nikdo nehlásí na práci...Přes léto,jaro,podzim k nám jezdili hlavně autobusy německých důchodců,kteří měli polopenze a přes den jezdili po výletech takže se to jakž takž dalo, ale byly chvíle kdy já byla na place sama,roznášela večeře pro 50 lidí a do toho na recepci hosti noví co dojeli, nebo ti co bydleli a něco potřebovali. Takže já odhodila talíře a běžela na recepci... No šlo to i když občas těžko. A pak od listopadu jsem začala dělat ředitelku toho hotelu s tím, že personálně žádná změna. A od 20 prosince začalo peklo. Začali jezdit jednotlivci,lidí dvojnásobně víc než v jinou dobu...Šéf dělal svinárny s rezervacema,takže se najednou objevila třeba rodina s malýma dětma,kteří u nás měli rezervaci, ale já je nikde v PC neměla...Pokoj žádný volný...bez šance sehnat náhradní ubytko na horách v zimě...Šéf mě ještě zjebal do telefonu když jsem mu volala.. No a od té doby jsem to začala prokoukávat celé....Nový personál by byl hned.Chodili se hlásit na náš jiný hotel tam, ale registrační formuláře se trhali a nikdo je nepřijal, protože viděli, že kráva Naďa to zvládne 4 funkce najednou...Hostů si nabral vždy víc,kdyby náhodou někdo odpadl tak aby to měl čím zaplnit. Ale vždy dojeli všichni takže každý den dojelo plno lidí navíc a odnesla jsem to já, protože šéf seděl v Praze na prdely a jen počítal prachy co z toho měl... No a tak mi došla trpělivost pak v lednu...11 ledna jsem řekla, že si 12ého beru volno a už jsem nepřišla...
27. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho, tak to byl masakr :confused:
27. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta zima to prostě všechno zkazila. Měla jsem se domluvit jen sezoně do zimy a byla bych spokojená. Za tu dobu bych si nahrabala peníze,protože tam nebyla šance ani čas je utratit a v zimě bych šla do háje na volno a at si tam dělá debila někdo jiný.Ale takhle se to nedalo. Naši tam byli na Silvestra a když mě viděli tak táta kdyby byl drsnější tak mě strčil do auta a odvez domů hned.
27. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj to byl hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková práce :angry:
27. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si rozsračkovala prejtík. Chtěla jsem to otočit,aby se mi to nepřipeklo ze spoda a jak jsem to nabrala tak se mi to rozpadlo... :confounded: :cry: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi????jak ho dlouho pečeš :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu já ho dala péct před chvilkou. Karel ještě není doma takže večeřet bude zdravě o půlnoci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to jo :grinning: já dala teď taky zdravě chleba a 3cm vrstvou másla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se chce zase zvracet, takže já si nedám dneska už nic radši. :rolling_eyes: Nevím co to mám s tim žaludem mojim. :zipper_mouth:
27. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi asi už příprava na těhu období :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aby jsi pak jako nebyla mooooc překvapená až ti bude furt blbě :wink: vidíš jak máš chytré tělo :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu vrhnout moje stárnocí tělo do pelechu,jsem teď jak medvědice,nějaká unavená :confused: dobrou noc všem a krásné sny a Nadiným mimoušům mooooc štěstí,ať se tam pořádně dělej a rýhujou a já nevím co všechno,prostě ať jsou to krasavci :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuk jsem už tu :slight_smile:
kde jste vy
27. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Blaženko,my jsem už kožky předložky všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že ne předkožky :grinning: ale taky mizím, dadouš přijel z kolbenky a je plny dojmu od lisu, tak ho musím vyslechnout :grinning:
27. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to musíš,jinak by ti to neodpustil,znáš je néééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tady taky musím poslouchat asi tak každou 5 minutu,kolik mu na jeho stránky vlezlo už lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam že ho chvalíš :sunglasses:
27. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou a krasny sny :pensive: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se vás tu snažím dočíst ,ale nějak se mi to nedaří moc jse povídali
27. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co má za stránky Medu
27. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pá a dobrou noc Dadoušky :slight_smile:
27. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko a kde máme tu kuchyňku novou
27. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blaženko já jsem ještě nefotila,jsem shnilá jako prase a nic nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale, má stránky o jeho rodné Opavě :confused:
27. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mu tak vadí nebo to je tajné :sunglasses:
27. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku dobrou,ale ty ještě vlastně nejdeš spát,nejprve pohádka jak bylo u lisu a pak až :grinning:
27. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne tajní to neni ale třeba pro mě to není zajímavé,já nejsem z Opavy :grinning:
27. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba se che někdo pokochat a podívat jak to tam vlastě je nádherné
27. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsou ale staré fotky,jak to tam vypadalo ještě před válkou,to se jmenovalo Troppau,takže pro nás asi nic moc :grinning: my na to nepamatujem,on teda taky ne,ale miluje Opavu
27. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím to rozjíždí,tak víš jak,musí to vychytat :sunglasses: :sunglasses: Jdu do spálova,už jsem vyhrožovla před hodinou a stále tady hniju :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou noc a pěkné sny přeju :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to aspoň znát že je to jeho rodné město
27. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek