IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
6. lis 2009

je to tam 😀 máme malou koupelnu, takže moc experimentovat nešlo 😀

dadous
6. lis 2009

😀 to je dobra představa, když vidím šefku na hajzlu 😀

dadous
6. lis 2009

lip ty seš cela ja 😀

liptonek
6. lis 2009

cooo? 😀 ty nemáš takový panděro. máš krásný bříško!!! schvalne...kolik jsi přibrala 😀

meduna
autor
6. lis 2009

no to vím,taky to tak mám a to jsem už tisíckrát si opakovala,ne tak to nedělej,jsi naprosto klidná a vyrovnaná 😀 😀 😀 joooo,jen do doby než se něco semele.Já mám z měsíce dobrej tak jeden den,jinak bojuju z labilitou 😀 😀 já jsem na tom tak,že někdy nemůžu jet ani tramvají,nebo metrem,mám paniky jako blázen,tak kdo je větší labil 😀

lenkacar
6. lis 2009

lip máš krásný bříško co kecáš ..aspon něco mě potěšilo ..tvoje těhu bříško..no a už zase řvu ..

dadous
6. lis 2009

😀 zrovna jsem se tě chtěla taky zeptat 😀 mam 69 a když jsem začla stimulaci tak jsem měla 58 😀 to říkam že se budu po novym roce kutalet 😀

meduna
autor
6. lis 2009

Lip,to je krasavec,normální krásnej těhupupek.jak jen to udělat a mít taky 😢

liptonek
6. lis 2009

lenulko, neblbni. život není peříčko, ale za slzičky to nestojí.

dadous
6. lis 2009

medu 😎 nejdřív pes 😎

lenkacar
6. lis 2009

dadu já můžu mít 69 tak leda polohu v sexu 😝 😝 😝 ,jo medu a řídíme taky stejně ,já raději chodim pěšky

meduna
autor
6. lis 2009

já nemůžu teď vůbec spát a tak si furt představuju jaký by to bylo,kdybych měla břicho a nějakej hajzl v hlavě mi vždycky řekne:nebudeš mít 😠 😠

dadous
6. lis 2009

😀 😀 leni 😀 a pak že není sranda 😀
jo medu dej pokoj, ja už začínam mít problem se spaním, na pupku, jak jsem byla zvykla to už nejde a hnaty brněj jak ďas 😠

lenkacar
6. lis 2009

medu já už si jenom představuju jak to vydržim do důchodu

meduna
autor
6. lis 2009

Jak řídíme 😲 já neřídím,nezvládám to,takže já a auto to nejde dohro.Jinak kolo,to ještě ustojím 😀a tramvaj mě vadí,že je tam hodně lidí a já mám paniky,že omdlím 😀 tak mi začne hrozně bušit srdce,tak to končí tak,že volám Romanovi,že je konec a já umírám 😀

liptonek
6. lis 2009

jejejej..dadu fáákt? 🙂 no já sem musim chodit častějc. vy dokážete zlepšit náladu 😀 no já mám zatím navrch 5kg. Když je bříško nadláblý, tak i 6 😀 A to posledni kilo bylo teď za poslední dva dny 😀 Tak nevim...jestli to takhle půjde dál... 😀 Ale ty jseš dadu taky o dost napřed 🙂)))

lenkacar
6. lis 2009

dadu tak ti chybí magnézko ..

lenkacar
6. lis 2009

lip když nepůjdeš týden na velkou tak budeš o dost těžší 😀 😀 😀 😝

liptonek
6. lis 2009

medu , žádný takový špatný myšlenky. Chce to věřit. Od začátku až do konce. Přece to musí jednou vyjít!!!!

dadous
6. lis 2009

jo chybí ale už zobu tablety, jenže na ně furt zapomínam 😀
lip o 4tt 😅 poradna je každy 4 tydny a ja mam vždycky dvě kila nahoře a přitom ted už tolik nežeru, ale ja fakt že taky hovno dělam 😀

lenkacar
6. lis 2009

medu dyt jo ..proto řikam že řídíme stejně .. 😀 😀 😀 😀 od tý doby co jsem pověsila auto na strom neřídim..

meduna
autor
6. lis 2009

holky jen se kulaťte,pak to půjde samo dolu.
Hmm,do důchodu daleko,taky nevím jak to vydržím.Jako když jsme už u toho tématu bezdětná 😝 Lenko já mám pocit že jako nejsem ženská,zní to debilně vím,ale mi jako připadá,že nejsem uplná

liptonek
6. lis 2009

no leni, já mám ted spíš opacnej problém 😀 takže týdenní absence mi nehorzí 😀

lenkacar
6. lis 2009

hele když jsme u toho tématu tak mi dneska došel mail a tam byla super ženská kozičky výstavní a péro jako hadicu ..tak co medu jsi ženská nebo ne?

dadous
6. lis 2009

no jo medu, nemaš koziny ale neboj , ty pak dorostou 😅

liptonek
6. lis 2009

no to jepřesný dadu, člověk hovno dělá. Snaží se pravidelně jíst, do toho ještě přijdou chutě...a je to nahoře. Nechápu holčiny, který za celý těhu přibudou jen 9 kg.

dadous
6. lis 2009

😕 že by měla medu pinďoura? 😅

lenkacar
6. lis 2009

právě že jí nutim aby se přiznala že je ženská 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
6. lis 2009

ne koziny to nejsou,ale připadám si,když jsem bezdětná a nemůžu mít děti,jako že jsem...já nevím jak to napsat,prostě tím mi i chybí sebevědomí.Třeba ženský se v práci bavěj o dětech a já čumím jak tupec,protože nemám co říct.a tím mě i napadá,že bych třeba ani dítě nezvládla,prostě mi hrabe no 😝

dadous
6. lis 2009

noo lip to taky nechapu, a pak ještě nechapu že jdou z porodky a ty kila tam nechaj 😕