IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
26. lis 2009

ale já to už vím 😀 😀 jsem si Léňu vyšmírovala 😎 😎 😎
Loužičky zatím nedělá,protože s ní lítám jak pošuk ven,jen Roman,jak jí hlídal ráno ,tak se mu vychcala i vysrala,no ale víte jak je na tom Roman s rychlostí,takže se není čemu divit 😖

lenkacar
26. lis 2009

medu tak zdravim Fifinku 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
26. lis 2009

Alpine mám ráda,mám asi 4 bundy od nich,je to dobrá značka,tam se ti bude líbit a ještě budeš mít určo rabat 😵

meduna
autor
26. lis 2009

Fufinka ty Fifinko 😀 😀

lenkacar
26. lis 2009

já mám od tud taky pár trik a bundu ,ale víc má vladís sem mu kupovala k vánocům trika ,mikiny a bundu má lepší jak já ..ale musim ty tepláky a mikču sobě ..

meduna
autor
26. lis 2009

Fufu je nějaká inteligentka bo co 😕 Hned pochopila ,že v ložnici má pelech a pak ještě jeden v kuchyni,přes den je v kuchyni a na noc jde s náma a tam chrápe u postele

lenkacar
26. lis 2009

tak půjdu ordinovat za chvíli ,vařim salka na domácí pitivo .. 😵 😵 😵 😵 ,no jo ty fifinko 😀 😀 😀

meduna
autor
26. lis 2009

mě se líběj ty jejich hadry,pak ještě EXE a Nordblanc,nebo jak se to píše a teď mi sestřenka koupila nějaký mikči v Envy,taky nevím jak se to píše 😔

lenkacar
26. lis 2009

medu je to velká inteligentka ..vás adoptila hnedka ..těšim se na fotky

meduna
autor
26. lis 2009

říkal Roman,že když je to Ulbriška,tak musí být inteligentka 😀 😀

lenkacar
26. lis 2009

tak pa zítra .. 😵 😵 😵 😵 mám vás ráda

dadous
26. lis 2009

ja si nachystala talířek a taky zmizím 😅
medu vona ví že maš rada pořadek 😀

lenkacar
26. lis 2009

?ulbřiška? asi musim hodně dočítat..

nadis.h
26. lis 2009

Leni ale to by Vám měli dát firemní hadříky.Jakože abyste dělaly reklamu.

Medu to je dobře,že neplakala.Je vidět že se jí u Vás líbí. 😵 Těším se na fotečky.Poňuňám jí z obrázku. 😅

lenkacar
26. lis 2009

daj ale mě až v lednu ..

meduna
autor
26. lis 2009

no Ulbriška,protože já jsem Ulbrich 😀

meduna
autor
26. lis 2009

No krapet se budu muset přeorientovat s tím uklidem,jsem trapná.Dadoušku,písni až dorazí ten balíček,abych věděla,že je to doražený a ne někde zaražený

meduna
autor
26. lis 2009

to se to dneska ordinuje zase co 😀 😀 tak holky moje,jdu do pelechu a zítra večer juknu po práci 😵 😵 dobrou nočku a pěkné sny všem 🙂 🙂 🙂

lenkacar
27. lis 2009

čus ženy ..mě zase skáče obraz ,se z toho poseru už ..to je tak nepříjemný ..medu to je jako tvoje příjmení nebo co?kukam kolik stojí nehty od čongů ..jak dlouho to vydrží ?

coko.joko
27. lis 2009

Ahojda holky,
vcera jsem nejak nestihala tu bejt s vama a tak musim docitat.. 😉 byla jsem na hokeji hrali tady Rusaci proti nam 😀 😀 teda kluci do 20let a dostali pekny narez 😀 😀 😀 je videt,ze v Rusku maji tvrdou skolu....
medu to mas krasny jmeno pro fenku.....fufinka...... 😉 a co to je za rasu?
leni tak to se urco tesis do te prace vid?A nehty u tamanu bych si teda nedala...kamoska tam byla a oni ji tim brouskem uplne do kuze obrousili nehet 😒 takze tamany nebrat.........

dadous
27. lis 2009

čus 😵
teda leni, z tebe bude nova baba 😀
coko tak si pořadně fandila?

coko.joko
27. lis 2009

dodous-ja fandila rusakum 😀 😀 😀 a taky vyhrali.....takze jsem byla rada......

dadous
27. lis 2009

😀 a manža to věděl?

coko.joko
27. lis 2009

jasne ten byl,ale u mansaftu a delal pana doktora....jednoho tam trochu vic rozparali 😀 takze jsem mela klid na fandeni 😀 😀 ale to byl zapas,ze o nic neslo......tak to bylo v poho.....
dneska me je nejak zle uz od rana co snim tak jde ven...... 😖

dadous
27. lis 2009

tak si mazej pro nějakej čajík, holkam tady hodně pomaha, zazvorovej s citronem 😵 mě je blbě leda když se přežeru 😀

coko.joko
27. lis 2009

no ja zazvor nemuzu to me prave jeste vic nakopava 😉 ted tu do sebe soukam aspon susenky.....tak uvidime....

dadous
27. lis 2009

aha 😖 no tak snad tě to brzo přejde 😵

coko.joko
27. lis 2009

to ja mam jen vzdy jeden den.......ale je to hrozny.....pak zas budu mit klid na tyden...... 😀

coko.joko
27. lis 2009

a co jak je tobe?

dadous
27. lis 2009

no aspon že tak 😀 dneska musím na pudu a vyštrachat vanoční věci, budem doma zdobit, to je hrozny začína adventní neděle 😝 to tak strašně uteklo, nedavno jsme si byly pro embria a už jsme za pulkou 😅