IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
8. lis 2009

Bláži už jsem je vyhodila. Zajedu si po o do města do jiné lekárny pro mamatesty. Tenhle byl nějaký šunt reklamní té lekárny kde jsem je koupila. Jiné neměli.Tady to byl nějaký Dr Max test. Tak se jmenuje i ta lekarna.

blazenkaa
8. lis 2009

tak to jsou asi opravdu nějaké šunty .
Tak jsem si konečně uklidila odsunula sedačku a vytřela pod ní to mi to dalo aby jsem jí odklopila a vytřela je těžká jako mrcha .Teď mám konečně vlno a vy tu nikdo nejsta .Kdepak jste 😵

nadis.h
8. lis 2009

Už jsem si udělala výlet do města pro Mamatesty. A už ho mám v albíčku. Holky musíme Vás pořádně poprskat ať nás následujete co nejdřív. 😵

Bláži já se chystám také uklízet. Včera jsem si umyla koupelnu a utřela prach a dnes jdu na zbytek. 😝 Ale je lííínej vzduch a mě se nic nechce.

blazenkaa
8. lis 2009

tak to jsme na tom stejně mě se taky nechce nic už dělat

blazenkaa
8. lis 2009

tak jsem koukala že ti pěkně sílí čárečka tak to je jasné jsi těhu moc ti to přeji

dadous
8. lis 2009

ahoj při neděli, nadi krasně sílí 😵 my teprve dělam,e oběd, ja brkaši a dadouš kuřecí zavitky 😅 už mam hlad 😝

dadous
8. lis 2009

jinak mě ještě odpo čeka žehlení 😝

blazenkaa
8. lis 2009

Ahojky Dadoušku to už mám hotové žehlení

liptonek
8. lis 2009

nadi - teda mamino, paráááda!!! Dneska si mi dokonce vlezla i do snu. 😀 Kdy jdeš na krev?

nadis.h
8. lis 2009

Liptonku jejda to Tě takhle straším ve snu jo? 😀 Na krev zajdu v úterý. Můžu nejdřív až 12 den. To je v úterý. 😵
Já chtěla uklízet ale prdím na to. Půjdu pak až vařit rizoto a kašlu na práci. Byli jsme v OBI koupit barvu na malování do obýváku rudě červenou a do ložnice takovou hezkou hnědou a pak v Lidlu jsem si byla nakoupit mlsky různé. 😅

dadous
8. lis 2009

😅 taky mame rudej obyvak 😅 a jinak mam vyžehleno, a jsem spocena jak vrata u chlíva 😝

nadis.h
8. lis 2009

Já musím jít ušmrdlat to rizoto...Už se chystám hodinu a půl. A teď jsem úplně magor. Někam jsem si položila simku a nevím kam. Koukala jsem ze zoufalství už i do záchodu jestli mi tam nespadla. 😒 😀

dadous
8. lis 2009

ááá těhudemence je tu 😀

nadis.h
8. lis 2009

Se tlem. Já tu simku potřebujuuuuuu. 🙄 😀 Já jí určo vytrousila venku.Šla jsem volat mamce ven a měla jí určo v kapse... 😠 A teď už tma jako čip..Bych nic neviděla. 😅

dadous
8. lis 2009

tak šup baterku a hledat 😀

blazenkaa
8. lis 2009

ahojky konečně se to tu trochu rozjelo dneska tu je nějak mrtvo

nadis.h
8. lis 2009

Jo karel mě taky žene ven at se jdu podívat.Ne že zítra až bude světlo, ale hned.. 😠 😀

blazenkaa
8. lis 2009

tak ať ti jde pomoc je tam zima jako v morně

nadis.h
8. lis 2009

Jupí je na světě. Byla na chodníku před barákem. vypí...á uprostřed na světle od lampy. Mám štígro,že si jí nikdo nevšiml.. 🙂 😀

blazenkaa
8. lis 2009

teda ty jsi šikovná máš to ale štěstí

nadis.h
8. lis 2009

Bláži že?To se mi stává málokdy. 😉 Ještě že jí nikdo nevzal.Byla by mu k prdu,protože je zablokovaná kodem tak by jí vyhodili a já bych přišla o čísla ... 😝

blazenkaa
8. lis 2009

a cože jí nemáš v telefonu že jí nosíš po kapsách

nadis.h
8. lis 2009

Bláži protože já normálně používám O2...Ale mám také kartu od T mobile kde mám jen volání v rámci rodiny (taťka,mamka,děda a malá ségra) a to máme zadarmo. Takže když jdu volat mamce tak si ty karty takhle přehodim. A šla jsem volat ven, protože tady spal přítel tak jsem ho nechtěla rušit a ty karty vyměnila až venku a ten O2 šoupla do kapsy a asi vypadla když jsem si brala rukavice. 🤐

nadis.h
8. lis 2009

Dneska jsem si koupila meduňkový čajík.Je výborný.Myslela jsem si, že to bude hnusné jako kontryhel, ale není.

blazenkaa
8. lis 2009

meduňka je strašně dobrá já jí piju každou chvilku

meduna
autor
8. lis 2009

Ahoj holky,zdravím všechny 😵 jdu hulit,tak zatím 😀

nadis.h
8. lis 2009

meduuuu neseeeer!!! 😀 😀

nadis.h
8. lis 2009

Ted jsem si brekla u Bendiga! Bylo to krasny!

meduna
autor
8. lis 2009

jsem urvala dvě 😀

lenkacar
8. lis 2009

čus holky zítra mám odpolední ..což je od půl 9 do pů 6 večera a od středy mám ranní od 8 do 5večera,tak doufám ,že se tady k tomu pokecu s vámi někdy dostanu ..dneska jsem měla celý den kocovinu jak prase ..s vladísem jsme se v sobotu pěkně vykropili ,na lepší spaní a pak jsem tady umírala ...no už jsem si asi odvykla na alkohol.. 😢 tak se mějte pěkně prdelky a papa