IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
11. kvě 2009

jojo, no bude stačit když aspon přida 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

to ja jsem se nikoho neptala a jedu si svoje barvicky na ksichte.Roman,to neznal,jeho matka se nemaluje a byvalka taky ne,ale libi se mu to a rikal,ze to stejne delam pro sebe a muj pocit,ale rika,ze rano a vecer jsem jenom jeho,protoze me muze muckat,kdyz nemam sminky 😀 😀 😀 jak jsem namalovana,uz jsem jak san,kdyz mi sahne na ksicht 😀 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

medu, at si nevygumuješ celej obličej 😀 😀 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

uz je dogumovano,ted jdu hodit sprsana 😉

dadous
11. kvě 2009

no jo někomu to sluší 😉 mě teda rozhodně ne 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

ja si maluju jen oci a tvare trosku,protoze jak jsem uz rekla,jsem vyblity leco,takze hodim zelenou linku,nacernim rasicky a kapanek te ruze na tvare,tot vsjo

mandarinka
11. kvě 2009

Medu to je přesně jak u nás, jsem jeho a on má rád nenamalovanou. Přitom mě poznal a barvila jsem si hlavu a malovala se. A teď si barvím hlavu tajně a stejnou barvou jako jsou moje přírodní a maluju se fakt minimálně - kdo ho má poslouchat 😝

meduna
autor
11. kvě 2009

co ja to tady pisu,vzdyt se muzes juknout na fotku,tam je videt jak se maluju

meduna
autor
11. kvě 2009

jdu za milaskem,ve ctvrtek mi odjede na tri tydny 😕 😕 😕 sedi ted v kuchyni,tak at si ho jeste trosku uziju,nez mi odjede

dadous
11. kvě 2009

už ted ve čtvrtek jo? 😅 pak zavaříme comp 😀 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

no uz ted ve ctvrtek,pze v patek uz ma ten sraz z gymplu v Opave

dadous
11. kvě 2009

aha ,ja myslela až ten další tyden 😕 no tak mazej za ním, a pořadně pomuchlovat 😀 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

to jo,to zavarime.Normalne zavaruje poc Roman,furt dela fotky a prehrava filmy,nebo neco studuje,ale ted nema sanci 😀 😀 😀 Uz jsem mu dnes rikala,ze musime koupit jeste jeden nekdy az bude nejaka cocka 😉

mandarinka
11. kvě 2009

Medu tak vezmi indulonu a jděte na věc 😀

dadous
11. kvě 2009

no medu to by jste měli 😀 se tak dlouho neuvidíte 😀 ja taky celej víkend znasilnovala Dadu 😝 😅

meduna
autor
11. kvě 2009

no jo to budu muset,jdu ji vystrachat 😀 😀 doufam,ze uz nema proslou lhutu...byl tady dlouhy pust

meduna
autor
11. kvě 2009

ja uz jsem mozna zase panna 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

jako medu ja toho Romana faakt lituju ☹

mandarinka
11. kvě 2009

to my máme půst už dloho a ještě asi mít budem 😝

meduna
autor
11. kvě 2009

jo pockej Dadousku az zacnete s tou stimulaci,tak dojde taky na pust 😀 😀 ja ji mela jak puklou broskev,kdejakej doktor se ve me hrabal a pak mej jeste na neco chut 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

no Mandy to asi jo,tak budeme dve panny 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

😕 😕

mandarinka
11. kvě 2009

Já panna jsem 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

no Dadousku vidis vidis,do ceho se to poustite 😀 Indulonu zahrab hodne hluboko 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

no ja taky ve znameni

mandarinka
11. kvě 2009

sexuj dokud můžeš 🙂

meduna
autor
11. kvě 2009

prej to jde do smrti,tak snad mam jeste casu dost,musim si ji setrit taky trosku 😀 😀 jeste ji budu potrebovat

dadous
11. kvě 2009

no dyt 😅

mandarinka
11. kvě 2009

medu nebuj nic, ta se ošoupat nedá 😀

dadous
11. kvě 2009

no ale někdy když to člověk přežene 😅