IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. lis 2009

číslice,to je moje smrt,protože to maj obráceně,takže když řekne třeba 456,23 jsem v prdeli,než si otočím to první tak už nevím to druhé

meduna
autor
24. lis 2009

no Leni skoro jo,je to žádost o podání ročního vyrovnání daní

lenkacar
24. lis 2009

no tak to já zvládnui do stovky a desetinný čárky vůbec ..

coko.joko
24. lis 2009

medu a co to znamena 😀 to je mazec to je slovo jako prase.......a takovejch tu je hodne......a pak se to nauc.... 😀 kdyz maji i skopcaci s tim problem 😀 😀
leni to si pis smrdela jak tchor........ 😝 to se neda popsat

lenkacar
24. lis 2009

😎 tohle že je žádost ?bych chtěla vidět žádost o ruku 😕 😕 😕

meduna
autor
24. lis 2009

a co teprve,ty jejich vykurvený slova,který musíš rozdělovat,třeba einkaufen, ich kaufe.......ein 😀 😀 😀 to já vždycky zapomenu a prostě to tam nedám a oni čekaj co jako bude ještě a já jsem už dávno hotová 😀

lenkacar
24. lis 2009

to je asi stejně a na začátku bude hand ... 😀 😀 😀 😀

dadous
24. lis 2009

😀 radši o nic nežadat 😀

lenkacar
24. lis 2009

einkaufen je nakoupit?

lenkacar
24. lis 2009

no holky kam jste se to vdaly probůh ... 😕 😕 😕 😕

coko.joko
24. lis 2009

medu ty jsi fakt jak ja.....ja tam ty predpony nedavam a pak cumi co chci a ja cekam kdy me to daji....a ty cisla to je taky dobra vec.....si kolikrat pripadam jak z jineho sveta.....

meduna
autor
24. lis 2009

Heiratsantrag-žádost o ruku

nadis.h
24. lis 2009

Taky mi dělal problém nějaký slova se naučit vyslovovat. 😨

meduna
autor
24. lis 2009

jo Leni a kaufen je jen koupit

lenkacar
24. lis 2009

to je jak nadávka ..ne holky dio rajchu nejít ..to neni na moje ubohé nervy a labilní povahu

dadous
24. lis 2009

holky ja vam nerozumím 😅

lenkacar
24. lis 2009

jo medu to vim..koupit ,ale to nakoupit jsem si nebyla jistá ..jako prodavačka jsem se učila hlavně tyhle věci kolem obchodu .. 😝

meduna
autor
24. lis 2009

no nejlepší jsou ty jejich časy,tak to je něco.Holky na chvilku musím vypadnout,jedeme se rychle na něco juknout,pak ještě juknu,než půjdu budovat nácíčkov 😀

meduna
autor
24. lis 2009

nejlepší je Kunde a Kurve 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

fuj to mě z toho rozbolela hlava ..dadu zlatý česko ..

lenkacar
24. lis 2009

kurve je zatáčka to vim to druhý nevim

meduna
autor
24. lis 2009

to mě už hlava bolí 5 let 😀 z toho jsem to musela tři roky překlenout s antidepresivama 😀

meduna
autor
24. lis 2009

Kunde-zákazník 😀 😀

nadis.h
24. lis 2009

Selbstverstandlich...Na tom jsem si jazyk zlámala na začátku. 😝 A ein eine apod neřeším. Mluvím jak cizinci u nás češky s tím skloňováním. 😀

meduna
autor
24. lis 2009

to bys měla vědět jako prodavačka,že by jsi měla celý den kundy v obchodě 😀 😀

coko.joko
24. lis 2009

leni presne tak einkaufen-nakoupit.......
medu to ani neznam ja jak se to rekne..........zadost o ruku.......
holky,to tady mame sousedku a ja ji potkala po dlouhy dobe a ona zacla mlet jako mlynek a ja ji vubec nerozumela,ale bylo me trapny ji rict,ze nevim co rika......tak jsem j ito pak vse odkyvala a vecer prisel domu manzel a zacal se me ptat.....co jsem ji rekla,ze nas cekaji uz hodinu doma a my nikde 😀 😀 😀 takze trapasek nejvetsi 😀

meduna
autor
24. lis 2009

ein,eine,einer,eines,einem,einen,to nevím do dneška 😀

lenkacar
24. lis 2009

na to se nemusim učit němecjky abych věděla jaký zákazníci lezou do krámu a co jsou zač ..ty volé jako fakt? tak to nás raději neučili 😀 😀 😀

meduna
autor
24. lis 2009

😀 😀 no lepší nepřikyvovat, 😀

nadis.h
24. lis 2009

Coko 😀 😀 😀 😀