• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
čus koukám medu chce kupovat hafíka ,my měli bezpapíráka za tis. a chovná stanice ,nepoznalas nic až veterinář se chytil za hlavu a se psem půl roku několikrát týdně u doktora než se dal do pořádku ..samej zánět ,oči ,uši ..hrůza ..
30. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chacha numlock mělo tam být za 9TIS. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak z bílím pejskem mám zkušenosti :slight_smile: Máme doma bíleho maltezačka už ho máme tři roky.Ale podzím je snad to nejhorší pro něho protože ho myjem i pětkrát za den.No to je hrůza už s ním nechcou chodit ani děcka ven.A když jdou s tím že ho musím umyt já.Je to horší někdy než dítko.Ale jke to moje zlatíčko a za nic bych ho neviměnila.Taky jsem myslele že mu koupime pro pejskynjáke botky s píš gumáky :angry:
31. říj 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky neděste mě :wink: no je to u nás zatím v začátku tak uvidíme jak se to vyvine :sunglasses: jdu do pelechu,dobrou zítra kobylnice :dizzy_face:
31. říj 2009 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tak co medu psa oholíš a bude to ,kup si toho naháče a máš po starosti ,šešuli mu učísneš na pankáče a dáš mu oteplovací kombinézu a vyrazíte na koulovačku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivu, dík , potřebovala jsem spojence :grinning: tak to medu slyšíš, bílího radši nebrat a s těma zanětam v očičkach to je taky pravda :wink: ale jak píše lena, mužete z něj udělat protialergickyho pejska :grinning:
31. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu máš pravdu s těma chlupama je problém ,pes řve česat se nechce ,z koupání taky orgáč nemá ,já bych to viděla na toho holotinu ,náhodou jsou pěkný ..plešatky :grinning: :grinning: :grinning: ,ale stojí asi 15táců.. :confused:
31. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holki gde stéééé?!
31. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky :grinning:
31. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to brzy když jdu k mamce na kus něčeho dobrého..
31. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čágo. :slight_smile: Já se válím přežratá. dělala jsem řízky s kaší ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Můj čivavák je hodný,když se koupe. Drží jak beránek.
31. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no náš maltezček je taky hodný když se koupe jenom potom jak ho češem tak nás chce zežrat :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať žije línej vzduch víkendovej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tak přeju hezký den vy ukecandy
1. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ani nestíháš dočítat že? :grinning:
1. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau,no koukám jak jste pilně psaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem už viděla pejsky,jsou to krasavci,na konci listopadu ho budu mít,musíme si vybrat ze třech,tak ještě nevím,krásné jsou všechny tři :wink:
1. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je bílej :grinning:
1. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni zítra jdeš makat co?já taky,tak na sebe můžeme myslet navzájem :grinning: :grinning: jsem nervní jak stará fena,nechce se mi,ale jde o ten první den,pak už to bude ok...doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá kolik budu mít odpoledních :confused:
1. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu ahojky, a jakou rasu tedy?? jeeeee já Ti závidím!!! Já si pamatuju jak jsem byla vyplesklá z těch mojich když byla jako štěnátka. Ale i ted ten čivaváček je sladínek mazlínek. :dizzy_face: Já vybírala jorkšírku dle toho,že byla nejvíc mazlivá a hned ke mě běžela když jsem se tam jela podívat na ně. A čivaváček byl jasný.Ten byl jediný.
1. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Nadi,westíka jsme vybrali s paní jsme v kontaktu,je dobrá,hodně se informuje,chce vědět kampejsek půjde atd atd,tak si už tři dny píšeme,posílá fotky a máme se rozhodnout,jsou to tři fenečky,tak nevím zatím,pěkné jsou všechny,ale jedna kouká jako by chtěla k nám :grinning: jdu chvilku gaučovat,jsme byli venku a jsem nějaká utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo medu zítra ted jsem si vzteky ostřihala nehty lak se furt loupe mrzák jeden .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: byli jsme u miminka a je opravdu nádherné ..tmavovlasé modrooké ,no nevim po kom ,ale zatim je to 2měs. krasavice
1. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo westík jo ..no je to terier tak to chce pohyb ,budeš běhat kolem baráku .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: medu já tam kouknu do kránmu s inhalátorem a uvidim ,třeba už tady budu brzy doma :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,medu k tomu štěněti, vše malé je nyny..a pak už by ti bylo jedno ikdyby z toho vyrotla pučálkovic amina :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a kolik stojí tyhle mazlíčci?!
1. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ajo,ty jsi byla na návštěvě miminčí,no to máš jako se stěňatama,jak je to malé je to pěkné,ale kolikrát co z miminka vyroste :confused: :confused: :confused: tak pejsek stojí šest klacků,nemáme je,ale co,nějak se to udělá
1. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky bych si chtěla někdy stříhat nehty :grinning: :grinning: ale já starej prasut si je koušu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď nemám umělé,tak to moje ruce vypadaj moooooc pěkně :angry:
1. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :dizzy_face: medu nekousej si nechty :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě vždycky mamka říkala, že pak budu mít hnusny sny, nebo slepaka :grinning:
1. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě mamka řikala ,že když si je budu kousat ,že mi je strhnou kleštěma a to na mě zabralo ,ale ty nehty mám už teda jako hnusný nafurt...s tima děckama svatá pravda medu ...
1. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dadoušku,tak slepáka už nemám,když mi bylo 13,tak jsem byla měsíc ve špitále :angry: A díky němu jsem bezdětná :angry: :angry: :angry: sny mám debilní ,to je fakt,tak to asi ty nehty :grinning: Leni moje máma prubla všechno,ale prostě na mě nezabralo nic :rolling_eyes: prostě si ty pazoury hryžu furt,já musím mít uměláky,to pak dám pokoj
1. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem rychle vyžehlila,mám pokoj zase na pár dní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: od zítra má chcát,to jsem fakt ráda,to se mi bude ale jezdit dobře na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek