• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
nadi dadouš jde jednou za tejden na pívo, ale asi brzo koupím domu zase vínko, aby nezapoměl jak chutna :grinning: dneska ho znamej tahal na tah, a dadouš mu řekl že už fotrovatí :grinning:
2. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hojda holky,jsem kapánek telefonavala,asi tak hodinu a půl,ucho mám v řiti :grinning:Dadoušku,tak nafoukánka je to jo :grinning:Tenhle týden je ten utz co?jsem napnutá jak sviňa,co řeknou a né,že bude malá dělat zagorku,pěkně ať se ukáže :dizzy_face:no ale třeba bude stydlivá po mamince,tak se neukáže :grinning:Jo Leni a kolik jako nabízej za tu otročinu v luxusním krámku??? :confused:
,
2. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hodnej Dadoušek,nikam nešel,tak je to ok :sunglasses:
2. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde ty jsi byla Dadoušku celý den?
2. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj pořád statečně drží a není doma. Což je gut páč se chci v klidu dívnout koho vyčutnou ze Superstar. On mi do všeho jinak krafe. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máš klídeček Nadi :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu celých 11 litrů hrubého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele jako dadu ví že je to princezna? :confused: já nic nevim :confused:
2. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no neví,ale jsem jí to řekla,tak nevěřila a teď už taky myslí,že to bude Dadouška :wink:
Len a kolik to je čistýho na pracku,to mě zajímá :sunglasses: no to máš jako já,když si uvědomím kolik vydělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: to co já dotáhnu je jen na žrádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem odeslala tu zprávu a K vlezl do dveří.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ležíme každý na své sedačce a čumíme na dr House. Tak dobrou kočenky. :wink:
2. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus holky
2. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau Mili,jak je?
Nadi dobrou s miminkama
2. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdu spát vy spisovatelky :grinning: :grinning: :grinning: to bych se načekala,než některá přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau no jo ujde to
2. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz makas?
2. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jo a jak jsi na tom ty? :wink:
2. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jeste ne.Zatim mam jeste porad zafacovany bricho,ve ctvrtek jdu vyndavat teprve stehy.Takze jeste tak dva tydny a pak uz pujdu take do rachoty
2. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a bolelo to?no a je to všechno pryč?ty vole já dělám..týden 7dní a já jdu osmkrát :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomu nerozumim 7 a 8 dni :cry: .No bolelo to dost ale vyndali jen jeden dva mi tam zas jeste nechali,pry se ty malinky nevyndavaj :confounded:
2. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v jeden den jdu dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme i odpolední asi do března,chrápou tam piloti a letušky,to je pelešinec tam,šla jsem dělat bleibe a nikdo tam a i s dekama si to srala do vedlejšího pokoje :grinning:
no a ty malý jako už nedorostou?nebo jako čekaj až dorostou a pak ven
2. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muze se stat ze vyrostou a kdybych byla jeste nekdy tehotna tak by to tam zrejme prekazelo mi rekli,ale vzhledem k tomu ze TED jsou malinke tak je tam nechali.Tak to je ranec co?To znam letusaky a pelesinec,ble
2. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď to nechápu,tak pro těhotenství tam vaděj i tyhle malinkatý a přesto ti je tam nechal?tak jak můžeš být pak těhotná :astonished: to nechápu.
2. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je nějaká blbost,přeci když tam něco je,tak to má vyndat,jak že je to malinkatý :angry:
2. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted jsou malinky ale oni rostou diky tem injekcim a au antikacy takze cekaji jak to dopadne,proste zm....i
2. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proste to je nepochopitelny asi spolehaji na zazrak
2. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nemá logiku,tak ty začneš stimulovat,vyhodíš prachy a jediný co poroste budou tyhle sráči??ty vole kam to chodíš to je Mengele ne
2. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nez jsem sla na operaci tak jsem mela 1 velky a 1 maly a u predvysetreni zjistili ze misto 1 maleho jsou tam dva a stejne je tam nechali a pry se jeste nejaky muzou objevit
2. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mili Ty jsi byla na nějaké operaci chúdě? :confounded:

Medu já dělala na letišti v hotelu přes 4 roky. Flug flotila je každá hustá. To je taková jedna swingers party! :grinning: Naše pokojská šla dělat běžňáky,vletěla do pokoje páč se nikdo neozýval a tam si to rozdával pilot se stewardem. :grinning: Ta z toho byla v prdely ještě za 14 dní... :grinning:
autor
jo asi jako,že mě dorostou vejcovody :grinning:
autor
tak to bych vidět nechtěla Nadi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nadi,vyndavali mi myom
2. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek