• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tady vylazlo slunko, ale teda mraky letěj jak o zavod, takže klído za chvilku muže pršet :angry:
24. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo venku je o něco líp možná vypnu lampu
24. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous tady uz prsi opet hrozne......a to jdem odpolko prat pradlo....to zas bude..... :grinning:
leni-smudlo-to jekrasny osloveni ja taky nekdy rikam manzelovi smudlo.....
24. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, to codíte do pradleny? jako v těch americkejch filmech :sweat_smile:
my si říkame puso :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , chci se zepptat , kdy mužu jít na ET , když se to teť nepovedlo , a uložené Em mám . Díky za odpověď.
24. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sid, jestli maš zmrazene embrijka, na pujdeš na KET a ne na ET , a to mužeše jít hned další cyklus, pokud maš v pořadku ovulaci :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky , to jsi mě uklidnila , já myslela , že musím čekat nějaky ten měsíc .
24. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodous-presne tak to je......jako v americkem filmu..... :grinning: ale budeme muset sehnat pracku,protoze nevim jak to pak delat mimcem :grinning:
sid-presne jak to rika dadous.........
24. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sid mě to udělat nechtěli hned musela jsem 2měs. čekat .. :wink: to máš car od caru jiné
24. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, no to by jste měli sehnat pračku, nebo se pak uběhaš :grinning:
24. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko bych chtěla do města vláčet poprděné trenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pověsila bundy hned do haly aby uschly ,mám tady háky na houpačku ..aby ho to trefilo hned do oka že jsem nelenila .. :grinning: :grinning: ba ne mám ráda jak to navioní celej byt ..
24. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mame melej byt,takze to musime nejak vymyslet :wink: ja bych chtela do vetsiho a porad uhanim manzela....to neni daleko od nas mame to asi 500metru :grinning: takze to jde zatim......
jsem si holky udelala,ted pred obedem svacu..........housku se sunkou a syrem a k tomu mozarelu s rajcatky a bazalkou a zeru si tady...........moc dobry.........a za hodku je tu manzel a budu se cpat kuratkem :grinning: :grinning: a pa klehnu a ani se nehnu
24. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ja taky pověsila navoněny zaclonky :sweat_smile: jo haky na houpačku? :grinning: :grinning:
coko taky jsem ted dojedla rajčata s mozarelou :sweat_smile: k tomu tři rohlíky s paštikou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: muj oběd :grinning:
24. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous kecas......stejny jidlo jako ja to je dobry.......ja to mela jako svacu...... :grinning:
no vis co dadous kdovi na co maji haky......bych tam chtela bejt moucha :grinning: :grinning: nekde lana a pouta schovany
24. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no coko ja neměla tu bazalku :grinning: vona je houpačka a houpačka :grinning: leni a bič mate taky?
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale bylo to stejny dodous.......
to vis,ze maji pod postely tam by se naslo urco veci....... :grinning: :grinning: i ten bic........
24. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta léňa se nezda :grinning:
24. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
podivej nezda se kdovi kde je ted......dopis napsany,vyprano a haky pripraveny....ted hleda ten bic a lano a bude cekat na Vladise.....a proto chtela koupit tu pannu :grinning: jako predehru
24. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z5 ,jsem za hodnou ,udělala jsem ten obalenej sýr a oloupala brambory ,takže jak je jídlo tak to bude dobré ..
24. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože to jsou háky na miminovou houpajdu .. :frowning2: ,no ale kdoví..my hroši bysm,e je vyrvali ze zdi :grinning: :grinning: :grinning: a pod postelí je leda prach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je smazak moc dobra volba....tak to opravdu se neco chysta u leni........ :grinning:
24. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo jen aby leni :grinning:
24. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam bylo divne kde jsi tak dlouho......tak jsme hadaly s dadous co asi delas?A ty jsi varila :grinning:
24. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem psala v dopise vladísovi že byse měla pořídit nová postel páč mě hrozně bolí záda a proto utíkam ..
24. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky budem muset koupit novou matraci, pže ta moje pulka je nějak moc proležela :grinning:
24. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,se z vás poseru,člověk si takhle odskočí na chvilku do práce :grinning: :grinning: a už jsem v dupě s dočítáním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vám dám,že jsem jak z kozy duch,asi se vám s naší chlupatou holčičkou vyfotím a vložím na pár sekund na kobylu :sunglasses: :sunglasses: Leni,dopis už je hotovej?a když mu to napíšeš,tak pak se už nebavíte??Dadoušku,tak co k vám přijde,no hnus ,hnusatej,tady chčije a chčije :angry: večer až půjdu do práce,tak si asi pořídím kanoe :grinning:
No a k němčině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co vám tady budu povídat,nadaná jak svině :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevařila ,tvořila ,uvaří se až na 18hod. to večeříme :wink: to jsem zvědavá kdy háky splní účel ..
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
postel.....no treba koupi k vanocum...... :wink:
a co planujete na silvestra holky :sunglasses:
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak jsem už dříve psala,nejlepší vyjadřovací schopnosti mám zrovna u doktorů :grinning: to odcházím a mohla bych mít stěrače v podpaždí
24. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek