• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Dadouš je už doma?nebo má nočňucha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ani na pc nebudeš mít tolik času :grinning: ale neboj to jen ze začatku :grinning:
3. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je doma, nataženej u telky a čumí na supermana :grinning: ale zejtra ma volno :dizzy_face:
3. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslete na ten prosinec jo,jak budou trhy dám vědět
3. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole superman :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a když jsi si dotáhla Karlose,jak si chodila často s ním ven aby ti nedojil po bytě
3. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s tím počítame, ted dělaj dost přesčasu, takže si pak na patek vezme kdyžtak volno :dizzy_face:
3. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,zatímco já budu v práci bude se vám věnovat erko a jak dorazím já,tak i já :wink:
3. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan :grinning: hele to už si nepamatuju, ale určitě po každym jídle, a to štětně by mělo bejt naučeny, bdto kviknout a nebo se bude zdržovat u dveří :dizzy_face:
3. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo :confused: tak to mu budu dávat jednou za den :grinning: :grinning: :grinning: aby moc nechcalo :grinning: :grinning:
kolik máte stupňů:tady 8 :confused: teď jsem zahlédla kousek modrého nebe,to bylo skoro jako orgáč,po tak dlouhí době modré nebe :grinning:
3. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou 2 stupně a kyda a kyda :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi doběhnu na pudu pro vanoční světylka do okna :grinning:
3. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,tady už to jede ve výlohách.Já mívám podzimní výzdobu,letos jsem to nějak nestihla,tak to tady hned navánočním.Hele,když jsem tady první rok,tak mi řádně jebalo ze stesku a cítila jsem se tady sama,tak jsem si jak mi hrabalo už 1.11 udělala stromek,na štědrý večer jsem pak zavadila a zůstala jen kostra :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dlouhé,to byl překlep
3. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no to my mame umělej, ale od příštího roku zas najedem na živej, možna :sweat_smile: ale určo se pořídí velkej strom, jak jsem koukala v polsku, tak tam měli nadherny uměly a nerozeznaš je od živyho :dizzy_face: :dizzy_face: my ted mame jen takovyho sotva metrovyho mrzačka, ale ten pak přijde do dětsaku :grinning:
3. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uměláka nechci zatím,tady každý rok přijede děda co má les a prodává stromky,máme ho před oknama,to je takový pěkný,jak děděk přijede,vím,že jsou vánoce :dizzy_face: No příští musíte mít už živej,to už na něho bude Nikolka koukat :dizzy_face: Vaječňák letos nebude asi,máma nepřijede a babička už není a ta dělala dobrej,mňam,no a já s mojim kuchařským uměním,se radši pokoušet nebudu,to bych zase určitě vyrobila něco nového :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti přivezu :dizzy_face: a dame si do sosačku :sweat_smile: udělam dvojitou davku :grinning:
3. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo :dizzy_face: třeba taky něco udělám,rum mám a to salko by musel koupit Roman,až pojede pro cigára do čech
3. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak mužem udělat spolu :dizzy_face:
3. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo,nevoz nic a uklohníme ho tady a zbytek si vemeš dom,protože u nás by se to nevypilo.To je pakec,jak jsou jen dva lidi,plno žrádla se vyhodí.jak je víc lidí je to lepší
3. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to všechno vypijem :grinning:
3. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky možný :grinning: ale toho se nedá vychlastast hodně,je to stěnolez a tlamolep
3. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pamatuješ jak se pila broskvová,zelená a griotka :grinning:
:grinning: to teda, ale když od rana během dne popíjíš tak maš pořad veselou naladu :grinning:
autor
nebo bouchaná tequila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a merunkovice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to u mě to tak právě není,chlastám,chlastám,dobrá nálada a najednou musím spát :grinning:
3. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak po meruňkovici jsem blila z druhého patra z okna :pensive:
3. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tvrdý nebrat.jenže já nevydržím už nic,dám dvě decky vína a jsem na sračky,to je divný a dříve litr,to byla moje hranice :confused:
3. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teqilu jsem nikdy nepila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a merunka mě taky pozlobila, od ty doby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem na jednu stranu rada že ted nemužu pít, když si vzpomenu na ty kruty rana po opici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek