• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu začátky jsou kruté ..nebudeš mít čas přemýšlat o kravinkách :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já mu dávala na zem moje hadry a pak dýl už tam spal ,ale čerstvě donesenej brečel týden určitě možná dýl ,nevim..
17. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to já nechci ,aby mi dojil do pelechu,roztahám tady noviny.Jeje a Roman už tomu říká naše děcko :grinning: :grinning: :grinning:
hm medu takový noviny v posteli to bude dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
nic budu tvrdá,bude na podlaze v pelíšku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ty vole a já pak v práci jak budu hotová natáhnu ručníky na polštáře a deku jim pověsim do koupelny,štětku z hajzlu naperu do sklenky na kartáčky
17. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
medu a čim ty seš jestli se můžu optat?nadi ,ale ty máš daný do váínku pěkný ksichtík a bezva postavu ..ty jsi od přírody repré...
17. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ježiš teď trapas,píšu tady a poškrábala jsem se v nose :confused: jsem zapo,že tady sedé Roman a ten s úlekem mi říká,ježiš lásenko jak jsi to udělala,že ti ten malíček zmizel celej v nose :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aby jste věděly,já mám malinkej malíček jo :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
medu hlavně abys romanovi nenasypala k večeři granule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
on by je snědl,jsem si jistá :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
medu ..no a---dělaj to všici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
medu on ti říká lásenko ,to je hezké ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,to je staršný mi máme puštěný 2telky a je to jak ozvěna ..v kuchyni je to dřív ..
17. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni,jsem se vyučila pro Mitop Mimoň,tenkrát luxusní záležitost,výdělky jako kráva a BUDOUCNOST,ale to jsem ještě nevěděla,že bude rok 1989 a tím je mi to k hovnu,tak pak prodavačka,ale tu jsem nedodělala :rolling_eyes:
17. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mimoň jo? to jsem taky a o co jako šlo?
17. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jsi v kuchyni?tak mu to můžeš říkat dopředu :grinning:
no u nás jedou výrazy jako pupeční,mileční,láseční,sluneční,mojo,tvotvo,atd atd :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
a to jsou jako oslovení???????????????????????
17. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás je to jednoduché ,řikam mu hele a nebo vladí
17. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a já jsem v MImoni vyrostla a to bez prdele,tak si umíš představit jakej Mimoň jsem.Tkalcovství tam bylo a mě to moc bavilo ale fakt,pak jsem byla v Lbc v Textilaně.
17. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
takže seš jako tkadlenka?tak seš aspon šikovná na ruce ne?
17. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no oslovení,my si vlastně jménama neříkáme vůbec,jo miláčkáčka ještě jede :grinning:
17. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já padnu ..čoveče a to je jako pomoravštěný nebo co ?
17. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ten ostravák mi říkal mojko ...nebo miláčku..hm to byly doby ..vladís mě vůbec neoslovuje
17. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak na ruce je šikovná Dadoušek ta je švadlena,ale já ne.V Mimoni bylo tenkrát za komančů na výběr,buď švadleny,nebo tkadleny,no a já nepřišiju ani knoflík,tak výběr byl lehký,ale musela jsem mít tlačenku stejně,Mitop,tam chtěl každý se pro ně vyučit,protože tam byl super výdělek na tu dobu,ale po revoluci šlo vše do prdele
17. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
hm jako všude ty podniky ..i u nás .. :rolling_eyes: tak já musim spát ,vladís už je vyhulenej ,ospršenej a ted tam něco štrachá
17. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to dokecáme zítra tak pa holčičky a medu hezké sníky ..
17. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ne,já ani nevím jak to vzniklo.a když se nemůže spát,tak mu říkám kuneční,protože u nás se říká,že kunuješ,když nespíš a u nich bantuje
17. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobrou noc a bacha na Vládíse šmátráka :grinning:
17. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni no do hotelu v Praze me prijimala zenska. Tak to asi o vzhledu neni. A neberte me dle te fotky v satech! :grinning: to jsem stravila cele odpol v koupelne. Jinak nosim dziny,pres to pupik vlasy uliznute v culiku a nenamalovana. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak medu muj nebrecel ani jeden. A v pelechu taky nespali aby jsem si je nerozmazlila. Mel psi polstarek vedle postele,ja max spustila dolu ruku a spalo se.
17. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky jsu do pelechu,dobrou noc a krásné sny všem :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jej a lasenko jsem Karlovi rekla jednou a on me sjel at mu tak nerikam,ze si prijde jak sponka do vlasu...Vlasenka... :-/
17. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si jeste cetla z postele kousek diskuze koureni v tehu... No... Proc vetsine neverim,ze netahaji jednu za druhou jak o zivot?? :grinning:
18. lis 2009 v 01:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek