IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. lis 2009

ta chodí kanálama určitě 😀

dadous
17. lis 2009

😀 no myslím že hned tak nepřijede 😀

meduna
autor
17. lis 2009

tě vidím,jak my tam s Naďou stojíme a ty mezi dveřma nám dáváš sodovku 😀 😀 dovnitř na lůžko by jsi nás zajisté nepozvala 😀 😀 a ještě by jsi nás přetáhla karabáčem při odchodu 😀

nadis.h
17. lis 2009

Medu hlavně já si umím představit ty vejšplechty opilecký s tímhle naším psychohovorem jak bychom dělali hororové scénáře..oči vykulené... 😀

Dadu tady je taky hnus. Je tma že mám už od 2 rozsvíceno páč nic nevidím. 🙄

Holky já bych si táááááák moc zakouřila. Vždycky po jídle nějakým mám takovou chuť. Si furt říkám kdy to odejde ten absťák a furt se mu nějak nechce. 😅 😠

meduna
autor
17. lis 2009

Nadi,neodejde,věř mi 😀 😀

nadis.h
17. lis 2009

Medu dík. Taky Tě mám ráda. 😀 😀 🙄

dadous
17. lis 2009

no nadi neodejde 😀 😀

meduna
autor
17. lis 2009

😀 😀 😀 😀 a počkej až dokojíš,pak si cígo ani nevyndáš,to jen odtrhneš spodek a rovnou zapálíš celou krabku 😀

nadis.h
17. lis 2009

Dadu Tebe taky mám samo mooc ráda. 😀 😀

Tak ono přece jen...Čadila jsem od 13i!!! 😨

dadous
17. lis 2009

hele medu to mam koilkrat takovou chut, jako když tady píšem, tak si říkam, ty jo , mít ji tady tak ji dam facana 😀

nadis.h
17. lis 2009

Medu no já doufám,že mě to přejde a už pak čadit nebudu. To jako jsem ráda,že nehulím, ale přiznávám.Jsem sračka a je to pro mě strašně těžký!!!

meduna
autor
17. lis 2009

ještě,že tam nejsem u vás 😀 😀
Nadi,tak tak,já taky jedu už od hodně mlada 😀

dadous
17. lis 2009

ja asi od 16ti 😅

dadous
17. lis 2009

ale ted jako když vidím třeba osmilety haranty, tak bych jim to cígo urazila od zuby 😠

nadis.h
17. lis 2009

Já se zkazila na prázdninách u táty v těch 13i. To byla samá diskoška,ožíračka...A takhle to dopadlo. 😠

meduna
autor
17. lis 2009

nejlepší bylo,jak jsem mámě oznámila,že až mi bude 18,tak si zapálim 😀 😀 a pak na narozkách jsem to držela jak ichtil,spálilo mi to ruku a já nepotáhla ani jednou,jsem se stydělo 😔

dadous
17. lis 2009

to my jsme se kazily s kamoškou navzajem 😀

meduna
autor
17. lis 2009

tak s chlastem jsem byla uvědomělá,nic až v 18 to propuklo,ale pak jsem nevěděla kdy přestat 😀

nadis.h
17. lis 2009

Já jsem před mámou a taťkou nevlastním nekouřila ještě někdy ve 22-23 ...bylo mi to blbý. Prvně jsem si zapálila na pohřbu babičky před nima a tím to rozštípla a od té doby dobrý. Táta vlastní ten mi to dovolil hned. Řekl mi at raději hulím doma, než někde dělat ostudu a schovávat se.

meduna
autor
17. lis 2009

to my se sestřenkou jsme se kazily navzájem

dadous
17. lis 2009

takže koukam že jsme tady všichni pěkně skaženy 😀

meduna
autor
17. lis 2009

no a měl recht

meduna
autor
17. lis 2009

to je diskuze 😀 a přitom má takovej uvědomělej název 😀 😀 by se to asi mělo jmenovat jinak

dadous
17. lis 2009

jsme dobře maskovany 😀

meduna
autor
17. lis 2009

to jo 😀 ale dneska jsem už docela neškodná 😵

dadous
17. lis 2009

tak ja ti nevím, když je ten svatek, že bych si dala vínko 😅

meduna
autor
17. lis 2009

no když je ten svátek,tak to joooo 😀

nadis.h
17. lis 2009

Já už nechlastám. 😝 V prosinci to budou 2 roky. Max si dám skleničku dvě vína ale jednou za hodně dlouho. Mám dobrého kamaráda u hokejového svazu a pozval mě na zápas a tam nás kravaťáci s kamarádkou zmrskali každou tak 30i vodkama.Mega ostuda největší na světě. A to mě odnaučilo pít. 😀

meduna
autor
17. lis 2009

mám tady červený,jenže když jdu ráno makat,tak to u mě nejde,ale v sobotu večer se mu podívám na dno 😀

dadous
17. lis 2009

no jak jsme si dali v sobotu, tak jsem koukala na flašku a na etiketě normalně bylo kolečko a v tom byla těhule a bylo to škrtnuty 😅 to jsem viděla po prvy 😀