IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
3. lis 2009
ahoj dadoušku,asi jo hele,když to tak vyžaduje 😃 😃 😃 tak kdy jeseš babo na ten utz,zítra??
medunaautor
3. lis 2009
a co malá,jak se projevila dneska?byla už nafoukaná zase 😃 😃
dadous
3. lis 2009
jo zejtra, se už nemužem dočkat, dadouš už od víkendu otravuje , at už je středa 😃 je zvědavej co to bude, to bude sranda když se nam neukaže 😃
medunaautor
3. lis 2009
no,třeba bude za dámu a to se nehodí ,aby tam dělala prakovky a ukazovala na povel 😃 😃 😃 a podle jejího chování to dáma je x-) nedělá žádné zbytečné pohyby
medunaautor
3. lis 2009
v kolik jedete?jsem zvědavá,já vypočítala holku,ale třeba jsem se sekla,ale uvidíme 😎 😎 😎
dadous
3. lis 2009
no to jo, pohybuje se opravdu jen decentně 😃 tak ja nevím, že bych do ty nemocnice třeba utíkala, abych ji trochu rozblbla ,co?
medunaautor
3. lis 2009
nebo,že by jste s Dadoušem hodili pořádnou sexovačku 😎 😎
medunaautor
3. lis 2009
co je asi s tou dájou?
dadous
3. lis 2009
pojedem asi po desaty x-) no jo daja asi maka jak diva 🙂
medunaautor
3. lis 2009
co klohníš dneska k jídlu
dadous
3. lis 2009
nic, mam tady polívku ze včera, a dadouš ma v kolbence, a večer asi jatra a hranolky :-N
medunaautor
3. lis 2009
ty vole to máte dvakrát za den teplé jídlo =-) tak to asi jedeme směr severní čechy 😃 😃
medunaautor
3. lis 2009
mám hlad jak herec ale nemám nervy na to vaření a hlavně nevím co =-) =-) =-) trochu panika
medunaautor
3. lis 2009
jdu na to,něco mě snad při čumění do lednice napadne,ale mám strach,že ne,tak je to furt,otvírám,zavírám,otvírám,zavírám a na hovno přijdu.
dadous
3. lis 2009
ja už tady do sebe leju polívku x-)
medunaautor
3. lis 2009
tu mám,ale nemám na ní chuť :-p
dadous
3. lis 2009
no taky bych sada radši kus flakoty, ale když není =-)
dadous
3. lis 2009
no ja se stejně rozdělila s karlem, tady na mě koukal, jak kdyby 14 dní nejedl, tak už vylizuje misku :-N
medunaautor
3. lis 2009
hmmm,to já taky,pořádnou flákotu,nejakýho stejčínka x-)
medunaautor
3. lis 2009
Kareů žere i poblívku?no já abych věděla co mám dávat tomu našemu...nemá jméno ještě =-)
medunaautor
3. lis 2009
no Kareů je Karel 😃
dadous
3. lis 2009
no neměl by, ale necham mu vždycky jen nudle a trochu masa. no a kdy ho budete mít, teda ji :-N
medunaautor
3. lis 2009
konec listopadu,ještě je malá x-) a co všechno Karel žere =-)
dadous
3. lis 2009
a odkud? no hlavně ma konzervy, jednou denně, suchy granule ma v misce furt, do konzervy někdy dam těstoviny nebo i knedlík, zaleží co zrovna mam :-N no a když je buchta, tak pravidelně vylizuje talířek s drobkama 😃
medunaautor
3. lis 2009
z Jihlavska je.a talířky tady valizuje Roman =-)
dadous
3. lis 2009
😃 no dadouš předtím taky vylizoval, ted holt nechavame karla 😃 jéžiš tak to budete mít doma veselo 😃
medunaautor
3. lis 2009
jako myslíš ve vylizování 😃 😃 že oni tak rádi lížou 😃 😃
dadous
3. lis 2009
😃 😃 nooo 😃
medunaautor
3. lis 2009
chlapi jsou vlastně tak trochu jako psi =-)
medunaautor
3. lis 2009
dneska jsem říkala mámě o kámošce a jejím muži a říkám a to on jí to nemohla říct?to nepřemýšlel?a máma mi na to říká a copak chlapi maj mozek??? 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli