IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
13. lis 2009

ježiš nadi tak to už jsem měla být dávno těhotná 😀 😀 😀 😀

nadis.h
13. lis 2009

Leno no já taky,kdybych to brala takhle. 😀 Ale teď to byl extrém. 😝

Dadus děkujuuuu.. 😵 Já měla lepiky no. 😅

lenkacar
13. lis 2009

nadi ..moc ti to přeju ..to se hory zatřásly určo ..

nadis.h
13. lis 2009

Hlavně ty šutráky co mi z kalhot spadly... 😝 😀

lenkacar
13. lis 2009

a co na to ten tvůj?to se bude dneska oslavovat?

nadis.h
13. lis 2009

K je ve městě. Má lítání tak jsem mu to nechtěla volat. To by nebylo romantické. Pěkně mu skočím kolem krku až dojde domů. 🙂

nadis.h
13. lis 2009

ježiš no to mi hnulo žlučí teď... 😲 Téma zklamaná a bezradná... 😨 Jak může být někdo takový? 😲

lenkacar
13. lis 2009

ahojky jste tu? já jsem doma a vladís šel na chlastačku prej vánoční besídka ..mě chtěl asi nasrat ne? asi neví že umim číslice .. 🙄

lenkacar
13. lis 2009

jinak jsem si koupila betlém keramickej 😵 😵 😵 😵

lenkacar
13. lis 2009

nadi a ta diskuze ,pak psala adminka ,že je to nějaká holka pod jiným nickem co už tady něco takového řešila ,asi nějakej psychouš a já si myslela jestli třeba nemá nějaký problémy a ono to bude asi z mozkem.. 🙄

meduna
autor
13. lis 2009

Ahoj holky,Nadi,gratuluji 🙂 Leni to oni chlastaj dopředu asi rozcvička a pak to vemou ještě jednou fakt před vánocema 😀 Dáji,to bude dnes střepů 😀 to je hrozný a den je v prdeli 😠

meduna
autor
13. lis 2009

a co je s tou Blaženkou naší smutnou?

lenkacar
13. lis 2009

čus já tu jsem jenom čumim na youtube a půl hodiny jsem študovala jak se tam přihlásit abych mohla napsat komentář 😀 😀 😀

lenkacar
13. lis 2009

tak medu koupili jsme super baterii pákovou a zjistili jsme že je hezká,ale tak krátká že už nenatočíme ani kýbl ,no ale zase nebude překážet,tak já nevim..

lenkacar
13. lis 2009

tady dřepim a ani nevim co se dělo v ulici jestli přeci jen místo kastrolu nelízal pan pešek pekáč paní miriam...

lenkacar
13. lis 2009

tak jsem si načla brambůrky aby se mi lépe smutnilo .. 😀 😀 😀 pak mám zhubnout 😝

meduna
autor
13. lis 2009

já zase žeru toffifee 😠 mi to vytahá zuby asi 😀 😀

lenkacar
13. lis 2009

jo tofíci to je jako karamelky ..dobrý vytahovačky plomb ,ale co žijem jenom jednou ...

lenkacar
13. lis 2009

tak se za chvíli půjdu dívat na universální uklízečku 😎 😎 😎

meduna
autor
13. lis 2009

tak nebudeš vytírat no,když máš krátkou baterku v koupelně 😀 hele,ale hlavně že je pěkná a vo,vo,vo to de ně? 😀 😀

lenkacar
13. lis 2009

no bud se vejdem spolu do vany a nebude mě tlačit packa do zad a jenom budu mít špunt v prd.. a nebo si vypíchnu voko ,ale budu v poho napouštět kýble tak nevim 😀 😀 😀

dadous
13. lis 2009

sem tady 😝

dadous
13. lis 2009

😀 u nas vždycky sedí na špuntu dadouš 😀 ale to už je davno, se tam dva ted nevejdem 😀
medu tofife mam taky lád 😵

meduna
autor
13. lis 2009

lepší když tě nebude tlačit páčka do zad,ten špunt v prdeli přežiješ 😀 hlavně,že bude pěkná koupelna 😀 😀
já taky Dadoušku tofifuju ládo 😵

dadous
13. lis 2009

ted furt tlačím karamelovou milku 😅

nadis.h
13. lis 2009

Tak k nám do vany se horko těžko vleze Karel sám, natož abych tam vlezla s nim. 😀

meduna
autor
13. lis 2009

jo ta je dobjotová 😵
tak do vany s Romanem nejdu,hned by mě tam vojel 😝 hrooozně by mě chtěl umejvat atd,no pro mě nic,takže se rychle sprchuju 😀

nadis.h
13. lis 2009

Medunkoooo 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
13. lis 2009

dneska mi přišly jedny botky a krypl poštak byl línej do schodu, tak jen hodil lístek do schranky a musela jsem na poštu, a prej dnes podate a zítra dodame 😠

lenkacar
13. lis 2009

dadu pošták by potřeboval nakopat prdel .. 🙄 u nás máme taky takové ochoty