IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
17. lis 2009

medu začátky jsou kruté ..nebudeš mít čas přemýšlat o kravinkách 😀 😀 😀

lenkacar
17. lis 2009

já mu dávala na zem moje hadry a pak dýl už tam spal ,ale čerstvě donesenej brečel týden určitě možná dýl ,nevim..

meduna
autor
17. lis 2009

no to já nechci ,aby mi dojil do pelechu,roztahám tady noviny.Jeje a Roman už tomu říká naše děcko 😀 😀 😀

lenkacar
17. lis 2009

hm medu takový noviny v posteli to bude dobré 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
17. lis 2009

nic budu tvrdá,bude na podlaze v pelíšku 😎 😎 😎 ty vole a já pak v práci jak budu hotová natáhnu ručníky na polštáře a deku jim pověsim do koupelny,štětku z hajzlu naperu do sklenky na kartáčky

lenkacar
17. lis 2009

medu a čim ty seš jestli se můžu optat?nadi ,ale ty máš daný do váínku pěkný ksichtík a bezva postavu ..ty jsi od přírody repré...

meduna
autor
17. lis 2009

ježiš teď trapas,píšu tady a poškrábala jsem se v nose 😕 jsem zapo,že tady sedé Roman a ten s úlekem mi říká,ježiš lásenko jak jsi to udělala,že ti ten malíček zmizel celej v nose 😀 😀 😀 😀 ale aby jste věděly,já mám malinkej malíček jo 😅

lenkacar
17. lis 2009

medu hlavně abys romanovi nenasypala k večeři granule 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
17. lis 2009

on by je snědl,jsem si jistá 😀 😀

lenkacar
17. lis 2009

medu ..no a---dělaj to všici 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
17. lis 2009

medu on ti říká lásenko ,to je hezké ... 😵 😵 😵 😵 😵 ,to je staršný mi máme puštěný 2telky a je to jak ozvěna ..v kuchyni je to dřív ..

meduna
autor
17. lis 2009

Leni,jsem se vyučila pro Mitop Mimoň,tenkrát luxusní záležitost,výdělky jako kráva a BUDOUCNOST,ale to jsem ještě nevěděla,že bude rok 1989 a tím je mi to k hovnu,tak pak prodavačka,ale tu jsem nedodělala 🙄

lenkacar
17. lis 2009

mimoň jo? to jsem taky a o co jako šlo?

meduna
autor
17. lis 2009

a jsi v kuchyni?tak mu to můžeš říkat dopředu 😀
no u nás jedou výrazy jako pupeční,mileční,láseční,sluneční,mojo,tvotvo,atd atd 😀 😀 😀

lenkacar
17. lis 2009

a to jsou jako oslovení???????????????????????

lenkacar
17. lis 2009

u nás je to jednoduché ,řikam mu hele a nebo vladí

meduna
autor
17. lis 2009

a já jsem v MImoni vyrostla a to bez prdele,tak si umíš představit jakej Mimoň jsem.Tkalcovství tam bylo a mě to moc bavilo ale fakt,pak jsem byla v Lbc v Textilaně.

lenkacar
17. lis 2009

takže seš jako tkadlenka?tak seš aspon šikovná na ruce ne?

meduna
autor
17. lis 2009

no oslovení,my si vlastně jménama neříkáme vůbec,jo miláčkáčka ještě jede 😀

lenkacar
17. lis 2009

já padnu ..čoveče a to je jako pomoravštěný nebo co ?

lenkacar
17. lis 2009

ten ostravák mi říkal mojko ...nebo miláčku..hm to byly doby ..vladís mě vůbec neoslovuje

meduna
autor
17. lis 2009

tak na ruce je šikovná Dadoušek ta je švadlena,ale já ne.V Mimoni bylo tenkrát za komančů na výběr,buď švadleny,nebo tkadleny,no a já nepřišiju ani knoflík,tak výběr byl lehký,ale musela jsem mít tlačenku stejně,Mitop,tam chtěl každý se pro ně vyučit,protože tam byl super výdělek na tu dobu,ale po revoluci šlo vše do prdele

lenkacar
17. lis 2009

hm jako všude ty podniky ..i u nás .. 🙄 tak já musim spát ,vladís už je vyhulenej ,ospršenej a ted tam něco štrachá

lenkacar
17. lis 2009

tak to dokecáme zítra tak pa holčičky a medu hezké sníky ..

meduna
autor
17. lis 2009

ne,já ani nevím jak to vzniklo.a když se nemůže spát,tak mu říkám kuneční,protože u nás se říká,že kunuješ,když nespíš a u nich bantuje

meduna
autor
17. lis 2009

dobrou noc a bacha na Vládíse šmátráka 😀

nadis.h
17. lis 2009

Leni no do hotelu v Praze me prijimala zenska. Tak to asi o vzhledu neni. A neberte me dle te fotky v satech! 😀 to jsem stravila cele odpol v koupelne. Jinak nosim dziny,pres to pupik vlasy uliznute v culiku a nenamalovana. 😝

Jinak medu muj nebrecel ani jeden. A v pelechu taky nespali aby jsem si je nerozmazlila. Mel psi polstarek vedle postele,ja max spustila dolu ruku a spalo se.

meduna
autor
17. lis 2009

holky jsu do pelechu,dobrou noc a krásné sny všem 😵

nadis.h
17. lis 2009

Jej a lasenko jsem Karlovi rekla jednou a on me sjel at mu tak nerikam,ze si prijde jak sponka do vlasu...Vlasenka... :-/

nadis.h
18. lis 2009

Tak jsem si jeste cetla z postele kousek diskuze koureni v tehu... No... Proc vetsine neverim,ze netahaji jednu za druhou jak o zivot?? 😀