• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu hele abys je tam při něčem nevyrušila :grinning: pořadně zabouchej na vrata :grinning:
3. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Medunko, jsi na letišti????

Na imuno jsme dlouho čekali, u nás to je na 5 týdnů....Léna už ví co a jak???
3. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ne ne ted taprve byla na nějakych stěrech :dizzy_face:
3. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu, at ti to rychle uteče.....

Jo dadu a mám puregon, co jsi měla ty??
3. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ja měla menopur :dizzy_face:
3. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tady strašně prší :angry: :angry: :angry:

my to měli z krve a klučičí vzorek :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
medunka ma plnej hotel letušek :grinning:
baru jako manži vzorek jo?
3. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no jeho spermouše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že miminko je v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám i fotečku :dizzy_face: :dizzy_face:
Jiank mě pan doktor neřekl nic, ani v kterým jsem týdnu nebo tak něco, ba naopak mě řekl, že s neschopenkou ať dělám jak chci, ale že bych doma nebzblbla a nepozorovala se zbytečně a nezakrněla a že na mé práci nevidí nic rizikového... Čímž mě dost šokoval, mamka pak volala ještě své známe gynekoložce a ta řekla, že to absolutně nechápe, že rozhodně do práce ne a že nejmíň do teřtího měsíce být doma, kór když to je tak jak to je. Tak si vyberte... popravdě mě to dost vzalo a mylsím že 1 a půl úvazku s dětma si pan doktor asi neumí představit...ještě k tomu v tomto období
no ale jsou v cajku, ne? mrskaj se spravně ? :grinning:
autor
holky loučím se,jdu ještě víte kam,ach jo,ta nervoooooza mě zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo,teď říkaj v radiu,že na týden 3000nových prasečáků,no doufám,že v hotelu něco nedrapnu,když ty letušky si lítaj po celém světě :confused:
Baru westíka budeme mít,je to příprava na díťátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad se jednou taky dočkáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a pak to dávali nějak k moji krvi jak to jde dohromady :wink: a představ si, že ke mě dávali i jiné vzorky, ve zprávě je směs cizích spermií a já, jsme na to koukali jak blázni.... :confused: :confused:

holky to jsou zážitky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Ivi,nedej na něj a zajdi si k doktorce a po těch třech měsících třeba půjdeš,teď se opatruj,ještě na tebe někdo něco prskne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ivi tak super, gratuluju, a s tou neschopenkou, řid se podle sebe :dizzy_face:
3. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivi,ale fotečka je kde???
3. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak huráááá,další miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
baru ale hodíte se k sobě ne?
meduš at ti to rychle uteče, vypraskej ty potvory z pokoju :grinning: a do kolika budeš?
Holky díky, mě se to taky nezdá dvakrát rozumné...
ivi zatlač na dr, že maš v tyhle době rizikovy pracoviště a basta :dizzy_face:
3. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi, četla jsem tvůj příběh a moc ti blahopřeji!!!!

a můj názor je, že bych zůstala doma, ale řid se sama sebou....

Medu, tak ber hodně vitamínků na imunitu, když tam máš takové cestovatelky....
3. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dadoušku nevím,ale prej to musí jít cak cak,říkala šéfka,tak je fakt asi budu muset vypráskat z pokojů :grinning: :grinning: a budeme ve dvou,takže to půjde rychle :slight_smile: počítám tak do 21?nevím,ale určo ne dlouho,protože zítra mám od půl deváté,tak do tří,pak jsu dom a od půl 7 zase :confused:
3. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo co by jste pro letušky neudělaly :grinning: tak roušku na hubu a hura do toho, at je brzo hotovo :dizzy_face:
3. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Baru,lemtám echinaceu,ale je to hnus a ještě to smrdí chlastem,tak aby si šéfka nemyslela,že takně chlaju :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Roušky tahaj rýžojedi :grinning: :grinning: :grinning:
tak čau,se od vás neumím odervat :dizzy_face: mám vás ráda potvory :wink: :wink: :wink: :wink:
3. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to my tebe taky medu :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu, tu znám....měla jsem ji na předpis pro malou, taky v sirupu

ono to byl příběh v telce, že někdo trvrdil, že to bere, když jel opilej v autě, ale měl to z něčeho jiného než z echinaceu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Medunko, to jo :grinning: a je to pěkný výraz rýžojedi, to neznám :grinning: :grinning: :grinning:

Medu, mě se po tobě taky stýskalo... a Dadu, po tobě taky....
3. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak čau,jdu se oblékat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: natáhnu holínky,namaluju knírka pod nos,uhrábnu patku a ty pojedou jak kuny z pokojů :grinning:
3. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a bičík si nezapomen :grinning:
3. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Medunko, tak at to máš brzo za sebou.....

holky jdu něco ukuchtit a studovat :grinning: :grinning: :grinning: návod jak píchnout první dávku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zatím pa
3. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek