IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
23. lis 2009

čoko je to strašný to dřív nebylo ,prostě tě na místě očíhli a řekli jo a nebo ne a ne tyhle výběráky kam přijde 100lidí na 1 místo 😝 ,ale asi si musim zvyknout ..

coko.joko
23. lis 2009

nadis to nevimmmm to je novinka vodku,ja mysela,ze si hrajou na neco vic a tak pijou nejaky Whisky 😀 a oni jen vodku.....manzel se tu smeje 😀

lenkacar
23. lis 2009

čoko bud ráda ,že čekáš mimi a do tý práce nemusíš 😉

nadis.h
23. lis 2009

coko kdepak.Frčí vodka. A heslo jeden řídí a zbytek chlastá. 😀 Když se někam jede. Smirnofku červenou mají v sedadle za spolujezdcem. 😀

S prací je to na how... já jsem z toho byla tak rozhozená. Nejsem na to vůbec zvyklá,že bych musela hledat práci takhle dlouho. 🙄

nadis.h
23. lis 2009

coko kdepak.Frčí vodka. A heslo jeden řídí a zbytek chlastá. 😀 Když se někam jede. Smirnofku červenou mají v sedadle za spolujezdcem. 😀

S prací je to na how... já jsem z toho byla tak rozhozená. Nejsem na to vůbec zvyklá,že bych musela hledat práci takhle dlouho. 🙄

houby..za řidičem.Ne spolujezdcem. 😝

coko.joko
23. lis 2009

leni ja si pamatuji,kdyz jsem se stehovala za pritelem do HK a nemela jsem praci.....sehnanou a 2 mesice jsem hledala a brecela,ze jedu zpatky domu a zpatky do prace kde jsem byla a kdyz me pritel sehnal misto v cukrarne,tak jsem tam prisla a ta krava vedouci....spustila,ze jsem se na ni podivala a rekla jsem jestli jsem nejaka vystavni pipka nebo co a sla jsem.......takze vim jaky to je....kdyz si vybiraji lidi pro svuj podnik 😉 😉 no pak se na me stesti usmalo a nasla jsem opet cukrarnu a tam jsem zustala dlouho 😎
no stejne me to bude cekat casem ta prace a uz ted se toho bojim.........

nadis.h
23. lis 2009

Coko to je přesný. Já taky šla za přítelem a neměla nic sehnaného.Ale kvůli zkušenostem kdy jsem práci sehnala vždy během 2 dnů jsem si říkala jak to nebude problém.No a jsem tady od ledna a práci pořád nemam na plný úvazek. 😝

coko.joko
23. lis 2009

a ty jsi z Liberce nebo tam jen ted bydlis s pritelem 😉
no je to mazec s tou praci......a to si vem,ze tohle bylo pred 11lety a co se deje ted no ani nemluvit......

lenkacar
23. lis 2009

myslim ,že to jde řešit v klidu a neurážet ..nevim proč to dělaj ..ale mě to teda úplně ubíjí ,no prej je šéf v pohodě takže to bude asi souboj kámošek tý holky co tam dělá .. 😉 když to nevyjde po novým roce budu dělat kurz sociál ,ale stejně je mi z toho šoufl

nadis.h
23. lis 2009

Já jsem z Prahy. Do Lbc jsem šla za chlapem současným. Dělala jsem rok na horách a tam jsme se seznámili,když jsem si rozsekala 1 den kdy napadl sníh koleno. 😀 On pracuje na chirurgii.

lenkacar
23. lis 2009

no jo nadi ,ale ty jsi baba k pohledání ,ty když na někoho vytáhneš i rozsekaný koleno ,tak je háček nahozenej 😀 😀 😀 já měla vždy jen ty oči .. 😝

nadis.h
23. lis 2009

to jsou nejhorší takovýhle tlačenky. 😝

lenkacar
23. lis 2009

ve středu na mě budete povinně myslet .. 😀 😀 😀

nadis.h
23. lis 2009

Leni ale prd.Já si myslím,že na to se nehraje už.

lenkacar
23. lis 2009

nadi popravdě nechápu dnešní styl ,jako na druhou stranu jim to taky nezávidim někoho vybírat ,ale už vim ,že na ženský oči nezabíraj 😀 😀 😀

coko.joko
23. lis 2009

taky pekny seznameni,takze mas doma dokyho......to je na jednu stranu dobry? 😉
leni ty se nepodcenuj co muzes vedet,treba to mas uz v kapse ty.........

lenkacar
23. lis 2009

holky mě sere jenom to ,že mi to vladís dává sežrat ..tváří se tak ,že bych šla okamžitě do kolbenky a vím ,že to psychicky nezvládnu ..u stroje mezi babkama .. 😝

nadis.h
23. lis 2009

Leni taky jsem byla na místě tom,že jsem musela nabrat nové lidi a je to fakt opruz. 😝

coko.joko
23. lis 2009

no to je od nej teda pekne hnusny......misto toho,aby te podporoval,tak nic.......ale nesmis to vzdat a uvidis neco se najde treba i misto ty kloubenky 😉

lenkacar
23. lis 2009

kloubenka dobrá 😀 😀 😀 😝 holky proto chodim na koně ..doma tu podporu nemám

nadis.h
23. lis 2009

Leni mám to samé.Karel drží pec,ale přece jen občas rýpne.A nebo já jsem vztahovačná,nevím...Až to zamrzí.Jako bych to dělala schválně.Ale ted skončil na pracáku i jeho nejlepší kámoš tak to aspon vidí z více stran,že prostě práce není. 😝

coko.joko
23. lis 2009

leni-ty mas rada koniky jako ja.....driv jsem na nich jezdila a hrozne me to ba...ale,pak jsem sla na ucnak a vse slo stranou a ted v lete se vozim u kamosky 😎 je to uplne krasny kdyz jedes tou krajinou a nebo lesem a hned bych se jela projet

lenkacar
23. lis 2009

no právě ..on nerejpe furt ..ale tak pitomě ..minule u nás byl brácha a seřval vladíse ,jak se do mě pustil jako dement ,že mám odejít z pracáku a našla si aspon brigádu ..taková kravina a když řekl ,že si moc vybíram ,tak ho brácha utřel .. 😝 😝

nadis.h
23. lis 2009

Tak to u nás zas není tak vyhrocené. Jen občas rýpne ve smyslu peněz...Ale já dělám,že ho neslyším. 😅

nadis.h
23. lis 2009

Jdu skáknout pro těstoviny at můžu zapéct s uzenym.Chuť je větší než lenost. 😀

coko.joko
23. lis 2009

to je teda,ale sprosty......to ja musim rict,ze me se manzel hodne zastava 😉

coko.joko
23. lis 2009

Tak jsem se ustrojila a ze jdem ven a tam zaclo tak prset,ze nikam nejdu,protoze bych byla hned mokra 😉 takze musim cekat........

lenkacar
23. lis 2009

kdyby u nás nebyl problém z penězma tak by mě nechal bejt ,ale už to trvá dýl a ty penízky chybí a hlavně vidí že mimino furt neni ,je z toho nervní

coko.joko
23. lis 2009

leni a co je u vas za problem?Ze nemute mit mimi

lenkacar
23. lis 2009

čoko já nemám jako medu vejcovody ,nebo spíš mám nefunkční a manža špatné spermio