IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
13. lis 2009

no pravě po tom zelí se napína, a už moc není kam, vznika napnelismus 😝 😝

meduna
autor
13. lis 2009

napnelismus 😀 😀 😀 mňam,ale asi ho taky udělám někdy,ale kdy to nevím.já mám dnes zuřilismus

dadous
13. lis 2009

proč, kdo tě zlobí? přijedu a bude klid 😠

dadous
13. lis 2009

jsem jako myslela že udělam i knedlík aby byllo na neděli hamu, a došla mi hr. mouka 😠 tak to bylo s rohlíkem 😀

meduna
autor
13. lis 2009

jdou dělat i z hladké,naučila mě to tady jedna pani co má českou hospodu a dělá knedle a jsou lepší jak z hrubé.Ale táta R mě nasral

dadous
13. lis 2009

😝 ja je taky jednou jedla, a mě to moc nechutna 😝
je na tebe ošklivej?

meduna
autor
13. lis 2009

ne,ale zežral se 😝 😝 😝

dadous
13. lis 2009

a to va?

meduna
autor
13. lis 2009

no nevím jak jemu,ale mě teda jo 😠 😠 neumí chlastat,dobytek

dadous
13. lis 2009

jo ták, je to prasak? 😅

meduna
autor
13. lis 2009

jo je,ale teď tady meduje jak svině kolem mě,ale jsem tvrdá jak Meresjev 😀

dadous
13. lis 2009

doufam že nepovolíš 😀

meduna
autor
13. lis 2009

ne,jsem tvrdá žena 😀 😀

meduna
autor
13. lis 2009

tak dám poslední cífku a jdu hodit vozemboucha do matračky 😀

dadous
13. lis 2009

no jen mazej at si rano čilá jak rybička 😅 😵

dadous
13. lis 2009

taky se jdem natahnout, karel už mě laka, pže nechce bejt na gauči sam 😀

meduna
autor
13. lis 2009

no si tě nárokuje,ale počkej pak až se bude muset dělit,aby nežárlil 😕 jsem zvědavá na toho našeho,jak se bude tulit ke mě 😵

meduna
autor
13. lis 2009

tak dobrou noc v Krakonošově 😵

meduna
autor
13. lis 2009

mám daleko do rybičky čilé 😀 😀

dadous
13. lis 2009

dobrou dobrou 😵

lenkacar
14. lis 2009

přeju brý den 🙂 😉 😎 😀 😅 😵 ,pátek jsem přežila ,vladís došel celkem v poho ,ale doma se dorazil ,v noci mi stačil ještě říct ,že mu tam nějakej kretýno zelenej mozek neustále šermoval cigárem kolem bundy za 5,5tis...tak jsem si šla rovnou lehnout vedle a v noci jsem šla na cíkanou a málem jsem padla smrady z těch výparů ,ještě že to ty dveře zadržej ,jinak bych byla na motyku taky .. 😝 😝 😝

lenkacar
14. lis 2009

dneska bude oběd ala china co dům dal 😀 😀 😀 a moc toho teda nedal,ale nic lepšího si stejně nezaslouží 😝 nesnášim ožralce ..

nadis.h
14. lis 2009

Dobré ránko,

Leni já to taky nesnáším. 😝 Fuj.Nesnášela jsem sama sebe,když jsem přišla z pařby a ty hadry mi páchly.Nechávala jsem je třeba 2 dny na balkoně a pak je až šla prát.
A ožralecký kydy nesnáším. 😝

lenkacar
14. lis 2009

čus nadi našla jsem tu holku z včerejšího tématu bezradná a ona je fakty cákloš ...z toho příspěvku mám dojem že ty svoje 2děti nemá ráda že jsou to kluci a při třetim by skočila z mostu ..já nechápu proč chce teda dítě 😕 😕 😕

nadis.h
14. lis 2009

Leni no já čuměla jak buvol na to. Opravdu chudáci děti. Taky mám ten pocit,že prostě je nemá ráda protože to jsou kluci. Vždyt to je na hlavu postavený... Jako takové by snad fakt děti mít neměli... 🙄

dadous
14. lis 2009

vo čem je jako řeč? 😕
jinak přeju hezkou sobotu, tady je nadherně 😵

nadis.h
14. lis 2009

Dadu ahojky,

tady je taky krásně teplo. 😵

Bavily jsme se o téhle bláznivce... 😨

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

dadous
14. lis 2009

jejda to je kravka 😅

nadis.h
14. lis 2009

Já jsem uchozená. 😝

meduna
autor
14. lis 2009

čau holky,tak jsem jukla na tu diskuzi,ale hlava mi to nepobrala,pani bude asi vylízaná do morku kostí.Ty vole ona je bezradná?děti má a zdravé a je bezradná?asi bych jí dala kopačku.