• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medu já 2. :rolling_eyes:
14. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kobylenky, hlásím se po dlouhééééé době. Jsme doma z nemocnice a zase vše vypadá OK. Rosteme a rosteme :dizzy_face: .
Copak je tu nového? Tohle nemám šanci dočíst. Něco mi psala dadoušek, ale chci to slyšet radši ještě jednou.
15. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli ahojky, a co Ti bylo chůdě naše? :unamused: Je fajn,že je vše v pořádku. :dizzy_face:
15. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, trochu nás zlobí placenta a k tomu jsme měli zánět v bříšku, ale koukám, že u tebe skáčou týdny těhu!!! Gratuluji :dizzy_face:
15. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně,že už je vše v pořádku. :dizzy_face: Jen at Ti tam ta děcdka nezlobí. :wink: Za gratulace děkuji. :dizzy_face:
15. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já do práce už pravděpodobně nepůjdu.
15. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
KObli nechoď jestli nejsi ok. To nemá cenu.
15. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny no kde jste? :fearful:
16. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nadi :dizzy_face:
jako dneska mi ten kun pěkně stavkuje :angry: strašně pomalu nabíha :confounded:
16. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadus ahoj. :slight_smile:
Me kun nesel vubec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes jsem jak pitoma. :grinning: spatne jsem koupila ziletky Kajovi tak jsem zas letela je menit. :grinning:
16. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už jsem četla, že dnes měli nějakou odstavku, předělavaly stranky :sweat_smile:
:grinning: no tak ještě že je vyměnily :grinning: a jak ti je?
16. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau,kobyla nešla,teď jsem se až lekla,že už funguje.Dneska chčije a chčije :angry: no to je normál,mám volno,tak abych musela hnít doma :confounded: tak jdu hnít k bedně a pak juknu zase,Dadoušku krásné věcičky jsi koupila :dizzy_face:
16. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čau, tady na tebe čekam :dizzy_face:
včera mladej přitah domu nějakou slečnu, ale to co bylo před tím, se musím ještě ted smat :grinning: jsme šli asi v 11 do postele a koukaly ještě na bednu, a najednou kraval na pudě, je hnedka nad nama, tak dadouš vylezl na chodbu :sweat_smile: a prej, tam někdo šuka :grinning: no kdo asi :grinning: ty vole se otřasal celej barak, až jsem to psychicky nevydržela a šla jsem tam rozsvítit, pže bylo zhasnuto, jako že teda at přestanou, že se o nich ví :grinning: no a za chvilku přišli domu :grinning: no slečna se asi styděla, pže si rano ani na zachod nedošla, takže ani nevím jak vypada :angry:
16. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska přišly ty koně, jsou bezvadny :sweat_smile:
16. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vole,tak a ještě jste s Dadoušem byli za kazišuky :grinning: :grinning: chudák slečna,jí mohl prasknout močák
16. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to slečna u toho tak řvala,nebo oba dva :grinning: :grinning: :grinning: a mlaďas to ví,že ty víš? :sunglasses: :sunglasses:
16. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo doufam že měli gumu :angry: nechci ted žadny vnoučata :grinning: hele to se jako nedalo, jsem se bala, aby tam na ně nešla sousedka :grinning: no tlemily jsme se jak blazni :grinning: to byla akce :grinning: a mladej rano jako že nic, jsem mu říkala, že příště pudu zamknu a nedostanou se ven :grinning:
16. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadouš slyšel prej hekaní :grinning: a jak byly v tom nejlěpším tak jsem jim rozsvítila :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určo mu je trošku trapně :pensive: :pensive: taky jí mohl krapítko ucpat hubu,aby u toho tak neječela.No taky doufám,že ji měl,jinka tím úlekem co jsi jim udělala,by mohlo být totiž hotovo :grinning: :grinning: ale ten se tak leknul,že ho musel mít pak na půl šestou po tvojem rozsvícení :grinning:
16. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no myslím že slečna už sem nebude chtít jít spat :grinning:
16. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hajala v pokojíčku jo?a to se mlaďas nebál,že mu tam vběhneš :grinning: :grinning: to dělal mamky brách je to asi tak 10let,tahal si k babičce jednu a my tam s mamkou jezdily a ta nešla nikdy chcát a nám furt nešlo do palic,jakto,že nejde na hajzl :grinning: :grinning: tak jsem říkala mámě,že tam chčije sto pro do sklenic co měla babička za plentou nahoře :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chrapaly v pokojíčku :grinning: no nevím kam chcala :grinning:
16. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych to tam šla kapánek :sunglasses: překontrolovat :wink:
16. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už je davno zkontrolovany :grinning:
16. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš a to jsi se furt divila,že žádnou nemá :grinning:
16. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale takhle jsem si to važně nepředstavovala :grinning:
maš volno jen dneska?
16. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,jen dneska,pak zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čtvrtek ,pátek už od 7ráno a pak ještě večer,si jako už dělaj prdel :angry: spát nemůžu,bolej mě tak ruce,ramena a v kříži,se asi rozpadnu bo co :confused:
16. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to mate pěknej zahul :angry: abys to pak taky viděla na vejplatě :sweat_smile:
16. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to neuvidím,protože to neplatěj,jen budeme mít přesčasové hodiny a ty si moooožná někdy vybereme až jako nebude plno.Výplatu mám měsíc co měsíc stejnou
16. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na gaučík tak na hoďku,jinak se tady vyvrátim u poče :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek