IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
8. lis 2009

Ahoj pařičko 😀 a kolik jsi toho urvala,že ti bylo tak blivno co?

meduna
autor
8. lis 2009

Leni,je to pakec,jsme pěkně zapřáhnuté co 😝

dadous
8. lis 2009

ahoj tak jsem se sem konečně dostala, mě mladej nechtěl vubec pustit 😠

dadous
8. lis 2009

jo a zase jsem objednala botky, ale ty ja tady budu potřebovat 😅 http://www.aukro.cz/item801644133_kozacky_bez_p...

meduna
autor
8. lis 2009

ahoj,hele neser Blaženo!!!

nadis.h
8. lis 2009

Taky jsem měla zasednutý comp. 😠 Jsem ho naučila aukrovat tak tam furt očumuje co by kde koupil a když jsem chtěla poslouchat super star tak mi dal diktovat jeho přiblbou sportku co vsadil. Byly to 4 tikety po X sloupcích tak to bylo na půl superstar a stejně kulový vyhrál. 🙄 😀

Jsem dneska nějaká mrtvá tak jdu ducat. Ráno musím vyběhnout do města jestli se chytím někde s tou prací. 😖

Papa dobrou noc.

meduna
autor
8. lis 2009

dobrou a pěkné sny 🙂

meduna
autor
8. lis 2009

jak nechtěl pustit,máš zavelet a je néé 😀

dadous
8. lis 2009

no však pak už jsem začla nadavat, že nutně musím na koně 😀

dadous
8. lis 2009

no jo my mame taky sportku, třeba jsme vyhrali 😅

meduna
autor
8. lis 2009

jo,tak pak dej vědět,pořádně to oslavíme,no a jasně že mě zveš milionářko 😀

dadous
8. lis 2009

no hele uvidíme kolik to hodí, jo? 😀 😀 ty vole to bych asi předčasně porodila 😅

dadous
8. lis 2009

no jako mam dvoje boty, ale tu bundu na zimu nemam pořad dořešenou 😀

meduna
autor
8. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 by sis to mohla dovolit za ty prachy 😀 hele teď jsem koukala na tu diskuzi kam chodíš a jukno odkud je reny 😵

dadous
8. lis 2009

no vidíš sousedka, sem si ani nevšimla 😀

dadous
8. lis 2009

tak jak v praci? zejtra jdeš zas?

meduna
autor
8. lis 2009

v práci horor,ale už to je trapný a melu o tom furt 😝 akorát chodím dnes jak nap...á bělice,mám záda v hajzlu 😀 zítra volno,jeden jediný den 😠

dadous
8. lis 2009

to je v prdeli, tak se neohejbej 😀 😀

meduna
autor
8. lis 2009

no to ani nejde,já ohnutá jsem 😀

dadous
8. lis 2009

ja zejtra musím volat kadeřnici, pač jsme s dadoušem jak dva santusaci 😝 lukina jsem ostříhala, ated mu furt říkam jak to ma hezky 😀 😀

dadous
8. lis 2009

no ja myslela jako v praci, aby ses neohejbala, pak by tě nebolely 😀 😀

meduna
autor
8. lis 2009

to jsem taky dělala,když jsem stříhala Romana,furt jsem ho ubezpečovala jsk ke pěknej 😀 😀 a jak jsi mu to obrala,jako nakrátko?

meduna
autor
8. lis 2009

to nejde,tam jsem jako opice celý den v předklonu 😀 si to prubni,když děláš postele,jak stojíš?v předklonu 😝

dadous
8. lis 2009

no von už to měla takovy přerostly, tak co jsem čapla, to jsem ustřihla 😀 ale říkala jsem mu že až pujde ke kadeřnici, jako za čas, tak at ji neřika že jsem ho stříhala 😀 😀 my k ní chodíme všichni víš, je to spolužačka 😅

dadous
8. lis 2009

jééžiš ty seš dneska za blondynu, to byla sranda ne? to je jasny že se musíš ohnout když uklízíš 😖 ty mi dneska vubec nerozumíš 😀

meduna
autor
8. lis 2009

jo tak vom už to měla nějaký přerostlý 😀 😀 😀 tak teď jsem zmatená,myslela jsem ,že je to kluk 😀 😀 😀 😀

dadous
8. lis 2009

😀 no vidíš a to nechlastam 😀

dadous
8. lis 2009

jo je to kluk a dneska tady čuměl do seznamky, a koukal na holky, tak je to gut 😀

meduna
autor
8. lis 2009

no vidíš,je to jen tím,že on tam nemá moc příležitost v horách 😀 ale na seznamku bacha jo,může tam být nějaká stará,třeba já 😀 a on se lapne

dadous
8. lis 2009

jsem ted měla chvilku otevřeny okno 😀 víš co vid? 😀 a tam funí jako krava 😕