IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
14. lis 2009

Medu já 2. 🙄

koblichzek
15. lis 2009

Ahojky kobylenky, hlásím se po dlouhééééé době. Jsme doma z nemocnice a zase vše vypadá OK. Rosteme a rosteme 😵 .
Copak je tu nového? Tohle nemám šanci dočíst. Něco mi psala dadoušek, ale chci to slyšet radši ještě jednou.

nadis.h
15. lis 2009

Kobli ahojky, a co Ti bylo chůdě naše? 😒 Je fajn,že je vše v pořádku. 😵

koblichzek
15. lis 2009

Ahojky, trochu nás zlobí placenta a k tomu jsme měli zánět v bříšku, ale koukám, že u tebe skáčou týdny těhu!!! Gratuluji 😵

nadis.h
15. lis 2009

Hlavně,že už je vše v pořádku. 😵 Jen at Ti tam ta děcdka nezlobí. 😉 Za gratulace děkuji. 😵

koblichzek
15. lis 2009

No já do práce už pravděpodobně nepůjdu.

nadis.h
15. lis 2009

KObli nechoď jestli nejsi ok. To nemá cenu.

nadis.h
16. lis 2009

Holčiny no kde jste? 😨

dadous
16. lis 2009

ahoj nadi 😵
jako dneska mi ten kun pěkně stavkuje 😠 strašně pomalu nabíha 😖

nadis.h
16. lis 2009

Dadus ahoj. 🙂
Me kun nesel vubec. 😝
Dnes jsem jak pitoma. 😀 spatne jsem koupila ziletky Kajovi tak jsem zas letela je menit. 😀

dadous
16. lis 2009

jo už jsem četla, že dnes měli nějakou odstavku, předělavaly stranky 😅
😀 no tak ještě že je vyměnily 😀 a jak ti je?

meduna
autor
16. lis 2009

čau,kobyla nešla,teď jsem se až lekla,že už funguje.Dneska chčije a chčije 😠 no to je normál,mám volno,tak abych musela hnít doma 😖 tak jdu hnít k bedně a pak juknu zase,Dadoušku krásné věcičky jsi koupila 😵

dadous
16. lis 2009

no čau, tady na tebe čekam 😵
včera mladej přitah domu nějakou slečnu, ale to co bylo před tím, se musím ještě ted smat 😀 jsme šli asi v 11 do postele a koukaly ještě na bednu, a najednou kraval na pudě, je hnedka nad nama, tak dadouš vylezl na chodbu 😅 a prej, tam někdo šuka 😀 no kdo asi 😀 ty vole se otřasal celej barak, až jsem to psychicky nevydržela a šla jsem tam rozsvítit, pže bylo zhasnuto, jako že teda at přestanou, že se o nich ví 😀 no a za chvilku přišli domu 😀 no slečna se asi styděla, pže si rano ani na zachod nedošla, takže ani nevím jak vypada 😠

dadous
16. lis 2009

jo a dneska přišly ty koně, jsou bezvadny 😅

meduna
autor
16. lis 2009

😀 😀 😀 😀 ty vole,tak a ještě jste s Dadoušem byli za kazišuky 😀 😀 chudák slečna,jí mohl prasknout močák

meduna
autor
16. lis 2009

a to slečna u toho tak řvala,nebo oba dva 😀 😀 😀 a mlaďas to ví,že ty víš? 😎 😎

dadous
16. lis 2009

ty jo doufam že měli gumu 😠 nechci ted žadny vnoučata 😀 hele to se jako nedalo, jsem se bala, aby tam na ně nešla sousedka 😀 no tlemily jsme se jak blazni 😀 to byla akce 😀 a mladej rano jako že nic, jsem mu říkala, že příště pudu zamknu a nedostanou se ven 😀

dadous
16. lis 2009

no dadouš slyšel prej hekaní 😀 a jak byly v tom nejlěpším tak jsem jim rozsvítila 😀 😀

meduna
autor
16. lis 2009

určo mu je trošku trapně 😔 😔 taky jí mohl krapítko ucpat hubu,aby u toho tak neječela.No taky doufám,že ji měl,jinka tím úlekem co jsi jim udělala,by mohlo být totiž hotovo 😀 😀 ale ten se tak leknul,že ho musel mít pak na půl šestou po tvojem rozsvícení 😀

dadous
16. lis 2009

😀 😀 no myslím že slečna už sem nebude chtít jít spat 😀

meduna
autor
16. lis 2009

hajala v pokojíčku jo?a to se mlaďas nebál,že mu tam vběhneš 😀 😀 to dělal mamky brách je to asi tak 10let,tahal si k babičce jednu a my tam s mamkou jezdily a ta nešla nikdy chcát a nám furt nešlo do palic,jakto,že nejde na hajzl 😀 😀 tak jsem říkala mámě,že tam chčije sto pro do sklenic co měla babička za plentou nahoře 😀 😀

dadous
16. lis 2009

jo chrapaly v pokojíčku 😀 no nevím kam chcala 😀

meduna
autor
16. lis 2009

já bych to tam šla kapánek 😎 překontrolovat 😉

dadous
16. lis 2009

to už je davno zkontrolovany 😀

meduna
autor
16. lis 2009

no vidíš a to jsi se furt divila,že žádnou nemá 😀

dadous
16. lis 2009

no jo ale takhle jsem si to važně nepředstavovala 😀
maš volno jen dneska?

meduna
autor
16. lis 2009

jo,jen dneska,pak zase 😝 😝 😝 a čtvrtek ,pátek už od 7ráno a pak ještě večer,si jako už dělaj prdel 😠 spát nemůžu,bolej mě tak ruce,ramena a v kříži,se asi rozpadnu bo co 😕

dadous
16. lis 2009

ty jo to mate pěknej zahul 😠 abys to pak taky viděla na vejplatě 😅

meduna
autor
16. lis 2009

to neuvidím,protože to neplatěj,jen budeme mít přesčasové hodiny a ty si moooožná někdy vybereme až jako nebude plno.Výplatu mám měsíc co měsíc stejnou

meduna
autor
16. lis 2009

jdu na gaučík tak na hoďku,jinak se tady vyvrátim u poče 😀 😀