IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
30. říj 2009

😀 proto tyhle velky markety vymysleli 😀 jedeš pro par věcí a tahneš domu plnou bednu 😀

meduna
autor
30. říj 2009

no tak já mám dost,jako první jsem četla,že Naďa byla v Lípě a pak jsem četla,že proto tyhle velky makrely...místo markety.jako co to je semnou? 😕

dadous
30. říj 2009

zahod ty kopřivy 😀 😀

meduna
autor
30. říj 2009

jo cottonek stojí tak 16 000 😲 no je pěknej,ale fakt ne tak,že bych ho musela mít 😀 😀 😀 tak byla debata a asi to vyhraje ten jorkšírek,ale jak koupit dobrýho?tolik inzerátů,mám strach,že se napálím,Dadouši poraď

meduna
autor
30. říj 2009

ty vole,jsou to vůbec kopřivy????když mám takový halušky 😀 😀 😀

nadis.h
30. říj 2009

Medu čadíš jo? Že z toho ani nevidíš. 😀 😀

S pejskama je to těžký. Já taky koupila "čivavu" a je to čivava, ale s něčím mrsklá.Jako štěně to nepoznáš Ale byl u takové hnusné smradlavé báby staré,která měla asi 20 ras doma prý,že bych ho u ní nenechala ani za boha. A je sladký i když není čistokrevňák. Je to strašný mazlínek můj.

dadous
30. říj 2009

a prej že ti travu nemam posílat 😀
no hele ale za 16000 je s papírama ne? bezpapírak bude levnější 😵
jako jedina rada je , vybrat inzerat a jet se podívat z jakyho je pejsek prostředí, a hlavně jak vypada mama, a tak nějak podobně bude vypadat i pejsek 😀 😀 😀 teda pokud fenku neobskočil bernardyn

dadous
30. říj 2009

no bezpapírak je risk, protože ti nikdo nezaručí otce 😵

meduna
autor
30. říj 2009

čadím cigára ale pila jsem kopřivovej čaj,tak to asi z něho 😝 já nechci žádnýho papíráka,jen obyč,ale aby to nebylo,jako že napíšou mini joryn a pak mi z toho vyroste dvoumetrový hovado 😕

meduna
autor
30. říj 2009

no budu jim věřit,co mi zbude?věř a víra tvá....... 😀

dadous
30. říj 2009

hele tady je bezpapírak za 4000, to je dobra cena, je to liberecky kraj, ale tam si mužeš najit jakejkoliv krajhttp://www.inzerce-psu.com/vysledek/yorksirsky-...

dadous
30. říj 2009

a mamka ti ho muže vyzvednout 😀

dadous
30. říj 2009

hlavně by měl bejt už pejsek naučenej na čuraní chodit ven, jako aby si kviknul 😵

dadous
30. říj 2009

aha, tak to už dneska moc nepokecame 😀

meduna
autor
30. říj 2009

ale jo,jen jsem tady debatovala s Romanem,on nějak nechce toho jorkšíra,raději westíka,toho maj už starý 😕

meduna
autor
30. říj 2009

tak jsme odepsali na inzerát,jsem zvědavá

dadous
30. říj 2009

😅 když mě ty westíci připadaj takovy sraženy k zemi, ale tak vy ho budete chodit venčit 😀 tak si ho kupte 😖 ale teto moc si mě nepotěšila 😀 😀

meduna
autor
30. říj 2009

no jo já vím 😖 ale zatím ho nemáme,ty vole jsem na to zvědavá jaká budu psí máma 😀 😀 😀

meduna
autor
30. říj 2009

počkej až se to dozvěděj starý,to bude čoro moro 😀 😀 😀 oni tak rádi do všeho kecaj,ještě že Roman je normální a nenechá si do ničeho kecat.Kdyby bylo po jejich,tak ani nesmím nikdy porodit dítě 😲

dadous
30. říj 2009

co psí mama, ale jaka budeš Panička až si ho povedeš na vodítku, nebo von tebe 😀 vlastně vy chcete fenu vid? ale teto uvědom si že jak je bílej, a pak venku v těch sračkach, tak první cesta povede do vany 😀

meduna
autor
30. říj 2009

ale už jsem na ně připravená 😎 volala romana sestřenka,je těhotná,tak si počkám až mi to milostivě oznáměj jako super zprávu a pak jim dám čočku 😠 napálím jim to co oni mě,když jsem řekla,že bych chtěla dítě 🙄

meduna
autor
30. říj 2009

nene,westíci se nemaj koupat často 😵 bude to hnojník no 😀 nebudu jak starej fotr Romana,ten jí meje díru po každým vysrání 😀

meduna
autor
30. říj 2009

bacha jo,budu za Dámu 😵

dadous
30. říj 2009

no tak s tvojí manii na uklid jsem na vas zvědava 😀

meduna
autor
30. říj 2009

a jo 😕 jsem zapo,jakej jsem magor,tak jí tu dírku asi mejt teda budu no 😀

meduna
autor
30. říj 2009

ale asi bych s tím měla začít něco dělat,jsem magor,myslím,že mám nějakou nemoc,jak jsou ty paka co furt uklízej 😝

dadous
30. říj 2009

tady nejde o dírku ale hnaty bude mit zasrany až po kolena 😨

meduna
autor
30. říj 2009

mu je omyju a basta,nebo mu koupím holinky 😀 možná se naučím plíst a upletu mu něco 😲 no to pochybuju,jsem pletla jednou a to byl zážitek,na ty ruční práce moc nejsem

dadous
30. říj 2009

tak ja mizím , dadouš se vratil od lisu, takže ..... 😅

meduna
autor
30. říj 2009

jo jo chápu,zážitky musíš vyslechnout 😉