• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Ahoj holky,tak je už po půlnoci,přišla jsem pozdě z práce,pak tady bala návštěva,ale juknou jsem musela,to je ta závislost na vás :wink: Leňo,ty už pečeš,tak já letos nenapeču asi nic :confused: Jinak Fufu,dneska hodila tři korkáče doma :angry: :angry: hlavně,že jsem s ní byla venku,dělala jako,že nic a jen jsem dorazila do bytu už ho loupla v ložnici :angry: taky jsem už byla na půdě a sudnala asi deset igelitek s vánoční výzdobou a už začínám,letos trochu déle ale přeci :wink: tak dobrou noc a zítra juknu,mám volno :wink:
29. lis 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano hoky a krasnou adventni nedeli........ :grinning:
leni jak dopadlo peceni?
medu-neboj fufu se to nauci...je jeste mala...a prosim te co mate za rasu...... :wink: asi me to uniklo.....
ja dnes budu zehlit a pak pomalu psat prani k vanocum....to vzdy opruz :grinning:
29. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
mohu k vám na radu? Jsem 3.den po ET. Ležely jste po ET nebo odpočívaly?U nás v Caru nedoporučují ležení, prý to nemá vliv.Tak funguji normálně, ale vůbec nic necítím, nic mě nebolí, prsa normální. Mám strach, že to zase nevyšlo. Je to mé 2.IVF.Dokonce kolegyně z opu mi psala, že leží a s nohama nahoře. Co děláte vy po et a jestli vám to vyšlo.děkuju moc.
29. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda neme,ja jsem lezela jen prvni dva dny :wink: potom jsem pomalu fungovala,ale netahala nic tezkyho.....a snazila se odpocivat......me v Caru bylo receno,ze 3 dny trva uhnizdeni toho vajicka....tak davat pozor.....nekoupat se atd......
29. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju. Já právě moc neležela, protože mi nic nebylo.Trošku si to teď vyčítám.A kdy jsi šla do práce? já jdu v pondělí, tak přemýšlím, jestli tam vůbec mám jít :unamused:
Přece, když se přirozeně otěhotní, tak taky nikdo neleží, tak proto mi to přišlo trochu zbytečné.Děkuju za odpověď.
29. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem do prace nechodila :wink: ale v pondeli to je uz v poho,ale neprehanej to moc a hlavne netahej tezky....no me taky nic nebylo,ale radsi jsem se setrila..... :wink: me dr.rikal,at nenamaham brisni sval :slight_smile: ze to je nejhorsi,ale vis jak kazdy Car rika neco jineho,tak si pak vyber :grinning:
29. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
neme taky myslím ,že ležení nepomůže ,když je zhůry dáno ..bude ..jinak holky pečení zdra je zamraženo ..nic se nespálilo ..fifince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hovnouskům zdra ..medu je to mimino a to taky kadí všude ,doma je to lepší to dá rozum.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus leni :wink:
29. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Medu to je neco na Tebe co? :grinning: ja to resila tak,ze jsem byla s nim tak dlouho venku nez to nechal tam. Sice nekdy opruz,ale fungovalo to.

Neme ja nelezela vubec. V den Et jsem spala asi hodinku a pak uz sla na nakup a druhy den zehlila a uklizela. Jen netahej nic tezkyho.

Leni kam ze mam dojet pro cukratka?? :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tak jsem se na 14hod. objednala k šikmookejm na nehty a uvidim co se mnou provedou ..sem tam volala v opůl 12 a ona ,,máme volno ,přijd hned ,,tak jsem ráda ,že dělaj i v neděli ..pak podam hlášení jak si s tim neutřu ani prdel :grinning: :grinning: :grinning: nejsem na nehty zvyklá ,nechci dlouhý ,nějaký jemný krášlení ..ani nezůstali vladísovi v zádech třeba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no holky jsem si studovala materiály bund ,to by se člověk posral z toho .. :confused: :confused: :confused: a když jsem to chtěla vědět v krámu ,tak mě holky nic o tom neřekly ..tak si to studuju z netu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam zítra mám jít večír na zkoušku a nebudu tam za debžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak medu tohle byl vopruz s filipkem ,já s nim 3hodiny venku a on to držel že mu lezly oči z důlků jenm aby to hodil aspon na rohožku u dveří ..nechápal ,že toto se musí venku ..
29. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to jsou překlepy ,no vy to po mě vylouskáte co?už jste zvyklé .. :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak jsme nakoupili gumky na gumi sex ,jahodovky a je to pěknej smrad .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to raději nic asi ..stejně do zkušebky to asi nebudem používat ,až kdyby mě vylifrovali tak se budem zase snažit
29. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera přišel večer brácha a začal mi vysvětlovat jakou má technologii v bundě a jakej sloupec vody ..no holky jsem toto slyšela prvně .. :confused: :confused: :confused: :confused: co to jako vůbec ta membrána je a ty čísla a co používá alpine za membránu :sunglasses: a jelikož anglicky neumim tak ty jejich zkratky pro mě španělská víska ..tak si to překládam ve slovníku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude ještě prdel
29. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tak vděčnej zákazník ,mě stačí aby mě to bylo a mělo to slušnou barvu a cenu a kapucu a nějakej ten nápis a víc nepotřebuju ..ale jo jasný ,když někdo celej den mrzne na lyžích tak potřebuje kvakvakva litu :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,taky mam rada tuto znacku :wink: a uvidis vse se naucis a zakaznici budou cúmet jak jim to pak vysvetlis :slight_smile: no jahudkovy gumky smrdi?Bych prave rekla,ze to musi krasne vonet....... :grinning:
29. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se najedla a musm jit neco delat.....zitra prijede manzel a ja to tu mam jako kdyz bouchne bomba..... :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nebo to vioní dokud do toho nestrčí ten ocas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
když všem budu tvrdit že je to vodě odolná a prodyšný tak tiom nic nezkazim ..koukam že se to píše u všeho :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se jdu na čongovku umejt a namalovat ..tak papíček ..
29. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak musis porad rikat co se pise a bude to.......at se ti ty nehty libi a pak nam je musis nafotit at vidime jak jim to slo :wink:
29. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tu :sweat_smile:
leni neboj, to daš, ještě budou holky v kramě koukat, jak jsi vzdělana :dizzy_face:
coko jsem si to myslela že uklid nechaš na neděli :grinning:
medu to bude ještě hovínek :grinning: :grinning:
včera jsme byly na těch travestakach, super užasny, zas byly trošku jiny a ten jeden postava jak Helena Ružičkova :grinning: :grinning: prostě byly skvělí, pak jsme s tím jedním tam kecaly do pul třetí, ja nohy natekly jak slon :stuck_out_tongue_closed_eyes: sosala jsme stříček, a jednu dobu mě mímo pěkně čutalo do močaku :angry: ale jinak jsme to zvladly skvěle, rano žadnej bolehlav jako vždycky :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu věcičky jsou už v albíčku a ještě jednou moc děkujem :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby něco, tak jsem pořad tady :confused:
29. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda dad-to jsem cela ja...vcera jsem to vse vyrabovala,ale pak jsem sla ven a kdyz jsem prisla,tak uz se me nechtela a kecala jsem s rodinou do noci pres skyp a dneska jsem to vse dohanela,aby tu bylo cisto a hlavne uklizeno :grinning: :grinning: :grinning:
verim,ze se ti to vcera moc libilo,protoze ja jsem byla v Praze na trevestakach u toho tlustyho,ted me vypadlo jmeno kamarad Ruzickove.....a bylo to uzasny dela tam kamos,tak nas pak provedl satnama a fakt super...a ty lidi okolo hrozne hodny :sunglasses: :sunglasses:
29. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tenhle tlustej tady byl taky ale to už asi před dvěma rokama, ted tu byl jinej, hodně mladej, ale měl největší uspěch, a jeden si říka slečna daisy, je znamej jako helča vondračkova, tak to je přítel toho našeho kamarada tady z ty diskoteky :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak koukam,ze mas taky kamose travestaka..... :grinning: to jsou uplne super lidi..... :wink: porad premyslim jak se ten tlustej jmenuje....asi zapnu Kamenaka v tom hral tu jeptisku :grinning:
mrknu na to....
29. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta Helca Vondrackova byla u nas na vesnici..........a mela velky ohlas...... :wink:
29. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je dobře, jmenuje se David :dizzy_face: a z toho kamenaku tady byl i ten co hral fyzikařku :sweat_smile:
29. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jetaky travestak ten jak hral tu fyzikarku?To jsem nevedela...jsem hledala fotky jak byl DAvid u nas,ale nemuzu najit.... :frowning2:
delam ted ty koblizky co jste tu psali,tak snad se povedou :grinning:
29. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek