• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
a tak to už vím jaké to jsou .Právě že to nikdo moc nemá tak že se to těško schání
30. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se jdu chvíly natahnout, jsem po obědě, a tlačí mě břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si běžte odpočinout dadoušci a já jdu hledat páá :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola, hola , kde jste kdo?
30. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holciny jsem tu skoro dva tydny nebyla tak zdravim. To nedam tolik stranek,takze se rovnou zeptam zda je neco noveho? :grinning:
30. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to vzdávám číst :grinning:
30. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky :dizzy_face:
tak nejnovější je , že nadi, ma u sebe dva prďolky a jsme v očekavaní jestli se pořadně zahryznou :dizzy_face: no jinak si ted nic nevybavuju :sweat_smile: jak se mate? něco noveho?
30. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadu, a kdy na tom byla? JInak jdeš jak na zavolanou :grinning: POtřebuju se tě na něco optat :grinning: Když jsi byla na tripple testech, dělali ti utz?
30. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip nadi si pro ně byla včera :dizzy_face:
no, ja dvala krev a moč a v 15 tt ultrazvuk, pak to cely vyhodnotily
30. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
houby obraceně, ve 13tt ultra a v ukončenym 15tt mi brali tu krev a moč :wink:
30. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže co tak pozoruju, tak všude je to jiny :wink:
30. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, tak to držim pěsti :slight_smile:
a moh jít i tvuj mužskej? Já mám jít asi za dva týdny. Ale brouzdala jsem teď po netu a dočetla jsem se, že u dvojčat výsledky bývaj hoodně zkreslený. Že spoustu doktoru ty testy ani nedela. Že spolehaj na NT screening, který se dělá někdy ve 12.tt....a mně o něm ani neřekli. Tak jsem z toho nějaká přešlá :frowning2:
30. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo , tos měla jít někdy ve 12tt, ale jak říkam, každej dr to děla jinak :confounded: v prukazce bys měla mít napsany kdy maš jít na ultra, ja tam ma , že ve 12tt pak ve 20tt a pak ve 30tt. chlapa mužeš vzít určitě sebou :dizzy_face: my jedem pravě ve středu na ten velkej ultra a dadouš se už nemuže dočkat až ho uvidí na živo :sweat_smile:
30. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic mi nedelali, nic mi nerekli a v prukazce taky nic nemam:( jen termin pristí kontroly. Ještě ho nevidel,jo? :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau zdravím kobylnice,byla jsem uklízet u tý mojí psycholožky,to zas bylo kapesníčků v koši,plakaj a plakaj :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak seš dobra, ja se dneska rozhodla, že se na ukld vykašlu, necham to až na zítra :sweat_smile: jedem na oběd ke tchanovcum, tak se nejdřív pěkně nadlabnem a odpo budu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dobrá ne,ale mus mě nahnal a to mi už říkala abych jí šla vyžehlit,tak jsem jí říkala,že příští týden,protože nevím jak budu dělat,když mám mít odpolední ale zatím nikdo neví kdy :confused: prej tam na mě čekaj dva koše,to zas bude košil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Nadi drzim pesticky :grinning:
30. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuj košile :stuck_out_tongue_closed_eyes: dadouš ma dvě na leto, a ty mi teda bohatě stačej :sweat_smile:
30. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas uklizi manzel :grinning: :grinning: :grinning: Ja sedim na gauci :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem tak příšerně lííína, že ani s tím psem mě nebaví chodit ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mu pořídím pemprsky :sweat_smile:
30. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, díky díky za palce. Jsem střevo. Nějak mi to nedochází co to v pupiku mám a dělám furt prudký pohyby. Jakože běhám po schodech a rychle se schýbám. Jestli u mě ta mimina vydrží tak to budou kabrňáci. :grinning: Jinak furt žeru. Mám pořád hlad. Dala jsem si na oběd 8 knedlů se slepicí na paprice. :grinning:
30. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se tak někdo má :wink:
Dadoušku mě košile nevaděj,mám je raději jak trička,hlavně jsem zvyklá Roman nosí jenom košile,ale Leo je kapánek pži těle a ty jeho košile to jsou plachty jako kráva,tak ty mi vaděj a ještě ten matroš,to je něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nadi taky jsme byla ze začatku aktivní, furt jsem si neuvědomovala, že musím brzdit :grinning: jee kuře na pap. budem mít v neděli
autor
dadoušku a kolikrát za den musí Karel dojit?
medu takže spíš takovy plaště než košile :grinning:
30. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi neboj vydržej :dizzy_face:
30. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ty taky,Leo je kundolog :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: když cejtí čubu, tak otravuje co dvě hodiny, ale jinak chodíme tak po pěti hodinach :dizzy_face:
autor
ty vole a jak jsi to dělala,když jsi makala?prostě si musel Karel nechat vyvalit bok???? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek