• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no Blaženko a v tom je možná zakopaný pes,že se toho tak křečovitě držíš.Zdravá jsi a neboj,není to žádní utěšování,ale vyjde to.
6. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jako proč mě nikdo žadny dítě nesvěřil :grinning: :grinning:
teda vy dvě těhule vy by jste měly být právě v pohodě a nejšťasnějšímaminy na světě
Medunko já se toho tak křečovitě nedržím a zdravá ? to taky nejsem
6. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je dobře tak jak je,šance je a to je hlavní.No ještě že to umělko je co :wink: :wink:
6. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži řeknu ti, jsem se tak strašně těšila na těhotnění, ale ted už mě to neba, jak člověk kyne, je neohrabanej, sex stoji za hovno, takže at už je březen a prcek je venku :grinning:
6. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to nevím,asi nebylo žádný v dosahu :grinning:
6. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to uteče jako voda a březen tu bude ani se nenaděješ
no to nebylo :grinning: co je s tou dajou? :confused:
Dadu já už si smrkla. Byla jsem načatá už kvůli našim a pitomcovi bráchovi. :rolling_eyes: :grinning:

Holky ale strašně pouštím duchy... :grinning: Chudák Kája ten bude doslova spát jak zabitej dneska se mnou... :grinning:
6. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počkej pak,ten tě rozerve,to budou polohy :grinning:
holky a co Koblížek kde ten se toulá ?
nadi a to je smrad co? ja vždycky na hajzlu, a pak tam nemužu ani dejchat :grinning: aaaa dadouš se vydadal :grinning:
6. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: taky ucházim,ale spím dnes sama v obýváku,protože Roman tu má holku a ta je s ním v ložnici,tak udusím leda sama sebe :grinning:
6. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky musím končit přišel manža z práce a chce sem jít.Zítra se budu snažit se sem dostat a kdyžtak večer jsem tu .tak se mějte a krásnou dobrou noc
autor
ajéééje,tak je vydadanej,to brzo :grinning: :grinning:
chudaci křečci :grinning:
autor
Blaženko dobrou :pensive:
6. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ajo,jsem zapoměla,že tam je Pupu v obýváku :grinning: Bertrůd je v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dám ještě jednu čutku a razím směr obývák,ráno v 7 budíček a po práci ještě uklidit praxi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen ať se korunky hrnou,abych se mohla jít za rok nechat pěkně oplodnit od pana doktora :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu no strašný. Až se stydim sama za sebe jak páchnu.. :grinning:

A já teda když jsme u hlídání tak malá naše se narodila když mi bylo 15 a hlídala jsem už v 6i nedělí. :dizzy_face: je to můj pokládek. Táta zpíval ve skupině jedné tak jezdila na koncerty s ním mamka občas a já byla s malou sama doma. To jsme si vždycky užily. :slight_smile: Ted už je to holka velká. Bude jí 12 a to jsem jí chovala před chvilkou jako pár hodinovou v porodnici. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu mě oplodnily ženské... :grinning: :grinning: Já si dělala z toho čurinu na sále. :grinning:
6. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hrozně to letí,proto si vše pořádně vychutnávejte holky,my s váma,ať víme co nás jednou čeká :wink: Nadi a kdy,že jdes do Gennetu na utz?
6. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: no vidíš,ani chlap není potřeba :fearful: mě minule pan doktor :wink:
6. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušovic rodina už na nás hodila bobek :sunglasses:
6. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
můj ex,jezdil taky s kapelou
6. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meduš no měla jsem ve čtvrtek testit a přijít na krev a pak až mě objednají na utz. Ale jestli pojedu zítra domů na těch 14 dní ne li déle tak nevím jak to udělám. Možná že si udělám jeden den v týdnu výlet a zajedu se vtírnout aspon na tu krev do Gennetu pražskýho s tím, že chodím sem do G. A na utz si myslím mě objednají od krve až tak za 14 dní.
6. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táta můj hrál u Taxmenů. To je taková military country kapela. Docela dobrý na to že to nebyl můj šálek kávy.
autor
tak jdu chrupkat,dobrou noc všem a zítra se na vás těším holky,jsem ráda,že vás mám. :slight_smile: :slight_smile:
autor
jo,jen si zajdi,to já bych to nevydržela,musela bych to vědět.no a hlavně my tady s dadouškem budeme napnutý,tak to nám nedělej jo :wink: Můj měl kapelu Pegas,určo by věděl,znal se se všema
6. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek