IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
30. říj 2009

a tak to už vím jaké to jsou .Právě že to nikdo moc nemá tak že se to těško schání

dadous
30. říj 2009

tak ja se jdu chvíly natahnout, jsem po obědě, a tlačí mě břuch 😝

blazenkaa
30. říj 2009

tak si běžte odpočinout dadoušci a já jdu hledat páá 🙂

liptonek
30. říj 2009

hola, hola , kde jste kdo?

milagross
30. říj 2009

ahojky holciny jsem tu skoro dva tydny nebyla tak zdravim. To nedam tolik stranek,takze se rovnou zeptam zda je neco noveho? 😀

liptonek
30. říj 2009

taky to vzdávám číst 😀

dadous
30. říj 2009

čus holky 😵
tak nejnovější je , že nadi, ma u sebe dva prďolky a jsme v očekavaní jestli se pořadně zahryznou 😵 no jinak si ted nic nevybavuju 😅 jak se mate? něco noveho?

liptonek
30. říj 2009

ahoj dadu, a kdy na tom byla? JInak jdeš jak na zavolanou 😀 POtřebuju se tě na něco optat 😀 Když jsi byla na tripple testech, dělali ti utz?

dadous
30. říj 2009

lip nadi si pro ně byla včera 😵
no, ja dvala krev a moč a v 15 tt ultrazvuk, pak to cely vyhodnotily

dadous
30. říj 2009

houby obraceně, ve 13tt ultra a v ukončenym 15tt mi brali tu krev a moč 😉

dadous
30. říj 2009

jenže co tak pozoruju, tak všude je to jiny 😉

liptonek
30. říj 2009

jej, tak to držim pěsti 🙂
a moh jít i tvuj mužskej? Já mám jít asi za dva týdny. Ale brouzdala jsem teď po netu a dočetla jsem se, že u dvojčat výsledky bývaj hoodně zkreslený. Že spoustu doktoru ty testy ani nedela. Že spolehaj na NT screening, který se dělá někdy ve 12.tt....a mně o něm ani neřekli. Tak jsem z toho nějaká přešlá ☹

dadous
30. říj 2009

no to jo , tos měla jít někdy ve 12tt, ale jak říkam, každej dr to děla jinak 😖 v prukazce bys měla mít napsany kdy maš jít na ultra, ja tam ma , že ve 12tt pak ve 20tt a pak ve 30tt. chlapa mužeš vzít určitě sebou 😵 my jedem pravě ve středu na ten velkej ultra a dadouš se už nemuže dočkat až ho uvidí na živo 😅

liptonek
30. říj 2009

nic mi nedelali, nic mi nerekli a v prukazce taky nic nemam:( jen termin pristí kontroly. Ještě ho nevidel,jo? 🙂

meduna
autor
30. říj 2009

čau zdravím kobylnice,byla jsem uklízet u tý mojí psycholožky,to zas bylo kapesníčků v koši,plakaj a plakaj 😀 😀

dadous
30. říj 2009

medu tak seš dobra, ja se dneska rozhodla, že se na ukld vykašlu, necham to až na zítra 😅 jedem na oběd ke tchanovcum, tak se nejdřív pěkně nadlabnem a odpo budu uklízet 😝

meduna
autor
30. říj 2009

no dobrá ne,ale mus mě nahnal a to mi už říkala abych jí šla vyžehlit,tak jsem jí říkala,že příští týden,protože nevím jak budu dělat,když mám mít odpolední ale zatím nikdo neví kdy 😕 prej tam na mě čekaj dva koše,to zas bude košil 😝

milagross
30. říj 2009

Tak Nadi drzim pesticky 😀

dadous
30. říj 2009

fuuj košile 😝 dadouš ma dvě na leto, a ty mi teda bohatě stačej 😅

milagross
30. říj 2009

U nas uklizi manzel 😀 😀 😀 Ja sedim na gauci 😀 😀 😀

dadous
30. říj 2009

holky ja jsem tak příšerně lííína, že ani s tím psem mě nebaví chodit ven 😝 asi mu pořídím pemprsky 😅

nadis.h
30. říj 2009

Ahoj děvčata, díky díky za palce. Jsem střevo. Nějak mi to nedochází co to v pupiku mám a dělám furt prudký pohyby. Jakože běhám po schodech a rychle se schýbám. Jestli u mě ta mimina vydrží tak to budou kabrňáci. 😀 Jinak furt žeru. Mám pořád hlad. Dala jsem si na oběd 8 knedlů se slepicí na paprice. 😀

meduna
autor
30. říj 2009

to se tak někdo má 😉
Dadoušku mě košile nevaděj,mám je raději jak trička,hlavně jsem zvyklá Roman nosí jenom košile,ale Leo je kapánek pži těle a ty jeho košile to jsou plachty jako kráva,tak ty mi vaděj a ještě ten matroš,to je něco 😝

dadous
30. říj 2009

😀 nadi taky jsme byla ze začatku aktivní, furt jsem si neuvědomovala, že musím brzdit 😀 jee kuře na pap. budem mít v neděli

meduna
autor
30. říj 2009

dadoušku a kolikrát za den musí Karel dojit?

dadous
30. říj 2009

medu takže spíš takovy plaště než košile 😀

meduna
autor
30. říj 2009

Nadi neboj vydržej 😵

meduna
autor
30. říj 2009

no ty taky,Leo je kundolog 😀 😀

dadous
30. říj 2009

😀 když cejtí čubu, tak otravuje co dvě hodiny, ale jinak chodíme tak po pěti hodinach 😵

meduna
autor
30. říj 2009

ty vole a jak jsi to dělala,když jsi makala?prostě si musel Karel nechat vyvalit bok???? 😀