• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ja rikam,ze jsem na jazyky debil......a hodne tezko me jdou do mozku....bych chtela bejt jako manzel....ten si to precte a vi.....a ja ctu a nevim nic........ :confounded: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko ,ale číst ještě zvládneš tak dobrý ne? :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: na staro se nechci vidět,hlava se mi bude hejbat do stran,jak to maj ty starý babky.Kvokvo asi založíme
medu klepe hlava :grinning:
a ještě vam nebude dovírat huba :grinning:
24. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,tak knížky německý mám už za sebou,to mi hlava od nervů lítala jako kráva do stran,jedna stránka-20cigaret,slovník,asi tak tři čaje na nervy a pak jsem se na to vysrala
24. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to mám v přímé úměře ,čím více nemůžu mluvit ,tím více mávam rukama :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni cist umim,ale kdyz je to delsi slovo jak deset pismen,tak mam velky problem to vykoktat..... :grinning: :grinning: ne kecam......zase tak blba nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Čágo krafalky, :grinning:

Vás dočíst to je na celé dopoledne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rozsekal mě můj gyndr zrovna. Musí se k němu objednávat,tak volám a můžu k němu přijít 7.12. :grinning: :grinning: Jsem se musela zeptat dvakrát jestli slyším dobře.

Takže bud to vydržím do 4ýho do CARu a nebo zasimuluju a zajedu si do špitálu na ambulanci dneska. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dadu sem ti neřekla že mi vrže hubní pant ? je to slyšet když něco žeru ,klape mi zobák
autor
no a taky ty starý tak divně mlaskaj,kolikrát sedím a čekám na tramvaj a vedle mě babka a furt mlaská,to ti mě tak nervuje,nejraději bych jí po tý čuně jednu dala
24. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,já jsem nebyla tuhle schopná vykoktat Alersbergerstrasse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko proboha co je to za slovo 10písmen .. :confused: :confused: :confused: :confused: nadi čauky to bych taky řekla že jsem asi v tiom ,ale nějak mě píchá .. a manžel to nebyl
:grinning: leni tak je vážně už v prdeli, co s tebou holka?
autor
Nadi,tak to je teda pech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: nadi ja četla krafky :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu dyt ty seš normální ..tohle v čechách nemáme takhle blbý ulice :grinning: :grinning: :grinning:
autor
no to je totiž jejich specialitka,složený slova
medu se tu lamu opet smichy......az me tecou slzy......ja nectu nemecky knizky to je tezky na me a se slovnikem v ruce to uz taky ne.....ja jen casopisy kde je hodne obrazku :grinning: a manzel si mysli,ze se ucim nemecky :grinning: :grinning: ale je to fakt mazec.........si nekdy pripadam jak magor.......
medu oni mlaskaj pže nemaj ty žuby :grinning:
24. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krafky taky gut ..já už se ničemu nebránim.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu a nebo žeby nějaký zbytek od oběda ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jedno jejich super slovo:Jahreslohnsteuererklärungsantragstellung
24. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ja už to taky vzdavam, vynachavam písmenka, neumím číst, chudak dítě, ještě že mam mladyho tatku :grinning:
a co je to proboha ,tam bych bydlet nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty vole medu a to umíš říct, nebo jsi to někde opsala :grinning:
24. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je prave ono medu......dlouhy nazvy uplne ve vsem a to nerikam treba cislice to je vubec na zlamani jazyku.....a nez to vykoktam,tak jsem ruda az na prdeli.......a je me trapne........a ty babky to znam vcera me pustil jeden mladik sednou a sedela jsem vedle babky.....ktera smrdela a mlaskala tak jsem vstala a sla ke dverim..... :grinning:
24. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no říct to umím,ale musím hoooodně pomalu,jinak jsem v prdeli
24. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko že by babička z nácíčkova smrděla ? to se mi nezdá .. :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu že vono je to nějaký zaklínadlo ..abraka dabraka .. :confused: :confused: :confused:
24. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek