IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
24. lis 2009

ja rikam,ze jsem na jazyky debil......a hodne tezko me jdou do mozku....bych chtela bejt jako manzel....ten si to precte a vi.....a ja ctu a nevim nic........ 😖 😀

lenkacar
24. lis 2009

čoko ,ale číst ještě zvládneš tak dobrý ne? 😀 😀 😀

meduna
autor
24. lis 2009

😀 😀 😀 na staro se nechci vidět,hlava se mi bude hejbat do stran,jak to maj ty starý babky.Kvokvo asi založíme

coko.joko
24. lis 2009

medu klepe hlava 😀

dadous
24. lis 2009

a ještě vam nebude dovírat huba 😀

meduna
autor
24. lis 2009

Coko,tak knížky německý mám už za sebou,to mi hlava od nervů lítala jako kráva do stran,jedna stránka-20cigaret,slovník,asi tak tři čaje na nervy a pak jsem se na to vysrala

lenkacar
24. lis 2009

no já to mám v přímé úměře ,čím více nemůžu mluvit ,tím více mávam rukama 😀 😀 😀

coko.joko
24. lis 2009

leni cist umim,ale kdyz je to delsi slovo jak deset pismen,tak mam velky problem to vykoktat..... 😀 😀 ne kecam......zase tak blba nejsem 😝 😀

nadis.h
24. lis 2009

Čágo krafalky, 😀

Vás dočíst to je na celé dopoledne. 😝

Rozsekal mě můj gyndr zrovna. Musí se k němu objednávat,tak volám a můžu k němu přijít 7.12. 😀 😀 Jsem se musela zeptat dvakrát jestli slyším dobře.

Takže bud to vydržím do 4ýho do CARu a nebo zasimuluju a zajedu si do špitálu na ambulanci dneska. 😝

lenkacar
24. lis 2009

dadu sem ti neřekla že mi vrže hubní pant ? je to slyšet když něco žeru ,klape mi zobák

meduna
autor
24. lis 2009

no a taky ty starý tak divně mlaskaj,kolikrát sedím a čekám na tramvaj a vedle mě babka a furt mlaská,to ti mě tak nervuje,nejraději bych jí po tý čuně jednu dala

meduna
autor
24. lis 2009

Coko,já jsem nebyla tuhle schopná vykoktat Alersbergerstrasse 😝

lenkacar
24. lis 2009

čoko proboha co je to za slovo 10písmen .. 😕 😕 😕 😕 nadi čauky to bych taky řekla že jsem asi v tiom ,ale nějak mě píchá .. a manžel to nebyl

dadous
24. lis 2009

😀 leni tak je vážně už v prdeli, co s tebou holka?

meduna
autor
24. lis 2009

Nadi,tak to je teda pech 😝

dadous
24. lis 2009

😀 nadi ja četla krafky 😀 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

medu dyt ty seš normální ..tohle v čechách nemáme takhle blbý ulice 😀 😀 😀

meduna
autor
24. lis 2009

no to je totiž jejich specialitka,složený slova

coko.joko
24. lis 2009

medu se tu lamu opet smichy......az me tecou slzy......ja nectu nemecky knizky to je tezky na me a se slovnikem v ruce to uz taky ne.....ja jen casopisy kde je hodne obrazku 😀 a manzel si mysli,ze se ucim nemecky 😀 😀 ale je to fakt mazec.........si nekdy pripadam jak magor.......

dadous
24. lis 2009

medu oni mlaskaj pže nemaj ty žuby 😀

lenkacar
24. lis 2009

no krafky taky gut ..já už se ničemu nebránim.. 😀 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

dadu a nebo žeby nějaký zbytek od oběda ? 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
24. lis 2009

hele jedno jejich super slovo:Jahreslohnsteuererklärungsantragstellung

dadous
24. lis 2009

leni ja už to taky vzdavam, vynachavam písmenka, neumím číst, chudak dítě, ještě že mam mladyho tatku 😀

lenkacar
24. lis 2009

a co je to proboha ,tam bych bydlet nechtěla 😝 😝 😝 😝

dadous
24. lis 2009

ty vole medu a to umíš říct, nebo jsi to někde opsala 😀

coko.joko
24. lis 2009

no to je prave ono medu......dlouhy nazvy uplne ve vsem a to nerikam treba cislice to je vubec na zlamani jazyku.....a nez to vykoktam,tak jsem ruda az na prdeli.......a je me trapne........a ty babky to znam vcera me pustil jeden mladik sednou a sedela jsem vedle babky.....ktera smrdela a mlaskala tak jsem vstala a sla ke dverim..... 😀

meduna
autor
24. lis 2009

no říct to umím,ale musím hoooodně pomalu,jinak jsem v prdeli

lenkacar
24. lis 2009

čoko že by babička z nácíčkova smrděla ? to se mi nezdá .. 😕 😕 😀 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

medu že vono je to nějaký zaklínadlo ..abraka dabraka .. 😕 😕 😕