IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
17. lis 2009
300g hl. mouky
300g cukru
2 PL kakaa
1lžička skořice
1 prdopeč
strouhana kura z 1/2citronu
to vše smíchat
1/2l mlíka
1 vejce
5 PL oleje
150g povidel
to vše rozmixovat, nalít do suche směsi a nalít na kokosem vymazany plech. Pečeme na 170stupnu asi pul až třičtvrtě hodiny
dadous
17. lis 2009
ty tekuty věci mixuju tím ponornym mixerem, a mužeš tam dat ořechy, a někdy ten kokos nasypu i do těsta
dadous
17. lis 2009
ty ořechy do těsta, né do tekutych věci 😃
medunaautor
17. lis 2009
díky moc,ještě jsem ho nejedla ale už vím,že bude dobrej 😉 A kakao,hořké,nebo sladké
medunaautor
17. lis 2009
ale kokosem vymazaný plech to je dobrý 😃 😃 😃 mazací kokos =-) 😃 😃 😃
medunaautor
17. lis 2009
jdu čumět na bednu na chvilku
dadous
17. lis 2009
no tak vysypany :-N kakao hořky, a je lepší to dat do menšího plechu, jestli maš, nebo babovkova forma, nebo jak je ta hranata forma na biskupskej chlebíček, ja mam takovou skleněnou misku, je menší než klasickej plech a pk je ten perník vyšší. ja a po upečení se necukruje
medunaautor
17. lis 2009
jo plíšek menší mám x-) ale tamto ostatní :-o :-o jako nějaký bbiskupák tady nejedu,tak možná biskupa z kuřete 😃 😃
dadous
17. lis 2009
no ja si to myslela 😃
nadis.h
17. lis 2009
pernik by si Naduska dala. 🙂
dadous
17. lis 2009
tak to si Naduska bude muset upíct :-N
nadis.h
17. lis 2009
Tak jsem sla po veceri jeste "s kosem" a uz jsem zase hodna a uz jsem vonava v pyzu. 😃
nadis.h
17. lis 2009
Naduska nema troubuuu. 😞( peceme masko v remosce. Ale uz ji poridit chceme. 🙂
dadous
17. lis 2009
ajo vlastně ale tak jestli tam jde regulovat teplota, tak to tam taky upečeš x-)
dadous
17. lis 2009
jo s košem 😃 😃
medunaautor
17. lis 2009
panečku,tam nebude ani papírek teď u vás 😃 😃
nadis.h
17. lis 2009
No prave ze nejde. To je takova ta klasicka chalupova remoska. 🙂 ale je z ni skvele maso a rizky.
dadous
17. lis 2009
no tak budeš muset počkat až bude trouba x-) ale zas ja radši maso a řízek než buchty :-N
nadis.h
17. lis 2009
jj medu. Dnes jsem sla s kosem 2x. 😃 ted vecer jsem hledala vse mozne abych mohla jit ven. 😃
Dadu to ja taky jsem masova. Ale jednou za cas na domaci buchtu chut mam s kakavem. 🙂
dadous
17. lis 2009
tak ja jdu ordinovat x-)
medunaautor
17. lis 2009
tak čau doktorko 😃
nadis.h
17. lis 2009
Na Ruzovku koukame uz s Karlem oba. 😃 je to napinavy. 😃
coko.joko
17. lis 2009
teda holky,koukam kolik jste toho napovidali 😃 a taky,ze tady bude nekdo pect........tak at se to povede....
nadis.h
17. lis 2009
Coko tady jsou holky prndalky. 😃 Nevyplatí se meškat. 😃
blazenkaa
17. lis 2009
teda vy prndalky 🙂 vy teda klábosíte
coko.joko
17. lis 2009
no to mas pravdu,to abych si brala notas sebou vsude 😃 ale ja vas doctu,ale dneska ne jsem unavena a hlavne zmozena 😉 jsem litala po obchodech a schanela kalhoty a nakonec jsem teda jedny koupila 😉 ale hrozne me to zmohlo.....pak jsem se stavila s manzelem v jedny nasi rockovy hospode a ted jsem rada,ze jsem dóma 😃
nadis.h
17. lis 2009
Coko proto já to jistím internetem v mobilu. 😃 To já dnes nic nedělala. Ale doslova.Jen jsem naložila pračku a jinak seděla u telky a netu. Užívala jsem si svátek. 😃

Bláži to jsme drbny co? 😃
dadous
17. lis 2009
téda tam se budou dít věci :-N
nadis.h
17. lis 2009
Dadu to je detektívka co? :-N
dadous
17. lis 2009
no moravkova je pěkna rajda 😃

Začni psát odpověď...

Odešli