IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
18. lis 2009

Ahojda holky,
teda opravdu jste ukecane 😀 😀 😀 vas docist to je fuska 😉
nadis-koureni to je vec......ja jsem kourila od 15 let a nikdy bych neverila,ze prestanu,ale kdyz me zaclo bejt v 7tt zle,tak jsem na to nemela ani pomysleni a ted kdyz citim cigaretu,tak musim odejit hrozne me to smrdi a nechapu jak jsem mohla kourit....ale nerikam,ze se k tomu nevratim,ale radsi bych byla kdyby uz ne 😉

nadis.h
18. lis 2009

Coko ahojky,
nezačínej. Je to hnus. Co nám to dává? Nic. Jen nám páchne z pusy a žere nám to peníze. 😝

lenkacar
18. lis 2009

čus holky ten můj hulí jak komín a je to hnus já jsem nekuřák

dadous
18. lis 2009

ahoj nadi 😉 ale taky uklidní nervíky 😀

lenkacar
18. lis 2009

včera jsem si počítala test kdy umřu a vyšlo mi vysoké roziko a při počtu přesného dne,bych musela poslat 200kč a to se mi teda nechtělo 😔 😝

dadous
18. lis 2009

leni ty maš teda napady, 😕

lenkacar
18. lis 2009

vid dadu se asi nudim ,měla bych asi umejt okna .. 😀 😀 😀

dadous
18. lis 2009

no ja taky, 😅 ale umyla jsem aspon linku 😎

coko.joko
18. lis 2009

tada lenkar kam na to chodis,ale je fakt,ze pred rokem jsem taky nasla neco podobneho na netu a tam me to taky odpocitavalo jak budu jeste dlouho na zivu 😀
jinak okna potrebuju taky umejt,takze lenkar jestli se nudis,tak prijed ke me 😉
nadis vidis smrdi to a vubec to nechutna 😉
dadous-tak aspon linku si umyla 😀

lenkacar
18. lis 2009

coko no tak na to zapoměn 😀 😀 😀 neumejuani svoje ,možná je na vánoční výzdobu přelíznu okenou 😀 😀 😀

lenkacar
18. lis 2009

no na netu jsem to našla ,hledala jsem práci a vykouklo na mě ,chcete vědět kdy umřete 😕 😕 😕

nadis.h
18. lis 2009

Leni teda ... 😕 😕 😀
Já si takové přiblblé testy dělám jen na facebooku, ale na vážno bych žádný neudělala. 😝 😀

Dadu máš recht no. Ale to je jediná kladná stránka. 😀

lenkacar
18. lis 2009

jednou jsem to dělala naší mámě a docela mě to pobavilo ,páč dle testu už měla bejt 3roky mrtvá ..takže to tak na vážno neberu

coko.joko
18. lis 2009

lenkar-dobry hledas praci a tam najednou "chcete vedet kdy umrete" 😀 tak je bud uzase muset umejt ja 😀

lenkacar
18. lis 2009

coko jestli ono to nemá nějakou spojitost s tou prací ..když nebudou ty důchody .. budeš mít u sebe rovnou číslo na pohřební ústav a závět ..místo kartičky pojištění 😀 😀

coko.joko
18. lis 2009

lenkar to je mozny,protoze opravdu ty duchody nebudou a my mlady holky se jich ani nedozijeme jestli by nejaky byly....takze to chce mit po ruce,aby pak nemeli moc prace ty okolo nas 😀

lenkacar
18. lis 2009

no něcom na tom fakt bude ,páč moje mamka má víc peněz když šla do důchodu před 3roky než teta která jde letos a bude prej hůř..až budem my na řadě tak nám akorát flusnou do ruky místo výplaty 😀 😀 😀

coko.joko
18. lis 2009

lenkar ani to flusnuti uz nebude 😀 pac to by pak chteli taky zaplatit 😉 je to hrozny kam ta republika speje 😉

lenkacar
18. lis 2009

tak jak tu byla dneska kámoška tak se mě ptala jak jsem byla u kartáře co mi předpověděl,kromě toho že měl velký zájem mi masírovat moje skoro 5prsa 😀 😀 😀 ,takže na začátku roku budu těhu a pak to blbě dopadne ..tak jsem na to zvědavá jak to nakonec bude ,páč zatim ani na to IVF ko nemám 😝

dadous
18. lis 2009

😀 holky my si furt v kolbence říkame, že nam k rampě pak rovnou přistavěj pohřebak 😀 takže z prace rovnou do rakve 😀

lenkacar
18. lis 2009

no vidíš dadu a na základě testu byses mohla hodit do pořadníku pohřebního ústavu .. 😀 😀 😀

coko.joko
18. lis 2009

dadous-to je jeste lepsi rovnou z prace do rakve 😀
lenkar-tak kdybych se mela ridit ja podle toho co me rekla kartarka,tak uz tady nejsem 😉 a to jsem byla tak u 5 ti ruznych a akorad ta jedna se trefila,tak na pul 😀 takze tomu moc neverim

dadous
18. lis 2009

coko jsme se rozhodly ušetřit statu na duchodech 😀
holky se vam divím že těm kartařkam věříte, pže co se ma stat to se stane i bez předpovědi nějaky paní 😀

lenkacar
18. lis 2009

no nevěřim na stopro ,ale jako to že budu těhu by se splnit mohlo ,ta druhá část o potratu by se splnit nemusela 😝

coko.joko
18. lis 2009

dadous ja tomu neverim,ale je to zvedavost a s kamoskama byla sranda,kdyz jsme pak povidali co se stane a jak na tom budeme 😉 ale ani jedny se to nesplnilo 😎 takze asi opravdu blbost tam chodit......

dadous
18. lis 2009

no někomu se to třeba splní, ale asi jen proto že tomu malinko pomuže díky tomu že jedna paní předpověděla 😀 leni a to ti jako přímo řekla že bude potrat jo?

lenkacar
18. lis 2009

on kartář mi to řekl ,jestli jsem někdy měla potrat a že to vypadá že to nedopadne dobře ,ale těhu že tam fakt bude

dadous
18. lis 2009

a ty si mu řekla že se vam nedaří otěhotnět?

lenkacar
18. lis 2009

já mu řekla jestli budu těhotná ,ne že se nedaří a on mi řekl že vidí svatbu a to už jsem teda byla rok vdaná 😀 😀 😀

coko.joko
18. lis 2009

lenkar ja mela bejt tehotna uz v 19cti a pred par 5ti lety jsem byla s kamoskou a kartarka me rekla,ze v zivote nebudu mit dite s manzelem nebo partnerem a ze s nim ani nebudu zit a vratim se k tomu uplne prvnimu 😀 takze jsem porad cekala a jsem tehotna se svym manzelem a o tom prvnim uz jsem neslysela more let......