IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. lis 2009

tak holky,mějte se tady pěkně,jdu do práce,až dorazím ještě na vás juknu

meduna
autor
24. lis 2009

a Karlik se koupe rád 😕

dadous
24. lis 2009

😀 to nebylo domluveny 😀

meduna
autor
24. lis 2009

to mě čekaj věci asi 😕

dadous
24. lis 2009

😀 ani ne ale ma smulu 😀

meduna
autor
24. lis 2009

😀 😀 😀 😀 ale vypadalo to tak 😀

meduna
autor
24. lis 2009

ty vole já to už u nás vidím,já budu ta zlá a Roman ten hodnej,to bude jeho holčička

dadous
24. lis 2009

😀 jsme napojeny po dlouhy době 😵
ja vždycky karla vykoupu a dadouš ho vyfenuje a vyčeše

koblichzek
24. lis 2009

Holky taky padám, za chvíli přifrčí kamarádka na drby. Tak pa

meduna
autor
24. lis 2009

aaa,tak to si musí přečíst Roman,aby věděl jak se má chovat 😀 😀 no napojený jsme a já musím jít do pr 😖

meduna
autor
24. lis 2009

Kobli ahoj a pěkně si podrb 🙂

nadis.h
24. lis 2009

Můj Karel se taky koupe rád. 😀 😀
Holky já snad ani nemám fotku co jsem kudrnáč.Nosím to věčně ulíznutý v culíku. 😕

coko.joko
24. lis 2009

Teda tu opravdu chvilku nebejt,tak pak ma problem vas docist.......ufffffff........
koblizku vitej mezi nama co nepribiraji 😀 😀 ja zatim hubnu a pri tom zeru vse......ale nejdou me kila nahoru..i kdyz si myslim,ze to vse prijde casem.....ale doky me taky nadava 😀 😀
leni-co Vladis na smazak a dopisek.......urco byl moc rad...... 😉
tak ja jdu smer vana a pak smer gaucink 😀

liptonek
24. lis 2009

koukám, že to beru za vás.....já už mám nahoře 7 kg 😒

meduna
autor
24. lis 2009

Jo Lip,ale ty máš dvě 😉 Kobli,zrovna jsem se dostala na album jedné holky a ta měla v 31týdnu pupík,no pupík,pupíčíneček,tak klid jo

lenkacar
24. lis 2009

čoko smažák dobrý ..2krát obalenej a k dopisu přibyl jeden důležitější ..imuno..nejsem v pořádku 😝 😝 😝

lenkacar
24. lis 2009

celý odpolko jsem si psala s ruskou ..na youtube .. 😝 ona mě rusky a já jí česky s ruským významem ..nemám azbuku ,prej to chápe 😀 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

vladís myslí nejít do artu ale na gyndu pro léky

meduna
autor
24. lis 2009

Leni a ty mu liebesbrifuješ každý den?

meduna
autor
24. lis 2009

kuwa jsem nasratá,umylo se mi nádobí a nějak mi zůstává voda v myčce,co to zas bude?Minulý týden bouchla mikrovlnka,tak se určo musí zesrat víc věcí najednou žejo 😠

nadis.h
24. lis 2009

Medu taky mam od min tydne v prd... mikrovelu. 😝

Dobrou zenky. 🙂

meduna
autor
24. lis 2009

Dobrou holky,zítra nevím jestli nakouknu,protože nevím v kolik dorazíme domu ale bude to kolem půlnoci a tak půjdu hned do pelechu,jelikož jdu ráno makat 😝 tak ve čtvrtek se na vás budu těšit 😉 😉

lenkacar
25. lis 2009

čus jsem dopapkala jogurtes a čekám až bude mít pan mudr čas na mě na drátě v caru ..chci se domluvit na nějakém postupu ..mě po tom prednisonu bylo zle jak psovi ..ty volís a kdyby mi vzali tak budu ko celou zkušebku .. 😝

coko.joko
25. lis 2009

Ahojda,
leni tak smazak dobry...... 😀 no a to imuno to me je lito......
medu-dobre porid v CR.....
ja jsme ted posnidala taky a jdu zkouknout ULICI 😀

dadous
25. lis 2009

ahoj holčičky, jsem dneska vstala prdelkou nahoru 😅

lenkacar
25. lis 2009

dadu takže dobrý? 😕 prdelka hore je dobrá ne? čoko já jsem ráda ,že něco našli .. 😉

dadous
25. lis 2009

😀 leni ted už dobry, ale rano jsem byla protivna sama sobě 😝

lenkacar
25. lis 2009

medu se tuším ptala na gumičkový sex ,no takže raději asi žádnej ...ta guma mě pálí ,tak si myslim ,že to bude masturbation... 😀 😀 😀 ona by se nakonec nějaký gumová pipka pro toho vladíse hodila .. 😀 😀 😀

lenkacar
25. lis 2009

já jsem dneska totálně vymaštěná,nevim co vařit ,když nevim v kolik půjdu hovořit ..o nové práci a to se musim našlechtit a to mi má přijít kámoška .. 🙄

dadous
25. lis 2009

ty jdeš pohovořit o nove praci? kam?