IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
19. lis 2009

tak ja jdu louskat k ulici, pak juknu 😵

meduna
autor
19. lis 2009

tak bacha,prasečí chřipku má syn od jedný z práce 😕 to řekla a já odskočila 😀 😀 ale neni to jak furt blázněj v bedně

meduna
autor
19. lis 2009

no a ,alespoň jsi vyjímečná 😎 😎

evanka84
19. lis 2009

ja si dneska uvarila silnou kureci polivku mnam jenze tedkom bastim jeden talir za druhy

meduna
autor
19. lis 2009

ty neprovdaná a já zase když vidím ty fotky holek,šaty jak princezny,pozujou 😉 a já si jela pěkně v sukni tramvají s Romanem,mámou a kámoškou 😀 😀

meduna
autor
19. lis 2009

jo poblívku jsem sjela dnes taky,dva talíře zelňačky,tu miluju

evanka84
19. lis 2009

Taky koukam na ulici, mame PC v obyvaku a ja jsem holka sikovana tak stiham obe veci najednou

nadis.h
19. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 Meduuuu

My jí našly taky s ženskýma v Harrachově. Nebo více méně provozní jednoho hotelu šla pomáhat pokojským a našla jí na posteli..Jenže je to pako ženská a tak to nepoznala, vzala jí do ruky a šla s tím na recepci. 😀 😀 Tam to flákla na pult a říká:Holky čumte...Co to je? 😀 😀 Málem jsme tam vrhly,protože jsme hned věděly o co jde. 😀 😀 A ta blbka, že jí prej vezme domu,vyvaří a dá jí tomu svému.. 😀

Ahojky Evanko. 😉

evanka84
19. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak tahle historka je fakt dobra

meduna
autor
19. lis 2009

😀 😀 😀 😀 fuj,no už jí vidím jak ji vyvyřuje 😀

meduna
autor
19. lis 2009

holky našla jsem dobrou hlášku co řekla Halina:Přestala jsem běhat pro zdraví,když se mi stehna o sebe třela tak,že se mi zapalovaly kalhotky 😀 😀

meduna
autor
19. lis 2009

jak to nemohla poznat,já teda věděla hned vo co go 😀 ta byla vypracovaná do posledního detailu 😀

evanka84
19. lis 2009

spis si predstavuji jak ji pak z te varici vody vytahuje kdovi kolik stupnu takova gumova vec vydrzi

nadis.h
19. lis 2009

My jsme se tlemily ještě 2 měsíce po tom a furt jsme si jí dobíraly. 😀 😀 ble. 😀

Medu 😀 😀

nadis.h
19. lis 2009

Medu no tahle ženská byla zabržděná. 😅 Ale je pravda,že tahle 3,14ča propracovaná nebyla.Byly tam jen takové dirky jakoby na palec a ukazovák no a ta hlavní dírka. 😀 Ale my věděly hned. 😀

Evi by z toho byla poblívka. 😀 By se to rozteklo.

evanka84
19. lis 2009

fuj radci nepredstavovat 😀 😀 😀

nadis.h
19. lis 2009

😀 😀 😀 😀
stejně nevěřím tomu,že si jí nevzala domů a teď s ní po večerech nejuchaj se svym. 😀 😀

meduna
autor
19. lis 2009

tak tahle teda byla,na té by se dalo dělat vyučování ve škole,ale ten futrálek u toho byl nechutnej 😝 to jeden kouká co se všechno v hotelu dá najít.
fuj jako,že jedou už jetou jo 😝 😝 to je humáč

nadis.h
19. lis 2009

Medu ona byla prasnice a její starej ještě horší... 😝 To byl páreček k pohledání. 😝

Medu no že občas se najdou věci no. Ale tohle vede. 😀

meduna
autor
19. lis 2009

no je to fakt hnus,lidi jsou dobytek velebnosti 😀 jako na obesraný desky na hajzlu jsem si už zvykla,ale co mě ještě čeká,to fakt nevím 😀

nadis.h
19. lis 2009

Obdivuju Tě teda upřímně... 😝 Já byla schopná jít makat s pokojskýma,ale koupelny se záchodama musely bohužel dělat ony.Na to já neměla. 🙄

evanka84
19. lis 2009

No nic holky jdu do vany a prijde mi manzilek z prace, zitra vam povim jak jsem dopadla a co jsem zjistila moje pocity atd atd atd asi se strasne tesim

meduna
autor
19. lis 2009

jdu chvilku čumět na bednu,strašně ale fakt strašně mě bolí huba,asi dásně bo co 😕 ve čtvrtek jdu k zubaři,tak mám nerva,mám přední zuby uměláky,protože jsem měla bouračku v 18 a zakousla jsem se do palubovky 😖 a přišla jsem o moje krásný zuby,ale před asi 9lety jsem jezdila do Prahy a nechala si udělat nový keramičáky,chodili se mi tam dívat do huby jako bych byla kobyla,že to ještě neviděli,mysleli si,že jsem po několika resekcích,ale já nejsem po žádné,jen jsem měla tak rošlehaný dásně.no a teď mě tak bolí držka a mám bobany,abych něco neměla.Tenkrát v tý Praze mi léčila i zánět,kterej se mi tam udělal,jelikož zubař debil mi nasadil ty uměláky moc brzo tenkrát po bouračce a nějak se to tam nestihlo vyhojit,tak to dolaďovala měsíc.tak doufám,že to nic není.asi mi lezou dásně trochu nahoru 😢

meduna
autor
19. lis 2009

tak ahoj Eviku a ať jde vše podle tvojich představ,pak nám tady poreferuješ jaký to bylo 🙂

dadous
19. lis 2009

medu takovyhle auva maš? ☹ taky mě čeka zubařka 😝

evanka84
19. lis 2009

urcite se ozvu, auva se zoubky nic prijemnyho, mam panicky strach ze zubaru chjo mocinky se jim bojim)

dadous
19. lis 2009

tak se na zítra hezky vychrupni, a at mate jen same dobre zpravy 😵

evanka84
19. lis 2009

Dekuji jdu se vykoupat papa holky a doubrou noc zitra se ozvu a povim co a jak

nadis.h
19. lis 2009

Růžovka napínavka běží. 😀

Já musím také k zubákoj. 😒 Ale zatím mě z asi 35i zubařů žádný nevzal.Potřebuju vyrvat kořen co mi zůstal místo zubu. 😢

meduna
autor
19. lis 2009

holky jdu hají,zítra jdu opět už na 7 😝 a večer znova,tak ať tam nepadnu na hubu,třeba zase něco najdu 😀 😀 dobrou noc 😵