• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Bláži už jsem je vyhodila. Zajedu si po o do města do jiné lekárny pro mamatesty. Tenhle byl nějaký šunt reklamní té lekárny kde jsem je koupila. Jiné neměli.Tady to byl nějaký Dr Max test. Tak se jmenuje i ta lekarna.
8. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsou asi opravdu nějaké šunty .
Tak jsem si konečně uklidila odsunula sedačku a vytřela pod ní to mi to dalo aby jsem jí odklopila a vytřela je těžká jako mrcha .Teď mám konečně vlno a vy tu nikdo nejsta .Kdepak jste :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem si udělala výlet do města pro Mamatesty. A už ho mám v albíčku. Holky musíme Vás pořádně poprskat ať nás následujete co nejdřív. :dizzy_face:

Bláži já se chystám také uklízet. Včera jsem si umyla koupelnu a utřela prach a dnes jdu na zbytek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je lííínej vzduch a mě se nic nechce.
8. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom stejně mě se taky nechce nic už dělat
8. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala že ti pěkně sílí čárečka tak to je jasné jsi těhu moc ti to přeji
8. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj při neděli, nadi krasně sílí :dizzy_face: my teprve dělam,e oběd, ja brkaši a dadouš kuřecí zavitky :sweat_smile: už mam hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě ještě odpo čeka žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dadoušku to už mám hotové žehlení
8. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi - teda mamino, paráááda!!! Dneska si mi dokonce vlezla i do snu. :grinning: Kdy jdeš na krev?
8. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonku jejda to Tě takhle straším ve snu jo? :grinning: Na krev zajdu v úterý. Můžu nejdřív až 12 den. To je v úterý. :dizzy_face:
Já chtěla uklízet ale prdím na to. Půjdu pak až vařit rizoto a kašlu na práci. Byli jsme v OBI koupit barvu na malování do obýváku rudě červenou a do ložnice takovou hezkou hnědou a pak v Lidlu jsem si byla nakoupit mlsky různé. :sweat_smile:
8. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: taky mame rudej obyvak :sweat_smile: a jinak mam vyžehleno, a jsem spocena jak vrata u chlíva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím jít ušmrdlat to rizoto...Už se chystám hodinu a půl. A teď jsem úplně magor. Někam jsem si položila simku a nevím kam. Koukala jsem ze zoufalství už i do záchodu jestli mi tam nespadla. :unamused: :grinning:
8. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá těhudemence je tu :grinning:
8. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tlem. Já tu simku potřebujuuuuuu. :rolling_eyes: :grinning: Já jí určo vytrousila venku.Šla jsem volat mamce ven a měla jí určo v kapse... :angry: A teď už tma jako čip..Bych nic neviděla. :sweat_smile:
8. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šup baterku a hledat :grinning:
8. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky konečně se to tu trochu rozjelo dneska tu je nějak mrtvo
8. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo karel mě taky žene ven at se jdu podívat.Ne že zítra až bude světlo, ale hned.. :angry: :grinning:
tak ať ti jde pomoc je tam zima jako v morně
Jupí je na světě. Byla na chodníku před barákem. vypí...á uprostřed na světle od lampy. Mám štígro,že si jí nikdo nevšiml.. :slight_smile: :grinning:
8. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty jsi šikovná máš to ale štěstí
8. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bláži že?To se mi stává málokdy. :wink: Ještě že jí nikdo nevzal.Byla by mu k prdu,protože je zablokovaná kodem tak by jí vyhodili a já bych přišla o čísla ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cože jí nemáš v telefonu že jí nosíš po kapsách
8. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bláži protože já normálně používám O2...Ale mám také kartu od T mobile kde mám jen volání v rámci rodiny (taťka,mamka,děda a malá ségra) a to máme zadarmo. Takže když jdu volat mamce tak si ty karty takhle přehodim. A šla jsem volat ven, protože tady spal přítel tak jsem ho nechtěla rušit a ty karty vyměnila až venku a ten O2 šoupla do kapsy a asi vypadla když jsem si brala rukavice. :zipper_mouth:
8. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem si koupila meduňkový čajík.Je výborný.Myslela jsem si, že to bude hnusné jako kontryhel, ale není.
8. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
meduňka je strašně dobrá já jí piju každou chvilku
8. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,zdravím všechny :dizzy_face: jdu hulit,tak zatím :grinning:
8. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
meduuuu neseeeer!!! :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem si brekla u Bendiga! Bylo to krasny!
8. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem urvala dvě :grinning:
8. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky zítra mám odpolední ..což je od půl 9 do pů 6 večera a od středy mám ranní od 8 do 5večera,tak doufám ,že se tady k tomu pokecu s vámi někdy dostanu ..dneska jsem měla celý den kocovinu jak prase ..s vladísem jsme se v sobotu pěkně vykropili ,na lepší spaní a pak jsem tady umírala ...no už jsem si asi odvykla na alkohol.. :cry: tak se mějte pěkně prdelky a papa
8. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek