• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
nehledala,to by tady musela být moje máma,ta jak najde ježka na zahradě,píchne mu na bodliny jablko :grinning:
6. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja kdybych si te oblíkla dlouhej tlustej kabat, tak vypadam jak sud :grinning:
autor
takovej jsem ještě loni měla ale vysral se mi na něm zip :unamused:
ahojky holčičky teď jsem nějak nestíhala hledala jsem čoklíka pro mámu a ještě do práce a když vidím jak to tu těhotní a já nic tak se mi nechce ani vyjadřovat a pořvu si u toho.
no blaži :confused:
medu tak ho pošli, teta Renata ho opraví :grinning:
6. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Blaženko,ser na to,řveme všechny :grinning: a holky si taky pořvaly než se jim to povedlo :wink:
6. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: dadousku a co na kontrole co to bude holčička
6. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo teta Renata to neopraví,měla to odbornice a poslala mě s tím do prdele,bylo to tak ušitý,že novej tam nejde,už nemá tu formu co měl,byl to dlouhej prošívanej péřák :cry:
6. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
blaženko to je ve hvězdach, my se to dozvíme asi až u porodu, ted dr prej neviděl :angry:
No já jsem taky jako sud. :grinning: On není ani vypasovaný. Prostě dlouhá úzká trubka tlustá teplá... :grinning: Seru na to jak v tom vypadám. Hlavně že mi je teploň. :grinning:

Bláži nedepči. :unamused: :wink:
medu tak tam nabouchej patenty :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no vidíš to mě nenapadlo,ale kolik bych jich tam proboha musela nabouchat :astonished: jde to,nebo si děláš prdel
6. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Nadisku tobě se to říká lehko když máš // hned na poprvé
Medu nebo našij sucháč
medu mrkni na na moje heslo v pasu :grinning:
autor
je to složitý,Bláže rozumím,člověk nechce ale depčí,znáte to taky,přeješ,ale je ti líto,že ty to furt nejsi :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ajo :grinning: :grinning: :grinning: takže koupím patenty a naperu je tam,když je všechno možné :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
neee suchač neeee :angry:
6. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu, ale tak zas když neviděl tak je to jasňačka. :slight_smile: Pinďourouse by nepřehlídnul. :grinning: :sweat_smile:
je viděť medu že to znáš taky
autor
Blaženko ty jsi vtipná,prej našij :grinning: stroj nemám a hlavně neumím šít :grinning:
6. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Blaženko to víš,že znám a jak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale neboj,dočkáš se,jsi mladice ještě :wink:
6. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dadous dělám si srandu.

Dneska jsem byla u bývalé sousedky a měla tam ještě švagrovou a obje mají děti a sousedka srovnávala prvníh syna s druhým jestli si jsou podobný a mě se chtělo úpně bečet tak jsem jela raději domu
Bláží já vím. :unamused: Já ti rozumím. Já dnes z toho chytla depku,že já tohle a někdo čeká tak dlouho.To zas si nemysli,že mi to je fuk. :frowning2:
ne on řekl že ted to ještě nepozna, a hlavně mrně leželo svoji klasickou polohu :sweat_smile: takže i dadouš usoudil že tam prostě nebylo vidět :grinning: ale sere mě že nemužu kupovat hadříky, ty neutralní barvy mě neba :confounded:
autor
Nadi,miminko od Dadoušů je fikaný,chce být za tajňáka,ať jsou napnutý jak struny :sunglasses: to se nedá jen tak obalamutit,aby se ukázalo a hlavně je to stydlín po Dadoušce :grinning:
6. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo mě to taky není fuk :frowning2:
6. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no teta ála nam vyvěštila holku, tak tomu budeme věřit :sweat_smile: ale ružovy hadříky radši nebudu nakupovat :grinning:
6. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já to mám tak,že nejvíc mě to veme,když je to v rodině,jinak snad ani moc ne,jako lhala bych,kdybych napsala,že třeba dumám,proč ne taky my.ale jak je to v rodině,to bulím jak jantar
6. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek